Skocz do zawartości
Forum

fobie odbierające przyjemność seksu


mejzii

Rekomendowane odpowiedzi

cześć ;) mam 18 lat mój problem polega na tym że po każdym stosunku z moim chłopakiem umieram z niepokoju że akurat mogliśmy wpaść. zabezpieczamy się prezerwatywa i stosunkiem przerywanym. mimo wszystko okropnie się boje i po tym zawsze wynajde jakiś objaw ciąży :/. już drugi miesiąc trzymamy abstynencje seksualną. co mam zrobić aby przestać się bać ? pomocy

Odnośnik do komentarza

Nie zachodzi się łatwo, gdy ktoś się stara o dziecko. :D

A tabletka po jest awaryjna, nie można tego brać jak antykoncepcję... pomijając fakty zdrowotne, dziewczyna poszłaby z torbami gdyby regularnie ją kupowała.

Nie myślałaś nad antykoncepcją hormonalną? Ma większą skuteczność niż prezerwatywy.

Odnośnik do komentarza

mejzii, lęk przed niechcianą ciążą odbiera Ci całą przyjemność z seksu. To bez sensu. Pomyśl o dobrej antykoncepcji, np. plastrach lub tabletkach. Teraz można dobrać tabletki w taki sposób, że nic się nie tyje, zatem nie musisz obawiać się, że przybędzie Cię zbędnych kilogramów. Ponadto rozważ wizytę u psychologa. Może nie jesteś gotowa do wzięcia odpowiedzialności, jaka wiąże się z faktem rozpoczęcia współżycia i to rodzi ogromny lęk? Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...