Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
merc86

Jakie tabletki proponujecie na odchudzanie?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kingga8

Jest wiele reklam tych środków, ale na stronie rtno.pl internauci głosują które tabletki są najlepsze. Wyniki może sprawdzić każdy i każdy może głosować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Moska90

Ja nie preferuję tabletek. Uważam, że wszystko można zmienić poprzez zmianę składników diety. Ostatnio np zmieniłam zwykłe oleje na olej kokosowy. Już taki prosty zabieg pozwolił na zrzucenie paru kilo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Rafał100

Jak narazie stosowałem tylko jeden produkt: Asystor Slim. Na mnie zupełnie nie zadziałał. Kolega, który również się zdecydował nie widzi zmian w wadze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem bardzo zadowolona ze spalacza Trizer www.trizer.pl. Stosuję go od miesiąca i udało mi się w ciągu tego czasu schudnąć dwa kilogramy. Im mniej tłuszczu w ciele człowieka tym trudniej schudnąć, dlatego postanowiłam się wspomóc spalaczem tłuszczu. Szukałam długo odpowiedniego, który spełniłby moje wymagania i zagwarantował, że korzystanie z niego jest w stu procentach bezpieczne. Zdecydowałam się na Trizer, bo koleżanka widząc moje poszukiwania produktu, który w swoim składzie będzie zawierał witaminy i przyspieszy spalanie tłuszczu poinformowała mnie o jego dostępności.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość fifi48

Diety nigdy nie zaczynasz ot tak. Trzeba przeprowadzić oczyszczanie najpierw. Najszybszy sposób to picie mniej więcej 3 litrów wody dziennie. Do tego profesjonalna głodówka. Jak jesteś na głodówce to do ograniczenia łaknienia najlepsze moim zdaniem tabletki AmlaslimMax. Poleciła mi je kiedyś trenerka fitness. Mniej więcej raz do roku stosuję, żeby doprowadzić się do porządku przez miesiąc. Głodówka w połączeniu z naturalnym suplementem to dobre rozwiązanie. Jak się boisz to skonsultuj się z dietetykiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bernadetta.A

