Forum Seks

Ciągła ochota na seks

~koraanna

~koraanna

Mój problem jest dość męczący. Odczuwam stałe podniecenie seksualne. Od kilku miesięcy ciągle mam ochotę na seks. W tym czasie seks uprawiałam może w sumie 5 razy z dwoma różnymi partnerami ale nie odczułam zaspokojenia. Nie mam stałego partnera i gdyby nie wzgląd na szacunek do siebie codziennie uprawiałabym seks bez zobowiązań. Męczę się bo nie mogę przestać ani "tego" czuć, ani o tym myśleć. Idę na zakupy i widzę cenę "69zł" i co? Już jestem mokra. Seks śni mi się po nocach. Kupiłam sobie wibrator ale to mnie nie zaspokaja. Odczuwam tylko delikatne orgazmy łechtaczkowe. Pochwowego nigdy nie miałam, ani przy stosunku ani przy masturbacji. Mogłabym powiedzieć, że jestem uzależniona od seksu gdyby nie to, że wydaje mi się, że osoby uzależnione robią to, bo muszą i nie zwracają uwagi na to czy wypada czy nie, na szacunek do siebie itd. Sama wychodzę z konserwatywnego założenia, że seks to tylko z miłości. Ale jak sobie poradzić z tym stałym napięciem, z tą stałą ochotą, potrzebą?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Paulinka69

Paulinka69

Seks to normalna potrzeba a częstotliwość to sprawa indywidualna. Dobrym rozwiązaniem jest korzystanie z gadżetow. Obecnie na prawdę jest taki wybór wibratorów że można sobie dobrać co się lubi. Ja korzystam conajmniej 2-3 razy w tygodniu. Polecam fajny sklep gdzie mają duży wybór fajnych zabawek. https://erosatisfy.pl/main.php

211248 paulinka69 Kobieta, 31 lat, Szczecin
~Michalina W.

~Michalina W.

Zazdroszczę, ja musiałam kupić partnerowi Herbaya maca, żeby się rozruszał i nabrał wigoru. Chciałam, żebyśmy znowu mogli cieszyć się życiem we dwoje.

~filon

~filon

Spokojnie ten suplement jest całkiem niezły i potrafi wpłynąć na pożycie. Stosowałam sama i wiem jak było po...

~Magda 7777

~Magda 7777

Mam ten sam problem tylko z tą różnicą że mam partnera ale który nie lubi zbyt często uprawiać sexu dla mnie jest to totalna porażka nie potrafię sobie z tym poradzić sama, wcześniej tak jak Ty byłam w toksycznym związku gdzie sex uprawialam z przymusu a nie z przyjemności, teraz gdy znalazłam oddanego wiernego i kochającego partnera (co w tych czasach jest bardzo trudne) on nie ma takiego temperamentu żeby mnie zaspokajać codziennie, nie wiem co mam robić czy u niego szukać jakiejś dysfunkcji czy u siebie, dodam że pierwszy raz spotykam się z mężczyzną który nie przepada za sexem...

~Teresa30

~Teresa30

ja mam ciąglę ochotę na seks, mąż aby spełnić moje potrzeby zastosował Iqman i co w tym złego?

~sandra88xxx

~sandra88xxx

Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały związek w wieku od 21 do 60lat
Mam na imię Sandra lat 20, wzrost 169cm, więcej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu: http://randkivip.pl i wyszukaj mnie po niku: Sandra20 napisz do mnie i spotkajmy sie!  będziemy mogli ze sobą popisać i zobaczysz moje gorącece fotki na których wszystko widać, wypinam tyłek, widać cipkę mokrą którą chciałabym abyś masował a potem we mnie wszedł od tyłu..masował moje piersi i głodził pupę, całował szyje i plecy,,lubię od tyłu bardzooo..ah sie rozmarzyłam...
 Jeśli jesteś odważnym facetem to zadzwoń do mnie na numer 708770461 i wybierz numer wewnętrzny 124
(pogadamy na różne gorące tematy, jeśli będziesz chciał będę ci jęczała do telefonu, poczujesz rozkosz)

~Taka natura szacunku

~Taka natura szacunku

~koraanna
Zanim będę gotowa by znowu się z kimś związać mogą minąć jeszcze lata. Czy to znaczy, że przez ten czas mam ciągle tak się czuć? Nie ma żadnego sposobu?

Jasne, poczekajmy pięćdziesiąt lat i przejdzie albo nie przejdzie.
Przez szacunek do siebie i wszystkich męszczyzn, facetów i chłopaków trzeba poczekać 100 lat.

~Shank

~Shank

A lubisz dusić udami lub siadać na twarzy? Chętnie bym się poddał takiej zabawie.