Skocz do zawartości
Forum

Co sądzicie o pieszczotach analnych?


Al-es

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pierwszy raz zakładam temat więc mam ochotę się ładnie przywitać Więc Dzień dobry wszystkim!

Siedziałem czytałem wasze tematy wasze opinie i ogólnie to forum uznałem za udane bo wypowiadają się tu normalni ludzie poważni a ja właśnie to cenie w ludziach wiec fajnie:)

Ok przejdźmy do tematu a więc.
Mam dziewczynę jesteśmy ze sobą 3 lata i uwielbiamy uprawiać sex. Jednak z czasem ten sex zrobił się nudny
dla mnie.. Była gra wstępna lodzik minetka i sex, rozne pozycje. Dziewczyna jest dla mnie bardzo atrakcyjna "jaram się nią". I z czasem doszliśmy do wniosku żeby spróbować sexu analnego no i zrobiliśmy to jeszcze wtedy bez wczesniejszego dziewczyny przygotowania się do tego. Jak dla mnie hmmm wiedziałem na co się pisze więc użyłem oczywiście gumy i środka nawilżającego i co do sexu analnego do odczuć będąc w niej to jest ok bardzo fajnie ale pomijam tu ten dyskomfort który towarzyszył moim myślom podczas posuwania mojej dziewczyny na pieska. Mi temat jest znajomy na tyle że kiedyś sam osobiście wypróbowałem jak to jest z tym przygotowaniem się tak żeby być naprawdę "wypłukanym" i wziąłem pod uwagę to jakie plusy niesie ze sobą lewatywa (bardzo nie lubie tego określenia). No i wiem że da radę się przygotować tak że można naprawde mieć ogromną przyjemność później z pieszczot analnych. W ogóle gdy mamy przed sobą kobietę która jest przygotowana do tego typu sexu to można ją normalnie na początku rozluźnić np. paluszkami bo od razu się pchać to ból wystepuje i tylko mozna sie zniesmaczyć.. My jesteśmy teraz na tym etapie że jesteśmy razem za tym żeby wprowadzić w nasze życie takie zabawy a dokładnie chodzi mi o kulki analne, kulki gejszy, łańcuszki analne. Wiem że to niesie za sobą ogromną przyjemność dla tego chciałbym was zapytać czy są tu osoby które uważają że takie zabawy są fajne czy może się tak zabawiał ktoś :) Dodam że u nas to idzie w dwie strony.. Czyli tak że np co do pieszczot takich wstepnych jak minetka to ja lubie się przejęzyczyć i zejsć niżej a gdy już sie za nią tam wezmę to moja kobieta odpływa! to widać! No i tak samo jest ze mną gdy ona mnie tam dotyka.. Przy zwykłym lodziku to wogóle moge nie miec orgazmu jak się nie skupie a gdy tylko tam zejdzie to bez skupienia ja odczuwam taką przyjemność ze po 3 minutach staje się finał :)
Więc jak wy patrzycie na ten typ zabaw.
Jakie są za a jakie przeciw:)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość Elllena

wiesz nie nam to oceniać :) Jeśli Tobie się to podoba, ona również jest chętna to nie widzę żadnego problemu. Tylko rzeczywiście dobrze by było najpierw się odpowiednio przygotować do tego aby nie było potem niespodzianek...

Odnośnik do komentarza

No Właśnie:) Jedna osoba się wypowiedziała ok tolerancyjnie a druga wyskoczyła mi z pedziami i o błocie he :) Nie jestem pedziem mam dziewczyne człowieku. Z resztą nie ważne bo widze że niema osób które lubią ten typ zabaw. Ludzie tu piszą czytałem że lubią anal, tak lubią ale że nie przeba sie przygotowywać tylko zwykla kąpiel wystarczy i pisali też że na początku lepiej zająć sie analnie paluszkami he :) to jest zabawa błotna dla mnie a nie jak jest dziewczyna w 100% przygotowana. Brzydzi was anal ale nikt z was nie pomysli że w niektórych zawodach ludzie robią rzeczy obrzydliwe hmm pasowało by dodać że bardziej obrzydliwe od analu który jak dla mnie nie jest wcale obrzydliwy gdyż mam pewność higieny 100% No trudno :) Na szczescie ja mam dobrze poukładane w glowie i znam sie na rzeczy. A was chciałem zapytać czy też tak lubicie no ale jednak nie :) Fajnie czuje sie wyjątkowy.