Każdy wybiera dla siebie to co dla niego najlepsze.Mój wybór padł rok temu na Slimunox udało mi się na nim schudnąć.A najważniejsze jest to że do dzisiaj żaden kilogram nie wrócił,co rzadko się zdarza przy innych suplementach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Naprawdę w to wierzycie? Mam na myśli te wszystkie cuda-rzekomo-zdziałujące-tablety na odchudzanie? Schudnąć one nie pomogą na pewno, wiem z autopsji. Mam koleżankę, która cierpi na obsesję świetnego wyglądu. Niestety niedawno lekarz oświadczył jej, że dość solidnie rozwaliła sobie żołądek taką inwazją przyjmowanych tabletek. Do dzis zastanawiam sie, jak mozna bylo do tego dopuścić. :/ jak można było nie zauważyć takiego poważnego problemu? :( Zbagatelizowanie, czy w ogóle możliwość wzięcia pod uwagę niekoniecznie dobrego wpływu tego rodzaju tabletek na nasz organizm, w tym przypadku okazało się dość tragiczne w skutkach. Oczywiście nie twierdzę z uporem maniaka, że wszystkie suplementy to zło wcielone, i wybaczcie mi ten pretensjonalny ton, ale obiecałam sobie, że będę przed tym przestrzegała, tym bardziej, że wielu z nas zdarzało się łykać to i owo z nadzieją, że waga pójdzie w dół. Może przy zaledwie kilku kg - owszem... Choć uważam, że to raczej ubytek wody z organizmu, który potem i tak do nas wraca... wszak dzieje się tak miesiąc w miesiąc przed i w trakcie miesiączki, czyż nie? Może i niektóre suplementy z początku wpływają jakoś na podkecenie metabolizmu... Sama korzystałam z tabletek zawierających tak modny ostatnio zielony jęczmień, bądź te bazujące na ananasie, wiele z nich się na tym opiera. Nazw podawać nie będę, bo nie to mi chodzi. Ostatecznie przekonałam się, że nie warto stosować niczego spośród tego, co proponuje rynek farmaceutyczny z prostego powodu. Wagi bez odpowiedniego odżywiania i bez odrobiny sportu, który metabolizm podkręca dużo bardziej niż jakiekolwiek tabletki, a w szczegolnych wypadkach bez konsultacji z lekarzem lub dietetykiem, zgubić się trwale nie da. Wiadomo, że trudno czasem o wygospodarowanie czasu na to wszystko. Zważywszy na fakt, że wszyscy żyjemy dziś w stresie, w biegu i pracujemy intensywnie. Długo zastanawiałam się gdzie jest ten złoty środek i jak go osiągnąć i poniekąd udało mi się i staram się teraz zarazić tym moją koleżankę. Ćwiczę codziennie, choć chwilkę a z raz, czasem dwa razy w tygodniu bardziej intensywnie (bardzo lubię basen - odpręża mnie i pozwala uspokoić zaganiane myśli, koleżanka upodobała sobie pumpy, zumbe oraz cycling). Większym wyzwaniem okazało się jednak to nieszczęsne jedzenie, bo choć gotować lubię i jeść też (z koleżanki jest większy niejadek) to jednak regularność i zasada częściej a mniej bywa nie do przejścia nawet ze wsparciem drugiej osoby. Dlatego też ostatecznie zdecydowałyśmy się na catering dietetyczny, i tu pozwolę sobie wskazać, że chodzi o Macro Bios Bar. Zrobiłyśmy wywiad, zestawienie plusów i minusów i padło własnie na nich. Nie żałujemy! Dziś dostajemy posiłki, które są zbilansowane, ale nie jałowe i byle jakie w smaku. Jemy tyle samo posiłków, ale każda o innej wartości kalorycznej - ja chcę zgubić trochę ciała, Anka poszła w dietę bardziej sportową, pomagającą zbudować jej wymarzoną sylwetkę. Czasem domawiamy też dla znajomych konkretne produkty, bo firma oferuję takie usługi. Warzywa Bio od sprawdzonych dostawców powodują, że odkrywamy niektóre smaki niemalże na nowo. Głupia marchewka może smakować i pachnieć wyjątkowo, a nie przypominać nam o zatęchłej piwnicy czy być kompletnie bez smaku. Co również fajne to to, że nie trzeba się martwić o róznorodność i konieczność przygotowywania tego wszystkiego. Warto się zastanowić, bo wiele z tych tabletek, o których się tu wspomina kosztują nie mało i nie dają efektów. A taki catering? Choć kojarzy się z dość ekskluzywną zachcianką, to jednak mam nadzieję, że ten mit wkrótce upadnie, bo to naprawdę spora oszczędność czasu, pieniędzy, no i również wygoda. A w przypadku tej firmy, którą wspomniałam to też bardzo zindywidualizowane podejście do klienta, którego potrzeby okazują się nie być problemem a ścieżką do wspólnego osiągnięcia zamierzonego celu wagowego i zdrowotnego. Zachęcam do rozważenia opcji z cateringiem, naprawdę a być może jak w moim przypadku padnie na Macro Bios Bar.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość adass

Jestem na diecie z niewielką ilością węglowodanów i na wilczy głód pomaga mi Slim Herbal System. Znalazłam mieszankę ziołową na jednym z popularniejszych for kulturystycznych i się zainteresowałam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

By się odchudzić wystarczy ograniczyć ilość jedzenia i zmienić jego jakość. Zrezygnować z bidronkowych kiełbas tańszych od mięsa w skupie i sera tańszego od mleka. Ja przez półtora roku systematycznie zrzucałem po 1,5kg miesięcznie. Właściwie cały czas staram się odżywiać naturalnie /jem tylko nie przetworzone lub nisko przetworzone produkty/. I oczywiście koniec z białym pieczywem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam się! Ja też wolę się nie truć dodatkowymi tabletkami, i tak za dużo ich bierzemy. A jak nie zmienisz przyzwyczajeń żywieniowych, to w końcu i tak wrócisz do starej wagi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wienna34

Moim zdaniem dobrze jest wspomóc odchudzanie tabletkami takimi jak Foreverslim.Jeżeli tylko będziemy trzymać się zasad kuracji to efekty będą .A my będziem zadowolone z efektów jakie osiągnęłyśmy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

żadnych tabletek ani nie biorę, ani nie polecam. jedyna suplementacja, która wchodzi w rachubę to uzupełnienie koniecznych składników, w razie problemów ze zdrowiem. dieta i ćwiczenia wystarczą. placebo jest spoko, ale jeśli ma składniki mogące szkodzić, to już przestaje być spoko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Maryna.P

