Skocz do zawartości
Forum

call center i wyższe wykształcenie


Gość Ewa1982k

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wyższe wykształcenie i parę lat dobrego doświadczenia. Niestety z pracą w swoim kierunku jest ciężko. Dostałam pozytywną odpowiedź z jednego miejsca, a mianowicie Call Center, infolinia medyczna jednej z większych firm. Dają umowę o pracę i gwarantują stabilne zatrudnienie, czyli to, na czym mi zależy. Moja Mama, nie mieszkam już z nią, mówi żebym do Call Center nie szła, żeby nie iść na słuchawki. Nie podoba się jej to, że marnuję wykształcenie... A ja aż za dobrze wiem, jak ciężko jest mi znaleźć pracę w swoim kierunku. :( Mamy z partnerką problemy finansowe i stabilizacja to dla nas gwarancja wyjścia z problemów. Nie chcę ciągle słuchać Mamy, że praca na słuchawkach to nie dla osób z wyższym wykształceniem i że zmarnowałam sobie życie, wiążąc się z kobietą - to ją Mama wini, że zmarnowałam sobie karierę...

Odnośnik do komentarza

Praca na słuchawce pracy na słuchawce nie równa. Wiele osób od tego zaczyna, ja sama pracowałam w call center. Nie każdy się jednak do tego nadaje. Trzeba znać swoje predyspozycje. Jeśli jednak wiesz, że trudno znaleźć pracę w branży, którą studiowałaś, to potraktuj tę pracę jako kolejne nowe doświadczenie. Poza tym sama napisałaś,że firma jest znana, solidna, daje umowę o pracę, więc podejrzewam, że jest tam szansa rozwoju. Jeśli będziesz dobrym pracownikiem, jest szansa, że awansujesz, przeniesiesz się do innego departamentu. Nic nie wiadomo. A jeśli Ci ta praca na słuchawce się nie spodoba, to zawsze możesz jednocześnie szukać pracy gdzieś indziej, wysyłać CV i chodzić na rozmowy. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Gość Sam Jones

Cześć, mój drogi przyjacielu! Chcesz znaleźć oprogramowanie do call center, ale nie możesz go znaleźć? W takim przypadku nie powinieneś się martwić o to! Polecam spróbować zwrócić uwagę na tę stronę https://voiptimecloud.com/pl/industries/telemarketing-software , ponieważ tutaj udało mi się znaleźć świetne centrum telefoniczne. Jestem pewien, że na pewno będziesz zadowolony

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...