Skocz do zawartości
Forum

Stany lękowe i zmęczenie po dopalaczach


Freshh

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Prosze tylko o pomocne rady.
Paliłem dopalacze ok miesiąca. Nie co dziennie . Zdarzało się , że 3 razy w tygodniu, 2 ,1 a czasem wogóle.

Podbało mi się to więc, paliłem. W małych ilościach, ale zazwyczaj wystarczało, żeby się ućpać.

Stwierdziłem, że koniec z tym, kiedy kolega naopowiadał mi o jego depresji kiedy to odstawił.

Mam podobne objawy.
Stany lękowe ( lekkie )
Zmęczenie
Czasami przemknie mi przez myśl coś, że np coś nie jest realne, nie wiem jak to wytlumaczyć. Ale to rzadko .

Proszę o pomoc :(

Odnośnik do komentarza

Przejdzie. Organizm musi się zregenerować. Nie sięgaj już więcej. Gdybyś widział oddział odwykowy to zrozumiał byś jakie to g... . Chwila naćpanej przyjemności nie jest warta zdrowia a nawet życia.
Zakup sobie dobrej jakości witaminy na miesięczną kurację.

Odnośnik do komentarza

Freshh, podejrzewam, że objawy, które relacjonujesz, to konsekwencja zaprzestania sięgania po dopalacze. Nie bierz ich już w ogóle, bo tylko zdegradujesz swój organizm, nie tylko psychikę. Podejrzewam, że nie jesteś "klasycznie" uzależniony, więc wizyta w ośrodku terapii uzależnień nie jest konieczna. Gdyby jednak nieprzyjemne dolegliwości i objawy nadal się utrzymywały, skonsultuj się ze specjalistą. Pozdrawiam i życzę zdrowia!

Odnośnik do komentarza

Brawo do poradni go skierujcie... Jeżeli to twój pierwszy kontakt z narkotykami, to dobrze się stało. Teraz prawdopodobnie co nie weźmiesz będą ci symptomy lęku powracać. Więc jedno masz z głowy, i to namiastka tego jak może być źle. Do poradni nie idź, bo spotkasz tam ludzi których nie warto poznawać. (Nie mówię o terapeutach). Zapomnij o tym temacie, ja 10 lat się z tym wożę i nie są to dopalacze. Zmień temat, wróć do zainteresowań, pogadaj na ten temat z kimś sensownym, dzisiaj takie rzeczy są niemodne, chcesz być ciśnięty od ćpunów?. Zainteresuj się siłownią albo innym sportem gdzie możesz poznać ludzi.

Odnośnik do komentarza

Wiesz co jest zgubne w tych RC. Jak ktoś ćpał konkretnie to z niej starał się wyjść. A w dopalaczach od nich zaczniesz będą problemem, większość przechodzi na klasyczne dragi nie wie nawet kiedy to lęk będzie przez chwilę jako ostatnia wtedy powiesz MIŁA chwila. Potem zaczną się dziać takie rzeczy, o których nie masz pojęcia że mogą się dziać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...