Ja akurat zdecydowałam sie na Slimunox i jestem zadowolona z efektu jaki udało mi się uzyskać. 3 mieswiace czasu i małam taka wagę jak przed ciążą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Majka7778

Większość znajomych nie wspominając już rodziny odradzała mi zakup Slimunox.Ja jednak postanowiłam zaryzykować i teraz nie żałuję podjętej decyzji.Kilogramy spadają a Ci którzy mi odradzali sami kupują i się odchudzają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość onkaY

Od wszelkich tabletek na odchudzanie lepsza jest seria kilkunastu lewatyw dziennie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość zdrowadieta

Jedynie właściwie zbilansowana dieta, określona kaloryka i ruch pomoże Ci zrzucić zbędne kilogramy. Zapomnij o jakichkolwiek tabletkach i podjadaniu, a jeśli już to zamów sobie bakalie np. ze sklepu Krukam, jakieś orzechy, żurawinę, rodzynki lub cokolwiek innego, ale zdrowego. Dostarczaj organizmowi właściwych składników, a zobaczysz, że jak wprowadzisz w życie inne nawyki żywieniowe poczujesz się lepiej i zdrowiej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bernadettaa

Żeby trafić na porządne tabletki na odchudzanie trzeba mieć albo dużo szczęścia albo przerobić na sobie kilka różnych.Ja zaliczam się do tej pierwszej grupy i za pierwszym razem trafiłem na Slmunox.Nie będę się dużo rozpisywać po prostu jedne z najskuteczniejszych na naszym rynku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gorecka

Zdrowe, odpowiednio zbilansowane menu ma olbrzymi wpływ na nasze życie i samopoczucie. Z kolei kluczem do sukcesu w odchudzaniu jest kompleksowy plan. Dlatego warto przygotować przemyślaną strategię, która pozwoli zrzucić kilogramy, a jednocześnie zrobić to w zdrowy sposób. Sama musisz odkryć jak skomponować właściwą dietę, ile powinieneś jeść białek, tłuszczów i węglowodanów, z jakich produktów zrezygnować, a które są dla Ciebie wskazane, jaki rodzaj aktywności fizycznej ułatwi Ci zrzucenie kilogramów. Aby zgubić wagę musisz być naprawdę konsekwentna i zdeterminowana. Dieta i aktywność fizyczna to podstawa. Ale nie zapominajmy również o nawodnieniu organizmu. Warto także zastanowić się nad sumplementacją czy środkami przyspieszającymi reducję wagi. Z mojej strony mogę polecić Sibutramine która zwiększa tempo przemiany materii, powoduje ubytek masy ciała, zmniejsza ilość przyswajanych kalorii oraz odczuwalnie ogranicza uczucie głodu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej to pisz czy dzwoń do Marty, kom 792 631 684. Z mojej strony szczerze polecam. Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dorrii

Innym rozwiązaniem na który warto zwrócić uwagę to tabletki Slimunox. Na rynku od kilku lat. Sama zamówiłam i sprawdziłam że działa lepiej niż niektóre nowości. Schudłam 13kg przez pełny okres kuracji. Nie ma efektu jojo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość julinka5484

Skład do mnie nie przemawia. No i nie oszukujmy się, bez aktywności fizycznej i zmiany diety żadne suplementy nie pomogą. Ja teraz planuję wypróbować citrosept slim, ćwiczę 3 razy w tygodniu i dbam o dietę. Sam preparat jest dosyć drogi, ale skład ma całkiem niezły, naturalny, a nie naszpikowany chemią.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość maro22

Same tabletki nie załatwią sprawy ale na pewno pomogą. Regularny ruch, modyfikacja diety, nawet najmniejsza aktywnośc fizyczna to podstawa. Ze swojej strony podobnie jak część użytkowniczek polecam Sibutraminę 20mg. Dla mnie okazały się najskuteczniejszym rozwiązaniem. W krótkim czasie spowodowały u mnie hamowanie łaknienia, przyspieszenie metabolizmu jednocześnie dając kopa z rana by przetrwać pierwsze ciężkie godziny w pracy :p Z początkiem stycznia po świętach miałam 72 kilo na liczniku, a teraz w polowie wrzesnia 62,3 kg, efekt bardzo fajny, czekam na dalszy rozwój sytuacji. Zachęcam do zadawania pytań: Kasia (kom.739 202 359)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...