Forum Hobby

Jakie macie zwierzaki w domu?

~Elizjum

~Elizjum

Hej jakie macie zwierzęta w domu :) Ja mam 2 koty i psa. Wszystkie znajdy :) Ale o dziwo grzcznie razem egzystują, nawet zbóje czasem współpracują żeby odemnie coś wycyganić

Odpowiedzi znajdują się poniżej

April90

April90

Dwa psy - owczarek chorwacki i niemiecki plus jeden kot. Żyją i mają się dobrze :)

208423 april90 Kobieta, 29 lat, Wrocław
Olkarr

Olkarr

Kanarek i kotek, wbrew pozorom żyją w zgodzie :) p.s. kot jest tak leniwy, że nie chce mu się nawet polować^^

208255 olkarr Kobieta, 25 lat, Kraków
TomekMar

TomekMar

Jeśli chodzi o zwierzaki to jeśli masz faceta, to masz i zwierzaka :) każdy facet ma coś z kota :) naprawde jak sie tak popatrzy to cech wspólnych jest bardzo wiele, zobacz sama w tym artykule: Co łączy faceta z kotem?
Mi najbardziej sie podoba stwierdzenie numer 2 :) a Wam? :)

208633 tomekmar Mężczyzna, 41 lat, Warszawa
pieknyolek

pieknyolek

Ja nie trzymam mojego zwierzaka w domu bo jendka troszkę za duży ;p Moje ukochane zwierzęta to konie. Moja posja to od dzieciństwa jeździectwo. Zawsze czuję się wolny gdy jeżdze konno. Mój ekwipunek kupuje na https://www.truerider.eu/ I dzięki niemu zawsze czuje się bezpiecznie.

210235 pieknyolek Mężczyzna, 26 lat, Zbąszynek
Olkarr

Olkarr

Ja marzę o kotku, ale póki co mam kanarka, więc raczej by się nie polubili :p

208255 olkarr Kobieta, 25 lat, Kraków
Landrynka5

Landrynka5

obecnie jestem szczęśliwą posiadaczką psa rasy mieszaniec :) ma na imię Fafik i jest cudowny! to czyste maleństwo, waży raptem 4 kg i jest przecudowny!

--

Zdrowie, Sport, Uroda: mój blog Diana-Sport to kobiety i ich życie w najbardziej dosłownym wydaniu.

212563 landrynka5 Mężczyzna, 27 lat, warszawa
słoneczniczka

słoneczniczka

Mam czarnego kundelka, a prędzej jeszcze mieliśmy papugi, ale niestety zdechła pierw jedna, a po kilku latach druga :(

212726 sloneczniczka Kobieta, 25 lat, Mosty