Forum Zdrowie

Domowe sposoby na przeziębienie i grypę

karolinexxx

karolinexxx

Czy ktos zna skuteczne domowe sposoby na grype i przeziebienie?

Bierze mnie jakies paskudstwo a nie chce isc do lekarza bo mi zaraz da leki i lezenie w domu a nie moge sobie na to pozwolic poza tym ostatnio i tak duzo lekow bralam wiec nie chce sie tak faszerowac.

Wiem, ze sa domowe sposoby typu czosnek i gorace mleko ale dla mnie to mało smaczne... - znacie jeszcze jakies pomysly na naturalne sposoby radzenia sobie z przeziebieniem i objawami grypy?? bede wdzieczna za rady!!

Karola :-)

--

Nawet cień przyjaciela starczy by uczynić człowieka szczęśliwym.

15 karolinexxx Kobieta, 29 lat, Karolkowo
fijolek

fijolek

Herbata z sokiem malinowym albo herbata z miodem i cytryną.

--

Love, laugh and live! :)

9 fijolek Kobieta, 28 lat, Łódź
~nikki

~nikki

Kanapka z czosnkiem i cebulą albo czosnkowo-cebulowa zupa. Tylko lepiej kurować się w samotności, bo aromaty zabójcze :)

~kaśka

~kaśka

Jak ma się katar to można robic inhalacje na drogi oddechowe, np. z olejku miętowego.

muszka19

muszka19

ja zawsze kanapki z czosnkiem i rozkladam czosnek po pokoju najlepiej na noc zeby katar mnie w nocy nie meczyl do tego wygrzewanie nog albo w ogole ciepla kapiel

18 muszka19 Kobieta, 22 lata, Katowice
Sonia

Sonia

sok malinowy gorący oczywiście :) na mnie działa na 100% :)

--

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

132 sonia Kobieta, 29 lat, Radom
aanielkaa

aanielkaa

na mnie nie działa sok malinowy w ogole jak juz to gorące mleko z czosnkiem albo herbata z miodem ponoć teraz wracają ludzie do baniek

17 aanielkaa Kobieta, 34 lata, Kraków
~jajaja

~jajaja

Muszka to i wampiry przy okazji odstraszysz. Dwa w jednym :D

~12345678901

~12345678901

Błagam was o jakieś porady odnośnie zwalczania grypy. Chodzi o coś taniego, domowego. Z góry dzięki.

~12345678901

~12345678901

Błagam was macie jakieś sposoby na grypę. Chodzi o coś domowego i taniego. Z góry dzięki.

~Mala__Mi

~Mala__Mi

Grypę trzeba wygrzać, tu nic innego nie pomoże, bo to wirus wiec antybiotyk nawet nie bedzie działać. Co najwyżej możesz ratować się przeciwgorączkowymi lekami, czosnkiem i witaminą C

~księżniczka Abbi

~księżniczka Abbi

Jak szybko pokonać przeziębienie i zatkany nos ? Czy znacie jakieś bezpieczne skuteczne sprawdzone sposoby ? Co robicie jak jesteście przeziębieni i macie zatkany nos ?

Ayaka23

Ayaka23

Abbi mnie pomaga Heel-Engystol. A próbowałam już wielu sposobów na katar i leczenie infekcji. Mnie nieżyt nosa dopada dość często, wszystko przez te krążące wirusy, mam nadzieję że mróz je teraz nieco uśpił. Lek który polecam ma bardzo przystępną cenę w porównaniu do ilości tabletek jakie znajdziemy w opakowaniu, starcza całej rodzinie na sezon przeziębień i grypy. w pełni bezpieczny, również dla dzieci.

27922 ayaka23 Kobieta, 34 lata, Radom
ka-wa

ka-wa

Na katar bardzo dobry też jest A-katar,po zażyciu 2 tabl.na początku infekcji ,praktycznie nie wiemy co to katar,
/w razie potrzeby trzeba powtórzyć/.

104146 ka-wa Kobieta, 61 lat, Toruń