Skocz do zawartości
Forum

Farbowanie włosów w kolorze blond


Mona21

Rekomendowane odpowiedzi

Wczesniej mialal farbowane na blond ale taki troche ciemniejszy a teraz mam polowe glowy na ciemny blond(odrost) a reszte mam na blond jasniejszy, jeszcze mi sie podoba kolor mrozny perlowy blond i jak patrze na ta tabelke na pudelku to wyychodzi ale chciala bym zebu na glowie tez mi taki wyszedl;) ja ogolnie jestem raczej blada tylko ze mam sklonnosc do rumiencow.

Odnośnik do komentarza
Gość milka100

Ja od ponad 5 lat farbuje na blond miałam już wiele odcieniu od prawie platyny, zimnego blondu do ciepłego. Z tym ze zawsze farbuje mi fryzjerka tak co 2 miesiące w zależności jaki jest odrost naturalnie jestem szatynka. Blond jest fajnym kolorem ale farby z tym odcieniem są dość silne i dlatego ważna jest pielęgnacja włosów np. różne maski odżywki jeśli dodatkowo używasz suszarki lub prostownicy preparaty do stylizacji . Jesli jesteś bardzo blada to proponuje ciemniejszy odcień.

Odnośnik do komentarza

Kolor blond z racji tego, że rozjaśniany może nieco podniszczyć włosy, dlatego potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja. Moje włosy są odpowiednie nawilżone od czasu stosowania szampon i odżywki od Klorane z wyciągiem z granatu. Dzięki nim włosy mają zdrowy wygląd, ładny pomysł, no i dla mnie ważna kwestia - utrwalają kolor i włosy są miękkie oraz błyszczące. Kolor blond z racji tego, że rozjaśniany może nieco podniszczyć włosy, dlatego potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja. Moje włosy są odpowiednie nawilżone od czasu stosowania szampon i odżywki od Klorane z wyciągiem z granatu. Dzięki nim włosy mają zdrowy wygląd, ładny pomysł, no i dla mnie ważna kwestia - utrwalają kolor i włosy są miękkie oraz błyszczące.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...