Forum Seks

Wpadka podczas seksu analnego

~Grodka

~Grodka

Część,
Ostatnio poznałam naprawdę sympatycznego faceta. Zaczęliśmy się spotykać i było cudownie, wspólne wyjścia na kawę, do kina no po prostu pięknie. W końcu doszło między nami do zbliżenia. Było cudownie, na prawde najlepszy seks w moim życiu. Na następny dzień znowu się spotkaliśmy na kolacji potem pojechaliśmy do mnie i on zaproponował byśmy spróbowali seksu analnego.. Trochę się bałam, ale stwierdziłam że warto spróbować. Na początku odczuwałam ból ale potem było całkiem przyjemnie, ale do czasu... kiedy już skończył i zaczął wyciągać penisa,był on cały brudny ( nie muszę dodawać czym) Byłam bardzo zażenowana, tą całą sytuacją. On od razu poszedł do łazienki, umył sie i wyszedł. Powiedział tylko cześć i że się zdzwonimy. Ale nie zadzwonił, wcale mu się nie dziwię bo sama nie wiem jak na to zareagować,. Wstydzę się do niego zadzwonić , po tym co się stało. Pomóżcie co robić? Dzwonić, czy dać sobie spokój?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Tarja

Tarja

daj sobie spokoj a czego on sie spodziewał? bitej smietany? zachował sie infantylnie chyba wiedział gdzie kopie i jaki skarb tam znajdzie

--

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

83914 tarja Kobieta, 32 lata, Rzeszów
Złośliwa

Złośliwa

naprawdę mocno krępująca sytuacja. Ale Tarja ma racje, przecież wiedział do czego służy ta część ciała......

--

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

83736 zlosliwa Kobieta, 34 lata, Warszawa
Lola01

Lola01

przed seksem analnym zaleca sie zrobic lewatywe zeby nie bylo wlasnie takich wpadek. stalo sie i tyle niech sie obraza ciekawe czego sie spodziewał :D

--

Dopiero późn

84662 lola01 Kobieta, 34 lata, Wawa
Znikajaca

Znikajaca

Jak w ogóle można uprawiać seks analny? Co kto lubi... ale moim zdaniem jest to obleśne

84595 znikajaca Kobieta, 27 lat, Gda.
Kurczak1999

Kurczak1999

Jakie obleśne coś ty z kółka różańcowego się urwała? A jak robisz loda chłopakowi to też jest obleśne? Chyba tylko dla Ciebie bo nie dla niego !

Mnie co innego dziwi na drugiej randce dajesz sobie pozwolić na sex w pupę? Potraktował Cię jak .... a że nie znalazł tam złota to jeśli nie robił tego 1wszy raz to mógł się spodziewać.

84580 kurczak1999 Mężczyzna, 42 lata, Warszawa
Znikajaca

Znikajaca

dla mnie oral też jest obleśny. Nie robiłam, nie robię i nie będę robiła.

Kurczak1999

Kurczak1999

Ale za penisa nie boisz się ręka złapać w pełnym świetle?
Czy jesteś z tych że gaśnie światło w sypialni i nawet nie wiesz jak twój facet wygląda nago w pełnej okazałości?

Kurczak1999

Kurczak1999

Kochana rozumiem że nie lubisz analu nie kazdy musi go lubić ale oral jest piękny i nie ma w nim nic co może być obrzydliwe, fu i wogóle !!! Spróbuj polubisz :)

Znikajaca

Znikajaca

Wyobrażam sobie jaką przyjemność może to sprawić facetowi. Ale co w tym przyjemnego dla kobiety?

Kobieta zrobi facetowi loda, ten ma satysfakcje. Potem mogą się pokłócić a ten będzie pamiętał

Kurczak1999

Kurczak1999

Co będzie pamietał ?

Ps a ty nie lubisz jak ktoś ci języczkiem smyra tu i uwdzie nie lubisz minetki?

dzika nutria

dzika nutria

ale minetka to stymulacja lechtaczki dzieki temu jest orgazm lechtaczkowy i to moze sprawiac przyjemnosc a odbyt nie powoduje orgazmu :/

83993 dzika-nutria Kobieta, 27 lat, Pszczyna
Znikajaca

Znikajaca

będzie pamiętał że ona mu to robiła i może kumplom opowiadać

Nie wiem. Nie mam takiego doświadczenia :)

~karolina_22

~karolina_22

a Kurczak jak zwykle próbuje przekonac innych do swoich racji :D
oj każdy jest inny, ja też jestem na nie, ale jeżeli kiedykolwiek (zgłupiałabym;p) bym się na anal zgodziła to tylko po lewatywie, inaczej sobie nie wyobrażam...

dzika nutria

dzika nutria

ja tak samo chociaz lewatywa na pewno ostudziłaby mój zapał do seksu, lezymy w łóżku on sie dobiera a ja: kochanie poczekaj strzele sobie lewatywe i zaraz wracam - no i wszystko opada :(

83993 dzika-nutria Kobieta, 27 lat, Pszczyna
Kurczak1999

Kurczak1999

Nie próbuję przekonać do anala bo sam nie uprawiam analu tylko według mnie takie teksty "że to obleśne" obrażają kogoś kto uprawia sex analny! To tak jakbym powiedział że rude są obleśne. Albo ludzie spoza dużego miasta do wieśniaki. A tak nie mówię !

Tarja

Tarja

no w tym ostatnim w zasadzie masz racje jak ktos nie jest mieszczuchem jest wieśniakiem myslalam ze to oczywiste choc w dzisiejszym swiecie te slowa maja negatywny wydzwiek ale przeciez od zawsze byly miasta i wsie i ten podzial byl jest i bedzie

--

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

83914 tarja Kobieta, 32 lata, Rzeszów
~karolina_22

~karolina_22

zgadzam się z Tarja, moi rodzice mieszkają na wsi i sami na siebie mówią, że są wieśniakami:D
a ja uważam, że można mówic, że WEDŁUG MNIE coś jest obleśne, bo niby dlaczego mam się kryc ze swoimi poglądami? Oczywiście można użyc innego słowa zamiast 'obleśne', bardziej delikatnego, ale i tak na jedno wychodzi.
Dla kogoś osoby grube są obleśne, dla innych przesadnie chude.
Dla jednych anal jest obleśny, dla innych sikanie na siebie.
Tak jest i koniec, dlatego świat jest piękny, bo różnimy się od siebie- zarówno tym co lubimy jak i tym, co jest dla nas obleśne;)
I nie mylmy tego z tolerancją-bo coś może byc dla nas "ble";) ale możemy to tolerowac.

pink elephant

pink elephant

o masz ale oftopik, co za roznica :D
wpadka wpadka i tyle chlopak dziwny - nie dzwon!

84373 pink-elephant Kobieta, 34 lata, Złocieniec
Deanerys

Deanerys

Kto co lubi jak już ktos tu wspomniał. Ktoś chce seksu analnego, obie strony się godzą - ok ktoś nie chce to tego nie robi, nie kazdy musi to lubic.

--

A dragon whisper her name,
on the east.
You win, or you die.

83919 deanerys Kobieta, 37 lat, Kraków