Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość g...m

Jak schudnąć?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Narzeczona14

Ja postanowiłam się wziąć za siebie i przetestowałam Slimunox, działa rewelacyjnie bo w miesiąc schudłam 5kg, zobaczymy jak dalej pojdzie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Halynka

Ja jestem zdania że nie ma lepszego suplementu na odchudzanie na rynku niż Foreverslim, sama go próbowałam i wiem co pisze ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ZośkaTR

Jak dla mnie to nie ma lepszego sposobu na pozbycie sie nadwagi jak zastosowanie Slimuno. Moim zdaniem to jedne z najlepszych tabletek tego rodzaju jakie istnieją.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Katarzyna 29w

Moim zdaniem powinnaś odwiedzić stronę slimunox.pl Ja zdecydowałam sie na te tabletki i nie żałuje decyzji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Noelia.S

Jeżeli chcecie wspomóc odchudzanie jakimiś tabletkami to polecam Slimunox.tabletki działają bardzo dobrze a po włączeniu diety efekty są jeszcze lepsze bez szkody dla zdrowia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Renata29a

W moim przypadku idealnym sposobem na pozbycie się nadwagi okazało się zastosowanie Slimunox

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nadwaga jako konsekwencja biologicznego konfliktu - Germańska Nowa Medycyna sensownie tłumaczy przyczynę nadwagi. Jeśli jest Pani w aktywności tego konfliktu, to ani dieta, ani ćwiczenia nie spowodują utraty wagi. Ja schudłam w 5 miesięcy 26 kg, bez stosowania jakichkolwiek sposobów, ale rozwiązałam swój konflikt. Proszę obejrzeć wykład na ten temat, możliwe, że odnajdzie Pani przyczynę swojej nadwagi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tolka.A

W końcu mogę spojrzeć bez przerażenia w lustro.Udało mi się schudnąć właśnie dzięki Slimunox.Cały proces nie był ani łatwy ani przyjemny.Ale nareszcie mam to za sobą.I już nigdy nie dopuszczę do tego aby się tak zapuścić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Małgorzata32L

7 kilo w 11 dni, bez uszczerbku dla zdrowia????? Ja sama odchudzałam się i to dodatrkowo stosowałam bardzo dobry suplement za jaki uważam Foreverslim, profesjonalnie rozpisaną dietę oraz systematycznie ćwiczyłam, ale na pozbycie się 12 kilo dałam sobie 3 miesiace, a ty chcesz zrzucić 7 kilo w 11 dni????

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość lennnas

Nawet zrzucenie raptem kilku kilogramów powinniśmy rozłożyć w czasie. Nie można traktować tego jak maraton, gdyż może się to odbić na naszym zdrowiu. Swego czasu miałem problem z nieregularnym okresem. Doprowadziły do tego moje głodówki i inne cuda.. Jak się na tym nie znasz to najlepiej udać się do dietetyka. Jeżeli mieszkasz w Gliwicach to odezwij się do http://www.tuttibeauty.pl . Udało się naprawić mój metabolizm, a przy tym zdrowo schudnąć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sabina.Sz

I tu mogę oboma rękoma podpisać się pod opinią na temat Foreverslimu.Tabletki super chociaż na początku podchodziłam sceptycznie ale i dużej je brałam tym byłam lżejsza i szczęśliwsza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość rennata44

Może jakieś wczasy odchudzające? Byłam kilka razy na takich wyjazdach organizowanych przez https://www.activfun.pl/ i bardzo miło je wspomina. Mogłam odpocząć, zrelaksować się, poznać nowe osoby a mimo to - dbać o figurę i regularnie ćwiczyć. Super opieka nad wszystkimi na wyjeździe. Zajęć było tyle, że nie dało się nudzić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Teofilla8

Zgadzam się, bo sama też stosowałam Foreveslim i faktycznie jeżeli chodzi o skuteczność działąnia wspomagającego to rewelacja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sardynka6

Moje zdanie jest takie że nie ma lepszego preparatu niż Slimunox.Stosowałam kilka innych tabletek i niestety porażka po jednych nie schudłam wcale a na innych owszem ale pojawiał się efekt jo-jo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Inga.Kl

Moje zdanie jest takie że nie ma lepszego preparatu niż Foreverslim.Stosowałam kilka innych tabletek i niestety porażka po jednych nie schudłam wcale a na innych owszem ale pojawiał się efekt jo-jo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Balbina5

Żeby Slimunox, na Ciebie fajnie zadziałała właśnie potrzebujesz do niego diety i ruchu, jest to wspomagacz w odchudzaniu, nie wierze że bez niego schudłabym 13 kilogramów w 3 miesiące, i to bez żadnego efektu jojo,jestem juz rok po skończonej kuracji i kilogramy jak spadły tak stoją w miejscu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość triballa

Marzysz o pięknym ciele? A może chcesz podnieść swoją samoocenę i pokazać innym, że się mylili? Moim zdaniem jednym z najlepszych sposobów na to jest zastosowanie Phen375. Jest to lek, który zwiększa tempo przemiany materii, powoduje ubytek masy ciała, zmniejsza ilość przyswajanych kalorii oraz odczuwalnie ogranicza uczucie głodu. Efekty są bardzo zadowalające, w moim przypadku ok 12kg. Jeśli masz pytania czy wątpliwości skontaktuj się z Adą, 731 154 299. Nic nie tracisz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monia56777

Też miałam problem z nadwagą, stosowałam wiele suplementów bez żadnych efektów,pojawiał się jedynie efekt jojo po odstawieniu także nie polecam. Nie dawno trafiłam na tę dietę http://xurl.pl/wygrajdiete i widzę efekty ,schudłam już 8 kg i walczę dalej . Aktualnie jest do wygrania plan żywieniowy wraz z konsultacją dietetyczną .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kinga29T

Moim zdaniem nie ma lepszego środka wspomagającego odchudzanie jak Slimunox, ja dzięki tym tabletkom w 3 miesiące pozbyłam się całej nadwagi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nadwaga wg Germańskiej Medycyny to objaw biologicznej reakcji organizmu w jakiejś trudnej sytuacji życiowej, której nie mogła Pani sprostać. Jeśli biologiczny konflikt jest aktywny, to ani dieta, ani ćwiczenia nie wyeliminują nadwagi. Proszę obejrzeć odcinek serialu terapeutycznego na ten temat, może wiedza Germańskiej będzie Pani pomocna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Damianek33

Na wielu stronach można przeczytać że dobrą opcją jest sprawienie sobie do domu sprzętu do ćwiczeń. Może być to jakiś atlas treningowy lub coś innego, byle z tego korzystać regularnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Armla

Cześć dziewczyny,
ważę 54,5 kg przy wzroście 168cm.
Chciałabym zrzucić 3 kg.
Od wczoraj zaczełąm pić cherbatki BIO-Active 3 - fazowe i zmniejszyłam posiłki. Zobaczymy czy to coś da.

O rezultatach będę pisać na bieżąco.

A i czy macie rowerek treningowy? Sprawdzałam sobie na Spokey i zastanawiam się czy sobie nie zamówić. Czy za jego pomocą mozna schudnąć? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Alexa

Moim zdaniem jeżeli chodzi o środki na odchudzanie to nie ma lepszego od Slimunox. Ja stosując te tabletki przez 3 miesiące pozbyłam się 13 kilogramów andwagi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Natalia

Moim zdaniem, jeżeli chodzi o środki wspomagające odchudzanie, to nie ma lepszego obecnie na rynku jak Slimunox

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...