Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
merc86

Jakie tabletki proponujecie na odchudzanie?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kini5a

również stosuje slimcea. cała kuracja 150zł. a na dietetyka mnie nie stać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Czarna Wdowa

to stać Cię na wydanie 150 zł a nie stać na wizytę - ciekawe. Jak się dobrze poszuka to mozna znaleźć dietetyka za 50 zł za wizytę więc w tej cenie miałabyś 3 wizyty . Po za tym teraz zobaczyłam że cała kuracja bez promocji kosztuje 225 zł to już w ogóle śmieszne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Piotras 35

Może ja coś pomogę. Kilka lat uprawiałem kolarstwo. Fakt amatorsko , ale trenowałem też z zawodnikami. Każdy miał tam jakiś sposób aby pozbyć się kilogramów. Mój wypracowany sposób to; Wstań rano wypij mocniejszą kawę najlepiej bez cukru. Usiądż na rowerku. Jak nie masz normalnego bądż też pogoda nie pozwala, to może być stacjonarny. I zacznij pedałować tak około 1 godziny. Pamiętaj na czczo !!!!! Trzeba pamiętać o pulsie. Warto zakupić pulsometr. Przyzwoite robi sigma jakiś niższy model to wydatek ok 100 do 120 zł. Więc nie wiele. Rozgrzewka tzn jeżdzimy wolniej ok 10 do 15 min z tętnem do 115. Póżniej tętno od 120 do 135 nie więcej ponieważ każdy ma inną wymianę tlenową, i można wchodzić w próg mieszany. Co za tym idzie zakwaszamy mięśnie. Po zakończeniu czasu jaki jazdy jaki sobie wyznaczyliśmy, robimy rozjazd. Tzn kręcimy praktycznie na jałowych obciążeniach ok 10 min z tętnem do 90 nie więcej. I nie stosujemy jakiś drastycznych diet i tzw suplementów. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Piotras35

Zacznij od 30 min. Pamiętaj o węglowodanach po treningu. I o zwiększonym zapotrzebowaniu na białko. Zaczynasz od 30 min a kiedyś skończysz na 1; 30 min. Ja wiem że najlepiej zażyć tabletkę. Ale nie na tym rzecz polega.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sawanna

Biorę Foreverslim ,wiem że nie ma tabletek odchudzających.Te tabletki wspomagają odchudzanie ja na nich nie czuję się głodna ani też nie ciągnie mnie do słodyczy.Jest mi łatwiej utrzymać dietę .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Piotras35

Nie wiem jaki skład ten specyfik ma. Ale na pewno nic dobrego dla twojego organizmu. Spróbuj mniej jeść i się ruszać. Po takich specyfikach można się nabawić arytmi. A to już pozostanie do końca życia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po co komu chemia. Wystarczy 4 miesiące. Co drugi dzień 15-20 minut ćwiczeń i jeść jak normalnie. Niewielki wydatek wyrzeczeń a 9kg mniej. Wystarczy rozruszać metabolizm (myślałem że przy mojej przemianie materii to już tylko masa się będzie zwiększać) ta każdy chciałby szybko efekty ale tak się nie da. Trzeba po prostu zmienić styl życia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość sienna12

Byłam zainteresowana zakupem Foreverslimu,ale niestety ze względu na bardzo duże zainteresowanie tym produktem na razie nigdzie nie można go dostać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mariolka Lis

Z foreverslimem schudłam 14 kg,było to ponad rok temu.Od tego czasu nie przytyłam wcale.Jem normalnie jednak nadal dwa razy w tygodniu korzystam z basenu.Nauczyłam się jeść zdrowiej i do dzisiaj z tego korzystam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karmela soap

Novoslim jest rewelacyjny i takie efekty za śmieszną cenę! ja z wagi 69 wróciłam do 58,5 w 3 miesiące na tych tabletkach także szok i żadnych efektów ubocznych bo chyba bym oszałała gdyby dopadł mnie efekt jo-jo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość nuxia_87

