Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość g...m

Jak schudnąć?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Alina

Jak dla mnie to super pomysłem okazało się zastosowanie Foreverslim. Wreszcie pozbyłam się nadwagi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Urszula

Mnie na zastosowanie Foreverslim namówiła koleżanka, jestem jej za to bardzo wdzięczna, w końcu bowiem pozbyłam się nadwagi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dietetyk Aleksandra
🎉 Dla wszystkich, którzy zmagają się z nadmierną masą ciała, szykuję świetną niespodziankę!
👌 Chcę stworzyć serię bezpłatnych, ciekawych i praktycznych treści w temacie psychologicznych aspektów związanych z odchudzaniem i zmianą stylu życia, które sprawią, że dieta przestanie być udręką, a życie stanie się bardziej komfortowe!
🙏 Dlatego też bardzo proszę Was o wypełnienie krótkiej ankiety, dzięki której jeszcze lepiej poznam Wasze potrzeby i przygotuję materiały, które będziecie mogli wykorzystać w 100%!
Oto link do ankiety:
🎁 W ramach podziękowania za poświęcony czas, mam dla Was prezent! Możecie zadać mi nurtujące Was pytanie w aspekcie odchudzania, na które odpowiem na żywo w grupie wsparcia, do której link znajdziecie po wypełnieniu ankiety. Oczywiście wszystkie zadawane mi pytania i udzielane odpowiedzi będą anonimowe!
❤️ Dziękuję!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ola_JeszFresh

Zapraszam do zapoznania się z artykułem na mojej stronie 💁‍♀️ https://jeszfresh.pl/odchudzanie/jak-schudnac-w-2021-roku/

Z pewnością pomoże Wam w uporządkowaniu informacji jak zdrowo schudnąć i od czego w ogóle zacząć. Pozdrawiam serdecznie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ola_JeszFresh

Zapraszam do zapoznania się z artykułem na mojej stronie 💁‍♀️ jak schudnąć

Z pewnością pomoże Wam w uporządkowaniu informacji jak zdrowo schudnąć i od czego w ogóle zacząć. Pozdrawiam serdecznie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dominika

Kiedyś trafiłam na artykuł o afrykańskim mango https://www.doz.pl/czytelnia/a12443-Czy_afrykanskie_mango_rzeczywiscie_odchudza

Specyfik wypróbowałam i w połączenie z ćwiczeniami 3 razy w tygodniu udało mi się zrzucić parę kilogramów wagi, zauważyłem też przy tym zmniejszony apetyt, wcześniej próbowałam wyciągów z zielonej kawy i garcinia cambogia, ale efekt był słabszy

Zamawiałam chyba z tej strony africanmango.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość aga

Nie da się zdrowo schudnąć w tak krótkim czasie! To powinien być powolny, aczkolwiek konsekwentny proces oparty na zdrowej i zbilansowanej diecie oraz aktywności sportowej. Ewentualnie można też rozważyć wsparcie ze strony medycyny estetycznej, ale wszystko w granicach rozsądku! Jeśli ktoś ewentualnie poszukuje mało inwazyjnej metody na wymodelowanie sylwetki, rozważyłabym zabieg BTL Embody. Sama z niego korzystałam jakiś czas temu w SCM estetic i jestem bardzo zadowolona. Zabieg jest świetny przede wszystkim dlatego, że jest mało inwazyjny, a jedyna różnica między nim, a ćwiczeniami fizycznymi, jest taka, że dzięki niemu zwyczajnie zyskujemy czas. Pozdrawiam i życzę samych sukcesów w zdrowym chudnięciu i modelowaniu sylwetki!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...