Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
merc86

Jakie tabletki proponujecie na odchudzanie?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mikana

Ja nie tabletki tylko kawę . Popijam ja po każdym obiedzie i jakoś pomalutku spódnica luźna robi się . Oczywiście slim coffee to nie wszystko dodatkowo biegam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość olamaite

napewno nie bież tabletek które działają szybko. Ponieważ mogą zawierać jaja tasiemca. Ogólnie tabletki są złe dla zdrowia poprostu zanieczyszczają organizm, a potem się dużo choruje i ma się kłopoty ze zrowiem. Jeżeli chcesz schudnąć to napewno nie przez tabletki. poprostu uwierz w siebie i dasz rade.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość moniczka52

połączyłam przyjemne z pożytecznym bo popijam sobie kawkę Slim Coffee dwa razy dziennie kawka pobudza mnie do życia i ogranicza apetyt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość karinkaa

Ja wolę gold karmel z linii slim coffee. Według mnie jest słodsza i delikatniejsza. A wspomaga metabolizm jak inne z tej linii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość debora789

piłam zieloną herbatę, kawę ale efekty znikome w porównaniu do takiego Novoslimu, jak brałam Novoslim to po całej 3 meisięcznej kuracji schudłam ładnych 8 kg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Justyna354

Potrzebowałam jakiegoś wsparcia dla mojej diety i ćwiczeń i wybór padł na kapsułki Acetomale. Muszę powiedzieć, ze bardzo przyjemnie mnie zaskoczyły, ponieważ od czasu ich stosowania, czuję się lepiej, mam więcej energii, moja cera jest bardziej nawilżona i nie jest już ziemista. Wyglądam naprawdę korzystniej, znajomi zwracają mi na to uwagę, więc musi być coś na rzeczy :) Straciłam całe 7 kilogramów w 1,5 miesiąca, ale to jeszcze nie koniec.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jeśli już zażywać jakieś tabletki na odchudzanie to tylko te w miarę naturalne i nie gwarantujące zrzucenia 10 kg w tydzień, bo to niemożliwe - trzeba też wiedzieć, że tabletki na odchudzanie i inne podobne środki to tylko dodatki do odchudzania, a więc bez chociażby niewielkiej zmiany diety nie przyniosą oczekiwanych efektów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karina M

Dokładnie, najlepiej stosować naturalne środki, które gwarantują powolny, ale trwały spadek wagi. Mi się udało dzięki Acetomale. Bardzo dobre kapsułki, działają, ale nie sieją spustoszenia w organizmie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haggard

Ja sama uważam że najlepsze efekty otrzymujemy regularnie ćwicząc może być nawet spacer z psem albo z myślami wieczorem przed snem
(ważne by energiczny / powolny trucht) od razu lepiej się zasypia. Dołączmy do tego lepsze nawykiżywieniowe:
-wywalić pieczywo
(jak już musisz to czarne)
-makarony kasze itd zastąpić gotowanymi warzywami
np. kalafior lub brokuły na parze
-surowe warzywa to świetne przekąski;
spróbujcie sobie zamiast batona czy coś podobnego wziąć do pracy/szkoły/uczelnie
np. marchewkę sałatkę z rzodkiewkami + pomidory (posypane bazylią) polać leciutko octem jabłkowym.
To nie jest takie trudne.
Sama korzystałam tylko z tabletek zielona kawa max na zmniejszenie łaknienia + żeby mnie coś trzymało na nogach aż wrócę do domu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ola00003

Polecam Ci tabletki na odchudzanie Slimcea. Z niewielkim wysiłkiem można chudnąć 3-4kg miesięcznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość karinaa25

Moim ostatnim odkryciem jest zielona kawa max, stosuje ją do mojej diety i waga spada, od nowego roku.5kg. Mam dobrą energię i chęci do ćwiczeń.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość deborrala

Karinaa25, ja jestem na etapie podjęcia decyzji o zakupie tego suplementu chciałam tylko jeszcze wiedzieć czy np. nie masz jakiś nudność i czy ten produkt zmniejsza łaknienie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość karinaa25

