Skocz do zawartości
Forum

Zaburzenia odżywiania, lęk przed przytyciem


Gość stella18

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem juz co robic bulimia mnie niszczy choruje na nia juz 5 lat leczylam sie ale ona ciagle nawraca sie . Myslalam ze to juz za mna jadlam normalnie i przytylam 7 kg po leczeniu ale minelo juz prawie 2 lat i postanowilam ze wezme sie za siebie i zaczelam si odchudzac 4 miesiace temu eraz nie moge normalnie zyc jestem w cioglym strachu ze przytyje doliczam sb kalorie bo boje sie ze nie prawda jest napisana na etykietach ciagle mysle o jedzeniu to jest chore licze sb 1300 1500 kcal dzienie ale pewnie jest mniej bo doliczam te kcal czuje sie jakbym umierala nie moge juz tak dluzej masakra boje sie Czy powinnam wrocic do szpitala .? Nie wiem co mam robić czy sie poddac czy walczyc o zdrowie znowu :(

Odnośnik do komentarza

stella18, obawiam się, że Twoje problemy z jedzeniem wróciły i powinnaś skonsultować się z lekarzem psychiatrą, by pomógł Ci ponownie w walce z bulimią. Konieczne jest leczenie, psychoterapia. Zdaję sobie sprawę, że się boisz, że nie chcesz do tego wracać, ale nie poddawaj się i pozwól sobie pomóc. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...