Forum Kuchnia

Jak pozbyć się zapachu ryby z rąk?

~Eneyjka

~Eneyjka

Mam do was pytanie jak się pozbyć zapachu ryby z rąk? Mój mąż jest wędkarzem wiec ryb mam pod dostatek i bardzo je lubimy tylko kiedy je przygotowuję to całe ręce mi śmierdzą potem. Nawet jesli je umyję?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

kwiatuszek2

kwiatuszek2

Może płyn do mycia naczyń, umyj z 3 razy ręce płynem i powinno pomóc.

88352 kwiatuszek2 Kobieta, 26 lat, Katowice
~KajaEF

~KajaEF

Pomaga mydło w płynie np. carex kitchen. W sumie wystarczy raz umyć i po zapachach

laurette

laurette

Bo taki wlasnie jest ten zapach niestety dlugo sie utrzymuje... ja nawet po kilkukrotnym umyciu rąk czuje zapach. Cytryna jest dobra.

--

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome
L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

96807 laurette Kobieta, 23 lata, Kraków
Luiza87

Luiza87

Ja zawsze używam ludwika najpierw żeby umyć, później cytryna, a na koniec jeszcze raz ludwik. No i mydło na koniec. zawsze usuwa ten zapach ryb.

137795 luiza87 Kobieta, 30 lat, Warszawa
~efggi

~efggi

naczynia po rybach myje się w zimnej wodzie, podobnie ręce.

~Delikatne dłonie

~Delikatne dłonie

Cytryna wysusza skórę. Najlepiej obrabiać ryby w cienkich vinylowych rękawiczkach. U mnie zawsze skutkuje;) a oprócz zapachów chronią też przed barwienia(marchwi,buraków itp)

~Adam Słodowy

~Adam Słodowy

Fusy z kawy, umyć jak mydłem dobrze wcierając i szorując nimi dłonie, a potem umyć zwykłym mydłem.

~Zenon Laskowik

~Zenon Laskowik

Można natrzeć czosnkiem tylko mogą śmierdzieć czosnkiem

Ela.Bloch

Ela.Bloch

Widziałam kiedyś specjalne metalowe mydła. Metalowe mydła - brzmi to śmiesznie, ale to naprawdę działa. Namaczamy je w wodzie, a potem po prostu rękami przecieramy o nie wielokrotnie. Jest zrobione ze specjalnego stopu, który pochłania wszelkiego rodzaju zapachy.

--

1) Żona ma zawsze rację.
2) W razie wątpliwości patrz punkt pierwszy.

192449 ela-bloch Kobieta, 30 lat, Łódź