Skocz do zawartości
Forum

Nie rozumiem facetów..


Gość Holand

Rekomendowane odpowiedzi

Błagam o pomoc ..
5 miesięcy byłam w związku .mieszkalismy razem lecz mój facet doszedł do związku że to nie jest to. .
Mieszkamy po sąsiedzku mam bardzo dobry kontakt z jego rodzina jestem często w ich domu ..
Postanowiliśmy byc kolegami lecz jest seks i to systematyczny nie będę ukrywać kocham go uwielbiam seks z nim ..
On od miesiąca spotyka sie z kimś kecz więcej czasu spędza u mnie zostaje na noc itd . Nie wiem co myśleć jak go rozumieć na pytanie czy ma wyzuty sumienia??
Nie zawsze!!
Kim dla niego jestem??
Koleżanką przyjaciółka..
Czy potrafił by zrezygnować z tego co nas łączy???
Nie !!
A co jest dziwne ..
Jego zdaniem jest facetem który nie nadaje się do związku...
A byl żonaty przez 12 lat ...
Prosze napiszcie co o tym sądzicie ...
Jego siostra uważa że on się pogubił że to widać iż nie jestem mu obojetna ..
Powinnam przeczekać
Bo jesli byl by szczęśliwy z tamtą nie szukal by kontaktu ze mną ...

Odnośnik do komentarza

E tam, nie zgadzam się z ostatnim zdaniem, wierz co Ci mówi, że nie nadaje się do stałych związków, to że był żonaty, a już nie jest o niczym nie świadczy, jak już to potwierdza, że monogamia nie dla niego.

Jak chcesz żyć w takim trójkącie Twoja sprawa, przecież z tą drugą też uprawia seks, jak kobiety na to przyzwalają, to tak mają :P

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Ręce opadają dosłownie... naprawdę niektórym kobietom odpowiada coś takiego? Nawet cięzko to nazwać. Moze umówcie sie na układ o ile to juz nie jest ukladem skoro spotykacie sie na seks. Hah masakra jakaś. Zero przyszlosci w tym, zero szacunku.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Wiem, że zależy Pani na tym mężczyźnie, dlatego w imię uczucia pozwala Pani tak siebie traktować. Facet znalazł sobie inną partnerkę, a mimo wszystko przychodzi do Pani na seks. On jest nie w porządku w stosunku i do tamtej kobiety, i do Pani. Pani natomiast oszukuje się, że może jeszcze coś z tego będzie, bo przecież do Pani wraca. Mu chodzi jedynie o seks, nic więcej. Przykro mi, ale obawiam się, że ta relacja nie ma przyszłości, a Pani dalej się w nią angażując, mocno się porani.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...