Forum Odchudzanie krok po kroku

Jak schudnąć?

~g...m

~g...m

Jak schudnąć 7kg w 11 dni? Witam! Mam 18 lat i 164 cm wzrostu. Waże 60kg i pragnę schudnąć 7 kg w 11 dni. Czy da się? Jeśli tak to proszę, co ja mam zrobić. Dodatkowo powiem, że jeżdżę konno raz w tygodniu przez godzinę, a czasami jeśli warunki pogodowe pozwolą biegam około 1km przez ok. 10 min. Co robić?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

JanW8

JanW8

Pomyśl o jakiś suplementach, ja swego czasu używałem AllSlim Duo, chyba najskuteczniejszy na rynku. Robi takie wyniki ;)

206980 janw8 Mężczyzna, 45 lat, Bełchatów
~maluskaa

~maluskaa

Zdrowe, odpowiednio zbilansowane menu ma olbrzymi wpływ na nasze życie i samopoczucie. Z kolei kluczem do sukcesu w odchudzaniu jest kompleksowy plan. Dlatego warto przygotować przemyślaną strategię, która pozwoli zrzucić kilogramy, a jednocześnie zrobić to w zdrowy sposób. Sama musisz odkryć jak skomponować właściwą dietę, ile powinieneś jeść białek, tłuszczów i węglowodanów, z jakich produktów zrezygnować, a które są dla Ciebie wskazane, jaki rodzaj aktywności fizycznej ułatwi Ci zrzucenie kilogramów. Aby zgubić wagę musisz być naprawdę konsekwentna i zdeterminowana. Dieta i aktywność fizyczna to podstawa. Ale nie zapominajmy również o nawodnieniu organizmu. Warto także zastanowić się nad sumplementacją czy środkami przyspieszającymi reducję wagi. Z mojej strony mogę polecić Sibutramine która zwiększa tempo przemiany materii, powoduje ubytek masy ciała, zmniejsza ilość przyswajanych kalorii oraz odczuwalnie ogranicza uczucie głodu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej to pisz czy dzwoń do Natalii, kom 733 566 390. Z mojej strony szczerze polecam. Powodzenia.

~Lisa8

~Lisa8

Uważam że tabletki Foreverslim spełniają swoją role w procesie odchudzania.Nie czuję się po nich głodna ,skutecznie radzą sobie z chęcią sięgania po słodycze regulują przemianę materii.Po miesiącu stosowania schudłam 5 kg.

~Martynika.A

~Martynika.A

Moje zdanie jest takie że nie ma lepszego preparatu niż Slimunox.Stosowałam kilka innych tabletek i niestety porażka po jednych nie schudłam wcale a na innych owszem ale pojawiał się efekt jo-jo

~Jagodzia.A

~Jagodzia.A

Ja po zastosowaniu Slimunox stałam się zupełnie inną osobą. Nawet nie zdawałam sobie sprawy z tego, ze ta nadwaga mi jednak tak ciąży i to nie tylko fizycznie.

~SandraTY

~SandraTY

Moim zdaniem jeżeli chodzi o środki wspomagające odchudznaie to nie ma lepszego jak Foreverslim.