Skocz do zawartości
Forum

Jak przekonać chłopaka, że będę czekała?


Rekomendowane odpowiedzi

jestem załamana .. nie wiem co robić jestem z chłopakiem 3 lata . on teraz ma wyjechać zagranicę .. owszem rozumiem to ze nie chce bezczynnie siedzieć w domu chce wyjechać zarobić kase jestem w stanie na niego czekac bo wiem ze jest warto i jest dla kogo bo bardzo mi na nim zależy. ale on mi powiedzial ze miedzy nami koniec ze bardzo mnie kocha ale nie chce abym go potraktowała tak jak jego była dziewczyna ze jak on byl zagranica ona do niego pisala a w PL miala juz drugiego chłopaka . ale dlaczego to ja mam placic za błędy jego bylych ? zalezy mi na nim bardzo ;(

Odnośnik do komentarza

Hej jestem w związku 3 lata rok temu moj chlopak musial wyjechac do Francji na kontrakt piłkarski, oczywiscie to nie mialo zadnego znaczenia jesli chodzi o nas, powiedzieliśmy jedno glośnie , że będziemy na siebie czekac, najlepsze bylo to ze nie wiedzialam na ile wyjedzie na 2 lata 6 lat, po roku wrocil razem zadecydowalismy ze pienadze ogromne ale tyle ile zarobil to starczy. wszystko zalezy od motywacji, uczucia chceci. musisz z nim powaznie porozmawiać, chyba ten wyjazd do przerósł, czuje ze sam sie boi i nie wiem co ma ze soba zrobic.

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Może powiedz mu, że Ty nie jesteś tamtą dziewczyną i nie powinien generalizować. Poza tym, nikt nie jest w stanie przewidzieć przyszłości więc poproś, żeby przynajmniej dał Wam szansę i zobaczył jak będzie się układało między Wami, gdy on wyjedzie. Powiedz, że rozumiesz jego lęk i obawy, ale to nie powód, żeby przekreślać trzech lat Waszego wspólnego życia.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

mówiłam mu już wiele razy ze ja nie jestem tamta i aby nie porównywał mnie do niej ... teraz on nie chce ze mna rozmawiać nie odpisuje na esy jak dzwonie odrzuca połączenie... za każdym razem mi pisze ze mnie kocha. zapytałam kiedy jedzie powiedział ze zaraz po swietach sama juz nie wiem co robić... wyjechać z nim nie mogę bo sie jeszcze uczę w szkole średniej wiec nie dam rady. jak prosilam go o szanse dla naszego związku odpowiedzial mi ze gdybym go zdradziła on by tego nie pzeżył bo mnie bardzo kocha . a jak wróci dowie sie wszytskiego i jeśli sb nie ułoże życia to sie do mnie odezwie i bedzie sie o mnie starał ..;/ ale ja tak nie chce albo jedzie i sie do mnie odzywa i ja na niego czekam albo jedzie i zapomina

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...