Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego były partner się do mnie odezwał?


Gość m...l

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry. Po 4 latch w walentynki moj byly chlopak odpowiedzial na moja wiadomosc. przez 4 lata jak do niego pisalam, milczal, a teraz po 17 minutach odpowiedzial. napisal jeszcze 6 maili, pytal tylko o mnie. Od czwartku, czyli dzis mija 3 dni jak juz nie odpowiada... co robic? Czemu tak sie zachowuje?

Odnośnik do komentarza

zapewne przez ostatnie 4 lata miał kogos, z kim spedzał walentynki i miał Cie gleboko. Teraz mozliwe ze nie poszczescilo mu sie i myslał, że Cie wyrwie i pisal z nadzieja na cos wiecej a tu klops. albo sie rozmyslil albo znów sie wokoł zakrecił. Nie musi tak byc, ale takie sa realia....

Odnośnik do komentarza

Dlaczego pisałaś do chłopaka przez 4 lata, mimo że się rozstaliście? Czy liczyłaś na coś z jego strony? Skoro do niego pisałaś, to zapewne chciałaś jakiegoś kontaktu. Możliwe, że w jego życiu coś się zadziało, że stwierdził, że może warto zaryzykować raz jeszcze i Ci odpisał? Dlaczego teraz milczy? Nie wiem. Zastanów się jednak, czy warto reaktywować tę znajomość po tak długiej przerwie? Czy odnowienie kontaktu wyjdzie Wam na dobre?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...