Skocz do zawartości
Forum

Zainteresowanie kobietami a biseksualizm


Gość LubięPytać

Rekomendowane odpowiedzi

Gość LubięPytać

Cześć, od kilku lat męczy mnie pewne pytanie. Wciąż się zastanawiam czy jestem biseksualna. Jestem w fazie dojrzewania więc zdaję sobie sprawę z tego, że może to z tego wynikać, ale dla pewności opiszę swoją sytuację. Od pewnego czasu bardziej zwracam uwagę na kobiety, mężczyźni przestają mnie interesować. Rzadko rozmawiam z nimi, a jeśli już to urywam te znajomości, bo się czuję jakoś niekomfortowo... Ostatnio poznałam dziewczynę, która w pewnym stopniu odwzajemniała moje uczucia, momentami zachowywała się nawet dziwnie, zaczęła się do mnie przystawiać, a na koniec spytała co myślę o lesbijkach. Było dość dużo takich zachowań z jej strony. Ciągle o niej myślę, spodobała mi się... Więc moje pytanie brzmi; Czy moje zainteresowanie kobietami jest chwilowe? Może minąć mi to z wiekiem?

Odnośnik do komentarza

W wieku dojrzewania jeszcze czesto nie można okreslić czy to "pociąg seksualny" czy emocjonalny. A zwykle po emocjonalnej fascynacji idzie ta druga, więc jeśli mężczyźni Cię nie interesują, no to cóż... wiesz no nie żyjemy w średniowieczu, ale jeśli Ci z tym źle, to może pogadaj z psychologiem przyjaciółką, czy coś tak, żebyś nie myślała że to jest złe czy coś.
I to bez względu na to czy to ew. bi czy homoseksualizm.

Odnośnik do komentarza
Gość LubięPytać

Czuję i to dość często, a co do myślenia, że jest to złe, dziwne czy inne to tak nie uważam. Ale nikomu nic nie mówię, wolę zostawić to dla siebie póki nie jest to pewne. Może kiedyś poznam taką osobę, która dowie się o tym.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...