Skocz do zawartości
Forum

Kontrolowanie faceta z powodu braku zaufania


Gość Karmel5

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem z moim.chłopakiem rok . Jakos od kilku miech nie potrafie.mu zaufac . W poprzednim zwiazku chlopak mnie zdradzil dwa razy zalamalam sie nie potrafilam sie z tym faktem pogodzic . Trafilam na kolejnych niewlasciwych facetow . Az w koncu pojawil sie on na poczatku bylo dobrze , potem mnie ranil robil bledy potem ja mu przestalam ufac i kontrolowac zaczelam . Gdy widze jak lubi.dziewczyny zdjecie badz pisze z nia to mam obawy , ze mi go odbierze jak ładna dziewczyna tez ostatnio taka byla , nie chce sie z nim rozstac chce to pokonac ,.ale nw co robic.mam .

Odnośnik do komentarza
Gość fiołek12

To kolezanki a ja nie moge sie uspokoic , bo poprzedny facet mnie Zranil.Ostatnio zaprosil na fb zajebista laske z wygladu z jego szkoly lubi jej zdj . Ja mu o niej wspomnialam on , ze fajna z wygladu ja na to bralbys,on ze tak a ja to bierz , on nie, a ja czemu on nic na to . Bo ja mam obawy , ze mnie zradzi. Jakos w 5 miesc chodzienia wypisywal do dwoch obcych bab jednej wyslal nagie zdj potem obczailam jego fejsa i to zobaczylam plakalam. Chcial sie z nimi spotkac calowac , niby sie nie spotkal , wybaczylam mu . I dlatego ta kontrola i przez tez uraz z poprzedniego.zwiazku.

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze- zranienia po zdradzie w poprzednim związku trzeba przerobić; bo jeśli nie zaufasz innemu facetowi w związku i będziesz wiecznie się obawiać , że i on CIę zdradzi- to w końcu tak się może stać. Mężczyźni nie lubią przesadnej zazdrości i niepewności siebie u partnerek(pewnie nie wszyscy , ale jednak); lubią kobiety pewne swojej wartości i urody, któr się nie porównują, nie czują się zagrożone, ale raczej silne, nie drżące o faceta, ale sprawiające, że to facet drży na myśl, że taka mogłaby go zostawić.
2. Jeśli Twój facet już wprowadza takie zachowania-będzie tylko gorzej (jeśli nie zastosujesz nr1, albo dlatego , że jest dupkiem). Ja bym go olała. Facet, który nie sprawia, że jego kobieta czuje się najpiękniejsza, naważniejsza, jest zwykłym gnojkiem, a nie prawdziwym mężczyzną.

Odnośnik do komentarza

Niektóre Twoje zachowania i obawy dotyczące wierności partnera można uzasadnić przeszłymi doświadczeniami, które jednak wymagają przepracowania. Zostałaś zdradzona, zraniona przez innych facetów, więc teraz jest Ci trudno komukolwiek zaufać. Zauważ jednak, że Twój partner nie jest bez winy, bo dostarcza Ci powodów do zazdrości - flirtuje z innymi kobietami na FB, wysyła swoje nagie zdjęcia... Czy tak zachowuje się chłopak, któremu zależy na swojej dziewczynie? Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...