Skocz do zawartości
Forum

Jakie tabletki proponujecie na odchudzanie?


Rekomendowane odpowiedzi

Tabletki to mają różne opinie...jedni mówią,że genialne są forever slim na innych działa asystor slim,jeszcze inni biorą formoline. Nie brałam nic,bo szkoda kasy i jak się tyłka nie ruszy,to smalcu się nie stopi :D Kup sobie spalacz,niech będzie Clenburexin bierz dwie kapsułki przed śniadaniem i dwie przed wysiłkiem fizycznym i zaopatrz się w skakankę z licznikiem,z tworzywa sztucznego.

It's who I am and what I feel
My life is automatic
Up in the air, is what I breath
and it is never static.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak działają tabletki, ale słyszałem od znajomych że odchudzić się można bardzo łatwo i zdrowo jedynie pijąc zieloną herbatę - najlepiej 5 razy dziennie. Ja nie wiem czy to prawda bo mam niedowagę i nie mogę jej dużo pić. Jak chcesz to wypróbuj ten sposób np. przez 2 tygodnie i jak będzie działać to będziesz pić dalej.

Odnośnik do komentarza

Przepraszam bardzo ale to jakiś totalny nonsens.
Jakie tabletki ? Ile je masz zamiar jeść, do końca życia ? Fundamentem regulacji wagii jest zmiana nawyków żywieniowych. Dodatkowo trzeba de ruszyć z miejsca i aktywnie żyć. Nie mam dobrych informacji. Nie ma takiej małej różowej tableteczki która nędzie regulowała obtłuszczenie a my będziemy sobie siedzieli w McDonald's i pociskali Big Maca.
Miło już było. Musi się polać po tyłku. :-)

Odnośnik do komentarza

po pierwsze, nie objadam sie fast foodami nawet za nimi nie przepadam, a tableteczki sa na jakis miesiąc lub dwa, żeby pomóc szybciej spalic ten tłuszczyk co po zimie sie odkłada, możesz nie wierzyc ale to działa. oczywiscie trzeba zastosowac tez jakąś sensowna diete i oczywiście ćwiczenia. Zgadzam się że siedząc na dupie i łykając piguły nie schudnie się... ale po to ktos to wymyslil żeby uzywac nie ??? to jest tak jak z antykoncepcja , niby ZŁA ale ile ludzi uzywa .

Odnośnik do komentarza
Gość PSYCHOPATA

Antykoncepcja nie jest zła,o ile się chodzi regularnie do ginekologa,bada i ma odpowiednie tabletki,nie ma przeciwwskazań,to można je brać nawet kilkanaście lat.
Spryskana pestycydami marchewka też może być zła.
A ja bym się skłonił ku temu co napisała SickAngel.
Mogę ci podać skład przykładowych kapsułek-spalaczy.

Zawartość jednej kapsułki:
-Ekstrakt zielonej herbaty
-Ekstrakt zielonej kawy
-L-tyrozyna
-Yerba mate (czyli ostrokrzew paragwajski) piję yerbę litrami,bo uwielbiam.
-kofeina bezwodna
-kwas pantotenowy
-ekstrakt korzenia imbiru
-pieprz kajeński
-ekstrakt pieprzu czarnego

Odpowiednio dobrany zestaw ekstraktów roślinnych o działaniu termogenicznym oraz substancji o działaniu stymulującym może zwiększać tempo przemiany materii oraz tłumić apetyt.
Jest jeden warunek-aktywność fizyczna,bez niej stracisz góra 3 kg tak jak ja kiedyś,z nią nawet 10 bądź więcej.
Nie ma ograniczeń w spożywaniu,trzeba jednak brać z głową,zgodnie z zaleceniami producenta.
www.trecnutrition.com
Po spożyciu będzie ci bardzo ciepło :)

Odnośnik do komentarza
Gość Nie bo nie

spalacz tłuszczu to jeszcze rozumiem ale te wszystkie biocla albo inne slimfigury to są o d**** potłuc. Brałam, chodizłam, cwicyzłam , miałam diete i nic. dopiero jak zaczełam się racjonalnie odżywiać i przemodelowałam całe swoje żywienie to zaczęło się dziać. Spalcz tłuszczu brałam przed ćwiczeniami i rzeczywiście tkanka szybciej schodziła

Odnośnik do komentarza

Nie będę "owijała w bawełnę". Na dzień dzisiejszy dużo dobrego mogę powiedzieć o zielonej kawie. Razem z moimi koleżankami zaczęłyśmy stosować go przy jednoczesnym uprawianiu joggingu. Do tego wyrzuciłam słodycze i tłuszcze zwierzęce z kuchni. Efekty są świetne. Suplement diety zwiększa skuteczność sportu i zmian w diecie oraz utrwala osiągnięte wyniki. Polecam!