Deboraala, na mój organizm działa ok, nie mam nudności i czuje się dobrze, wieczorami nie podjadam bo mam taką zasade , żeby na noc się nie najadać , ale myślę że te produkt obniża łaknienie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Arlettaa

Ja wybrałam zieloną kawę max, dobry naturalny skład i dobra energia waga idzie w dół.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ewelonelba

ja jeszcze nie wybrałam ale czytałam na temat Zielonej kawy , która ma właściwości antyoksydacyjne, a jej spożywanie pomaga w wolniejszym odkładaniu się cukru w organizmie, dzięki temu, zamiast spalać cukier – spalamy tłuszcz i poprawiamy swój metabolizm.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Alinaa

wiele osób żeby schudnąć narzuca sobie zbyt duże ograniczenia.
Dostarczają w ten sposób dla organizmu zbyt mało kalorii w efekcie czego organizm zaczyna bronić się przed utratą tłuszczu.
Wytrzymują w ten sposób krótki okres czasu, wracają do starych nawyków żywieniowych i w ten sposób fundują sobie efekt jojo.
Żeby schudnąć, należy na stałe wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe, ja np. do swojej diety wprowadziłam większą ilość błonnika,
warzyw oraz owoców. Polecam też płatki owsiane, które znakomicie zmniejszą uczucie głodu.
Warto jest wspomóc dietę aktywnością fizyczną np. jazdą rowerem. Jak już zgubimy pierwsze kilogramy,
możemy zacząć dokładać inne aktywności np. bieganie albo nordic-walking - to już zależy od ogólnej kondycji fizycznej.
Na podjadanie polecam zieloną kawę max, która ogranicza łaknienie + dodaje energii który aż prosi się spożytkować^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dominikonnet

Ja jestem przeciwnikiem tabletek , trzeba ćwiczyć regularnie nie podjadać wieczorami , zwracać uwagę na to co jemy i tyle w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tabletki mogą jedynie trochę podkręcić metabolizm, ale same z siebie to działać nie będą. trzeba do nich dołączyć odpowiednią dietę i ćwiczenia - bez tego ani rusz!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłam niegdyś Linea. Dla mnie nie było żadnych efektów, nawet wydawało mi się że chce m się więcej jeść ;)

Najlepszy sposób? Zaoszczędź te 30 zł i idź na pierwsze zajęcia fitness/siłownię. To naprawdę daje efekty :)

Do tego spacery, wycieczki rowerowe, zdrowsze odżywianie, lub chociaż wyeliminowanie słodyczy.

To naprawdę pomaga :) Nie ma co truć się tabletkami :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość janome

moim zdaniem 7 kg to nie na tyle by sie futrowac tabletkami moja propozycja to ruch, cwiczenia z ewa chodakowska sa bardzo wazne a ponadto sa na tyle wygodne ze mozna je robic w kazdym miejscu w domu na polu czy gdzies na lace przed domem a co najwazniejsze korzystnie wplywa na organizm i niczemu nie szkodzi a ,,cud " tabletki napewno maja jakies szkodliwe dzialanie dla watroby badz zoladka a nawet mozesz byc tego nie swiadoma... na dodatek jedzenie jesc czesto a w mniejszych ilosciach, do tego pic wode niegazowana bez zadnych aromatow smakowych zwykla wode no a herbatki to najlepiej biale czerwone i zielone ....

zycze madrych wyborow zyciowych gdyz zdrowie sie ma tylko jedno :) pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość POLLINKA

Genialne są tabletki NŻT są darmowe i nie musisz ich kupować bo NŻT to NIE ŻRYJ TYLE.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Istnieje mnóstwo tabletek na odchudzanie, ale zdecydowana większość z nich jest niewiele warta jeśli jednocześnie nie zmieni się diety i nie zacznie się ćwiczyć. Pomocne w odchudzaniu są m.in. tabletki tłumiące apetyt (jak błonnik w kapsułkach), oraz ograniczające wchłania tłuszczów (jak l-karnityna, czy CLA), ale bez zmiany diety i ruchu na niewiele się zdadzą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...