Skocz do zawartości
Forum

Ilu partnerów seksualnych miałyście?


Gość Miranda

Rekomendowane odpowiedzi

badałem się pomimo iż zawsze pamiętałem o stosownym zabezpieczeniu. Co do tego czy przyznałem się żonie to odpowiedz brzmi nie. ale nie że ją okłamałem ale od samego początku ustaliliśmy że robimy grubą kreskę od tego co było. mnie nie interesuje ilu żona miała partnerów jej ile ja partnerek i według mnie to zdrowy układ

Odnośnik do komentarza

Fijolek - nie strzelam ilu partnerów miała żona - wiem ze jest doświadczona na tyle że mi to wystarczy. Kazik ma rację jeśli chodzi o doświadczenie - lepsza jest kobieta doświadczona. Bo seks jest spontaniczny itd. A co do rozdziewiczania to z perspektywy czasu twierdzę że jedyny aspekt tej sytuacji to możliwość licytacji z kumplami przy piwie co jest głupotą.
Co do ilości partnerek w moim przypadku nie uznaję że to dużo. Bo po pierwsze to nigdy nie byłem typem podrywacza - raczej byłem podrywany taki nieśmiały typ ze mnie, po drugie to zawsze były jakieś związki i z kilkoma kobietami do dzisiaj podtrzymuje jakieś kontakty, szczególnie z tymi z które mieszkają dość daleko (faktem jest że byłem miłosnym podróżnikiem) . Nie wiem czy to dobrze zapewne po czasie się zorientuję ale dziś uznaję że to były zdrowe związki/układy (nie czepiać się słowa "układy" to taki skrót myślowy)
Znam kilku facetów którzy po 30 partnerkach przestali je liczyć i nigdy nie posądzę ich o mitomanię - ale ich można zakwalifikować pod typ podrywacza

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...