Skocz do zawartości
Forum

Jak pieścić partnera oralnie?


Gość a...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Jestem z mężczyzną od pół roku. Kochamy się. Chciałabym zacząć pieścić go oralnie. Do tej pory robiłam to tylko 1-2 razy. Nie mam w tym kompletnie doświadczenia.. Mój partner jest ode mnie starszy i wie o tym. Rozmawialismy kilkakrotnie na ten temat. Powiedział że nie oczekuje ode mnie żadnego doswiadczenia - tylko fantazji i miłości. Bardzo chciałabym to zrobić ale się boję.. Że się poprostu ośmieszę.. i to mnie powstrzymuje :( Proszę o pomoc, jak to robic??? :( Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze, jest to dewiacja seksualna, po drugie mogąca Cię poczęstować brodawczakiem, a wirus ten gnieździ się w okolicach genitalii i odbytu. Na brodawczaka nie ma szczepionki i możesz wyglądać jak potwór , z twarzą obrośniętą brodawkami. Brodawczak z biegiem czasu złośliwieje, a rak=śmierć w bólach.!!!!
Twoje małpy Twój cyrk...

Odnośnik do komentarza

Jest to każdego indywidualna sprawa ,co robi w przysłowiowym łóżku...,
ale słowo wyjaśnienia...
brodawczak nie prowadzi do raka, a odmiana hpv onkogenna i zarazić się można również przy klasycznym stosunku ,nie chroni również prezerwatywa,bo zakazić się można przez kontakt skórny.
100% pewności ,że się niczym nie zarazimy jest wtedy gdy partnerzy są swoimi pierwszymi...

Co do seksu oralnego,kieruje te słowa do autorki...,
widać ,że nie masz na to ochoty ,tylko chcesz dobrze zrobić partnerowi,
dlatego odpuść póki co ,nie warto,zrób to dopiero jak sama będziesz miała wielką ochotę ,wtedy nie będziesz potrzebowała żadnych instrukcji ,ale być może nigdy to nie nastąpi,nie ma takiego przymusu,
a inwencję to powinien mieć głównie facet,ciekawe czy tak mu na sercu leży Twój orgazm?

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

http://www.poradnikzdrowie.pl/seks/sztuka-kochania/seks-oralny-5-powodow-dla-ktorych-unikamy-seksu-oralnego_40231.html króciutko, ale treściwie.

Dodałabym,ze seks oralny, to jest to forma z oswajeniem ciała partnera. Jest to też bardzo przydatny wynalazek jak jesteśmy wysokiej ciąży i boimy się o dziecko. Ponadto ludzie z róznymi dysfunkcjami ciala cieszą się seksem oralnym.

Odnośnik do komentarza

^^^ Co za żałosne odpowiedzi: albo straszenie brodawczakiem, albo oskarżanie partnera o egoizm w łóżku, albo dyskredytowanie tego rodzaju seksu i rezerwowanie go dla nieobdarzonych przez naturę. Litości......
Nie bez powodu ten rodzaj miłości nazywa się francuskim a Francja to mekka namiętności ;-)

Przy odpowiedniej higienie nie ma się czego bać - ja rozumiem że z przygodnym partnerem to nieteges, ale w parze która już sobie trochę ufa pod względem higieny ? Why not ?
Lizanie słodkiej pachnącej cipki i wbijanie się w nią językiem to fantastyczne urozmaicenie gry wstępnej. Podobnie wizyta członka w buzi partnerki. Wystarczy dużo wolnego czasu, absolutny brak presji, a fantazja sama podpowie jak pieścić, resztę dopowie partner/ka.

Miłej zabawy :-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...