Skocz do zawartości
Forum

Zdjęcia erotyczne przyszłej teściowej


Gość Infirmo

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio dostalem do naprawy komputer mojej przyszlej tesciowej byla wystraszona ze straci dane z niego i dala mi go do zrobienia. Przed rozpoczeciem skopiowalem dane na inne urzadzenie i dzis po kilku dniach zauwazylem w jednym z pierwszych katalogow jej zdjecia z jakies amatorskiej sesji w majtkach gorsetach i ponczochach. Zastanawiam sie czy podzielic sie tym z jej corka czyli moja dziewczyna lub przeslac jej anonimowo te,zdjecia na maila.

Odnośnik do komentarza

Wysyp trolow ok. Widac, ze to forum jest jak kazde inne jak zwykle jeden niedowiarek musi swoje madre zdanie wyglosic. Po co forum jezeli nie mozna zapytac i opisac czegos anonimowo i uzyskac jakies odpowiedzi tylko czytac docinki. Temat zamkniety

Odnośnik do komentarza
Gość niedowiarki

Co w tym dziwnego ? Skoro robiła sobie sesje w bieliznie to fajna sprawa. A wszyscy nagle jakie zgorszenie. Skoro ktoś sobie robi takie zdjęcia to chyba chce je mieć i pokazać nie widzę problemu. A skoro jej się podobało, że je widziałeś to widocznie jest kobietą pewną siebie i atrakcyjną. Też widziałem nie raz takie zdjęcia i sporo kobiet sobie takie robi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...