Forum Kobiety

Przepisy kulinarne

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~yabaduu

~yabaduu

Tez jestem na etapie poszukiwania czegos smacznego z wykorzystaniem ogromnej ilosci warzyw sezonowych jaka zaczyna sie pojawiac na lokalnym rynku. Zawsze wole kupic od rolnika bo mam dzieki temu o wiele wieksza pewnosc tego co jem. Polaczenie warzyw z miesem to jest najlepsze co mozna zrobic biorac pod uwage zdrowe odzywianie.

~nicialka

~nicialka

makaron z dynią, najlepszy to penne z lubelli, pyszny jest i się nie skleja, makaron gotujemy, dynię podsmażamy, dodajemy posiekany czosnek, pokrojone uszone pomidory, też chwilę smażymy dodajemy do ugotowanego makaronu, doprawiamy, pycha

~yabaduuu

~yabaduuu

Tez jestem na etapie poszukiwania czegos smacznego z wykorzystaniem ogromnej ilosci warzyw sezonowych jaka zaczyna sie pojawiac na lokalnym rynku. Zawsze wole kupic od rolnika bo mam dzieki temu o wiele wieksza pewnosc tego co jem. Przegladajac te lepsze serwisy z przepisami (gdzie mozna na wlasna reke je dodawac) wypatrzylam cos takiego - https://uwielbiam.pl/przepis/dynia-makaronowa-z-boczkiem-i-pomidorami Na pierwszy rzut oka wyglada bardzo smacznie dlatego tez w najblizszym czasie trzeba bedzie wyprobowac :) Polaczenie warzyw z miesem to jest najlepsze co mozna zrobic biorac pod uwage zdrowe odzywianie.