Stosowałam acai berry i Novoslim i nie ma porównania Acai beryy pieniądze wyrzucone w błoto za to Novoslim świetny produkt , już po tygodniu miałam mniejszy apetyt a przy tym czułam się dobrze i miałam siły na ćwiczenia Schudłam w sumie jakieś 10 kg i to bez większego wysiłku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość carotka r

też polecam Novoslim stosowałam bo już dostawałam deprechy od braku efektów diety a teraz jestem po pierwszym opakowaniu i już 3 kg mniej i to uczucie lekkości.. już prawie zapomniałam jak to jest

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość marianka1980

Skuteczne tabletki które działają bardzo szybko to Foreverslim.U mnie spadek wagi w ciągu tygodnia to 3 kg.Super żadna dieta nigdy u mnie nie przyniosła takich efektów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość PoprostuJA87

Osobiście uważam że Slimcea jest fantatyczna, cudowna, a przedewszystkim działa :) Dzięki niej nie wstydze się już isć na basen w stroju 2- częsciowym. Kiedyś nie miałam z tym problemu, ale po ciąży normalnie dramat godzilla byłam ehh.
Polecam poważnie, dała mi efekt utracenia z wagi 11 kilogramów, dzięki czemu wróciłam praktycznie do swojej wagi, a dokładnie porównując to zmniejszyłam ją jeszcze o 0.5 kg. Teraz waże 47.5 i jestem zadowoloną z życia kobietą :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ewcia_87

Mówcie co chcecie według mnie najlepszy jest Novoslim a próbowałam wielu.. już po miesiącu widać różnicę i to jest fajne bo mozna rozplanować sobie ile opakowań trzeba kupić Mi 3 wystarczyły by schudnąć 9 kg:) i to bez jakiś drakońskich diet a myślę że jak ktoś by chciał więcej zrzucić to przy większych ograniczeniach można by było sporo schudnąc
Jak dla mnie rewelacja!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kam-ka

Zdecydowanie polecam Foreverslim.Dla mnie nie ma lepszego suplementu,a przetestowałam parę innych.U mnie Foreverslim zdał egzamin co najmniej na 5+.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość jacobson zen

Jak dla mnie tylko Novoslim, rozebrałam się dziś przed chłopakiem bo chciałam obiektywnej oceny i mówi że jak nic schudłam jakieś 4 kg;) muszę się jutro zważyć i zweryfikować

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anja76

Dziewczyno, na tabletkach daleko nie zajedziesz. Nie słyszałaś o przypadkach zejść śmiertelnych po zastosowaniu takich specyfików? Jedyne, co Ci może pomóc, to zmiana sposobu odżywiania, ruch i oczyszczanie organizmu - kup sobie np. Helfix ScleanUp, adidasy i do roboty! Zaden tłuszczyk nie spali się sam - trzeba mu w tym pomóc. Al nie tabletkami...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Księżna  Inkaa

Bez przesady.. dla mnie też Novoslim okazał się ok Na początku próbowałam właśnie oczyszczania ale efekty były znikome a za opakowanie firmy Now zapłaciłam 100zł.. a Novoslim fajnie właśnie działa na przemianę materii i skład jest bardzo fajny na bazie ziół więc nie taki diabeł straszny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ilzunia

U mnie skutecznym zestawieniem okazało się zastosowanie diety,trochę ruchu i Foreverslim.Każda rozsądna osoba wie że na samych tabletkach za dużo się nie schudnie trzeba coś dać od siebie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość fitnessska

~brzanka
Spróbujcie Foreverslim ,efekty po tych tabletkach widać bardzo szybko.

bralam foreverslimm ii to nie prwda jest summplement nie dziala... 100% klamstwoo bralam 3 mies.
sorrki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O tu przed chwila po sasiedzku napisalam o swojej znajomej co brala suplementy, a wy slimcea radzicie, mowicie? jakie to ma składniki? ona jest bardzo zadowolona z makkadi sth. Nie wiem czy da sie to dostac w aptece, ale moge zapytac. widac u niej potezne zmiany, razem zawsze walczylysmy z przeogromnym tluszczem. Przyszedl czas na mnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...