Odnośnik do komentarza

Święta racja-wszystko to,co piszecie o tabletkach odchudzających-one wspomagają odchudzanie,nie odchudzają jednak.moje odchudzanie wymagało dyscypliny,ale udało się.Zmniejszyłam porcje jedzenia o połowę,wyeliminowałam białe pieczywo,cukier,słodycze,mięso tylko chudziutkie piję dużo herbatki na spalanie i biegam trzy razy w tygodniu-efekt ? w trzy miesiące 7,80 kg za mną. Cieszy mnie ten wynik. Nie chcę chudnąć szybko.Głodna nie chodzę i krzywdy swojemu organizmowi nie robię

Odnośnik do komentarza

dziewczyny, tabletki to trucizna! Na jecie się, waga pójdzie w dół na kilak tygodni a potem jak odstawicie to skoczy dużo wyżej niż była a do tego zniszczone ciało od środka!

to już lepiej pić domestos, też pewnie schudniecie xD

Jedynym naturalnym i bezpiecznym spalaczem tłuszczu jest czerwona herbata. I też nie zrobi 7 kg w tydzień, bo jest bezpieczna. A tak to racjonalna dieta, i ćwiczenia fizyczne i za 3-4 mc, macie po prostu ładniejsze ciałko:*

Odnośnik do komentarza

Naprawdę jestem zszokowana tym co dzieje się na tym portalu. Doradzanie tabletek na odchudzanie przez osoby, które stosują je przez dwa miesiące lub o nich słyszały.. i mówienie że da się zrzucić kilogramy połykając tylko jedną tabletkę. Ja nie wiem w takim razie skąd ten rosnący problem otyłości. Zadziwiające jak mamy małą świadomość tego co robimy, ale za to przyjdzie zapłacić zdrowiem w przyszłości.

Odnośnik do komentarza

trochę mnie dziwi ton wypowiedzi Pani Ekspert ale na usprawiedliwienie osób stosujących tabletki powiem tak - tonący brzytwy się chwyta a nie każdego stać na wydawanie kasy na dietetyka. Bo nie oszukujmy się dietetyków przyjmujących na nfz jest mało a kolejki kosmiczne.

Odnośnik do komentarza

U mnie właśnie dołączenie do diety tabletek Foreverslim przyniosło jakieś efekty.Więc wiem o czym mówię.Tabletek nie biorę już pół roku a żaden kilogram do dnia dzisiejszego nie wrócił.Co do dietetyków u mnie wizyta skończyła się na skasowaniu pieniędzy i wysłaniu maila z planem żywieniowym który raczej się nie sprawdził.

Odnośnik do komentarza
Gość Piotras 35

Może ja coś pomogę. Kilka lat uprawiałem kolarstwo. Fakt amatorsko , ale trenowałem też z zawodnikami. Każdy miał tam jakiś sposób aby pozbyć się kilogramów. Mój wypracowany sposób to; Wstań rano wypij mocniejszą kawę najlepiej bez cukru. Usiądż na rowerku. Jak nie masz normalnego bądż też pogoda nie pozwala, to może być stacjonarny. I zacznij pedałować tak około 1 godziny. Pamiętaj na czczo !!!!! Trzeba pamiętać o pulsie. Warto zakupić pulsometr. Przyzwoite robi sigma jakiś niższy model to wydatek ok 100 do 120 zł. Więc nie wiele. Rozgrzewka tzn jeżdzimy wolniej ok 10 do 15 min z tętnem do 115. Póżniej tętno od 120 do 135 nie więcej ponieważ każdy ma inną wymianę tlenową, i można wchodzić w próg mieszany. Co za tym idzie zakwaszamy mięśnie. Po zakończeniu czasu jaki jazdy jaki sobie wyznaczyliśmy, robimy rozjazd. Tzn kręcimy praktycznie na jałowych obciążeniach ok 10 min z tętnem do 90 nie więcej. I nie stosujemy jakiś drastycznych diet i tzw suplementów. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...