Forum Ślub

Baleriny do sukni ślubnej

~AntySzpilka

~AntySzpilka

Część,
Niedługo biorę ślub. Mam już sukienkę i większość rzeczy jest załatwiona. Ale o zawrót głowy przyprawiają mnie buty. Ja nigdy w szpilkach nie chodziłam, nie lubię a do ślubu w płaskich chyba nie wypada iść? Boję się że nie dojdę do ołtarza bo po drodzę się zabiję. Ćwiczę chodzenie w domu ale najchętniej to nałożyłabym baleriny, zresztą mam zamiart je założyć jeszcze przed pierwszym tancem bo już tańczyć w szpilkach na pewno nie zamirzam. co robić, mogę do slubu iść w balerinach?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

irlandzka_koniczyka

irlandzka_koniczyka

Jeśli tylko w takich ci wygodnie to dlaczego nie ? Decyzja należy do Ciebie i na co się zdecydujesz to wybierz :D Nie przejmuj się czy wypada czy nie ;)
Ja do ślubu będę miała malutki obcasik bo 6 cm a pokazywała mi pani nawet na 4 cm więc to naprawdę nie wiele ;) Możesz się za takimi rozglądnąć ;)

85260 irlandzka-koniczyka Kobieta, 27 lat, malopolska/ Dublin
angela325

angela325

Moja koleżanka poszła do ślubu w balerinach :) No ja też nie jestem zbyt przyzwyczajona do szpilek i też zamierzam mieć max 6 cm obcasik w butach :)

--

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

85000 angela325 Kobieta, 28 lat, Daleka:)
nitka29332425

nitka29332425

Moim zdaniem nie pasuja, a myslalas o grubszych obcasikach np. 3-4 cm?

90108 nitka29332425 Kobieta, 34 lata, Ostrowiec, Kraków, UK
Lady in Red

Lady in Red

wszystko zależy czy ci się sukienka nie będzie ciągnąć i opierać na ziemi. Jak ją kupowałas to do jakich butów mierzyłaś

85106 lady-in-red Kobieta, 26 lat, Wejcherowo
Kimberly

Kimberly

Moja Siostra też miała buty bez obcasa na swoim ślubie i weselu i zresztą nie ona jedna więc uważam że jak najbardziej możesz jeżeli nie czujesz się pewnie na obcasie :) Pozdrawiam :)

91529 kimberly Kobieta, 27 lat, Gdańsk
~Nefrete

~Nefrete

jak masz się zabić idąc do ołtarza to jasne że lepsze będą buty bez obcasa...

cienka granica

cienka granica

W dniu ślubu powinnaś się czuć komfortowo, a jeśli w szpilkach tak się nie czujesz, a suknia ma odpowiednią długość do płaskiego obuwia, to czemu nie? Baleriny też teraz robią bardzo ładne, na pewno można jakieś dopasować do takiej okazji, jaką jest ślub. Gdzieś chyba nawet widziałam typowo ślubne baleriny :) Poszukaj! Szkoda, żeby ten dzień był dla Ciebie stresujący z tak nieistotnego powodu :)

90242 cienka-granica Kobieta, 30 lat, Piekary Śl.
~tesia23

~tesia23

Pewnie, że balerinki mogą być, buty powinny być wygodne, abys się wybawiła całą noc i poprawiny a nie cierpiała z bólu.

0sweetness0

0sweetness0

Najlepszym rozwiązaniem dla osób, które nie lubią chodzić na obcasie lub nigdy nie chodziły jest wybór odpowiednio długiej sukni ślubnej tak aby zasłaniała buty :) Nikt bez Twojej zgody pod sukienkę nie zajrzy, więc nikt nie zauważy, że masz "nieodpowiednie" buty.

99646 0sweetness0 Kobieta, 37 lat, Kraków
~hosteksa

~hosteksa

Ten kierunek jest odpowiedni - merg.pl/product-pol-57419-Wygodne-lakierowane-baleriny-NICOLLE.html Baleriny są najwygodniejsze, a jeśli fajnie wyglądają, to nawet nadają się na poważniejsze wyjścia. Kwestia tylko odpowiedniego połączenia różnych butów ;-)

emilka8866

emilka8866

Przymierz z sukienką i jeśli nie jest za długa to... po prostu załóż to, w czym jest Ci najwygodniej. Na pewno znajdziesz jakieś pasujące do sukienki ;)

188759 emilka8866 Kobieta, 31 lat, Warszawa