Odnośnik do komentarza

Nie obruszaj się tak... to forum publiczne i chyba spodziewałeś się takiej odpowiedzi :) Mnie to zawsze ciekawiło ale nie mam odwagi na coś takiego. Boję się bólu i ewentualnych niespodzianek.... Bo nie wierzę że można byc w 100% przygotowaną na to.
Co do zawodów to wiadomo są gorsze niż proktolog... ale jakby nie patrząc tam za to dostajesz kase i to często nie małą, więc jakby to osładza jakieś opory

Odnośnik do komentarza

A to już rozumiem kasa osładza coś tam. To teraz zawieram znajomości z wszystkim paniami które stoją przy ulicy i nie tylko, bo one pewnie będą takie słodkie. Tyle kasy ulala. Co mi tam że wielu ją ma ale kasa osłodzi wszystko. Boże co za logika. Ogólno-pojęte zepsucie.

Pozdrawiam słodziaków ;)

Odnośnik do komentarza

luki87
A to już rozumiem kasa osładza coś tam. To teraz zawieram znajomości z wszystkim paniami które stoją przy ulicy i nie tylko, bo one pewnie będą takie słodkie. Tyle kasy ulala. Co mi tam że wielu ją ma ale kasa osłodzi wszystko. Boże co za logika. Ogólno-pojęte zepsucie.

Pozdrawiam słodziaków ;)

Chłopie chodziło mi o zawody typu grabarz, prosektolog czy proktolog... nie o prostytucję. Autor pisze że w niektórych zawodach ludzie robią gorsze rzeczy.... robią ale dostają za to płace i to niekoniecznie mała, po za tym ucząc sie chyba wiedzą na co się piszą...

Odnośnik do komentarza

po 3 latach seks wam się znudził... to coś kiepsko. Ja rozumiem urozmaicenie, trochę to dziwne że po takim jakby nie patrząc krótki czasie wam to się znudziło... co do samych pieszczot to akurat ten rodzaj uważam za mało higieniczny. A już pieszczoty oralne odbytu w ogóle odpadają...

Odnośnik do komentarza

Zabawy mi się prędko nie znudzą :) To mnie podnieca i można sprawić przyjemność kobiecie gdy już niema się sił na porządny sex energiczny gdy kobieta jeszcze takiego potrzebuje. Wtedy wchodzą w grę różnego typu zabawki (polecam kulki w pozycji na pieska) które dają wiele przyjemności . To nazywam urozmaiceniem, i więcej nie chce :)

Odnośnik do komentarza

Tańcząca wariatka
Nie obruszaj się tak... to forum publiczne i chyba spodziewałeś się takiej odpowiedzi :) Mnie to zawsze ciekawiło ale nie mam odwagi na coś takiego. Boję się bólu i ewentualnych niespodzianek.... Bo nie wierzę że można byc w 100% przygotowaną na to.
Co do zawodów to wiadomo są gorsze niż proktolog... ale jakby nie patrząc tam za to dostajesz kase i to często nie małą, więc jakby to osładza jakieś opory

Ja się wcale nie oburzam :) Szanuje zdanie ludzi i śmieje się z ich braku wiedzy na tematy w których ja znam prawdę. I dalej nie szukam zrozumienia jesli czegoś ktos nie rozumie. Otóż uwierz że da radę się przygotować odpowiednio wystarczajaco na tyle że można spokojnie bez obaw hasać języczkiem po tyłeczku bez obaw. Dobra dieta 4 dni przed takimi zabawami nastepnie wiadomo co, no i dalej to juz jest tylko przyjemność. KTÓRĄ ZNAJĄ NIELICZNI ! :) I niema bólu :D jest spoko Hehe od czego jest ślina :)

Odnośnik do komentarza

Jak oboje tego chcecie to czemu nie..
Ale dla mnie odbyt jest od czegoś innego. Do seksu dopuszczam: rączkę, języczek i pochwę.

Seks analny niesie za sobą ryzyko wielu powikłań, bo jak już wspomniałam odbyt jest do czegoś innego.
Miałam koleżankę, która uwielbiałam anala ze swoim partnerem ( robili to od kilku lat, oczywiście nie tylko to). Skończyło się na tym, że pewnego dnia wylądowała w szpitalu z czymś poważnym jak na jej wiek w odbycie. Nie pamiętam już co to było, ale było bardzo kiepsko. Ona nie przyznała się lekarzom, że preferowałam seks analny, bo było jej wstyd. I już do końca życia będzie miała problemy.
Do tego często dochodzą hemoroidy itp.

Po co ryzykować?

A rzeczywiście jak po 3 latach znudził Ci się seks to kiepsko..,po kolejnych paru znudzi Ci się seks+ seks analny to co potem?
Wiem! Zdrada!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...