Skocz do zawartości
Forum

Moje pasje życiowe


Gość BeatrisBeti

Rekomendowane odpowiedzi

Gość BeatrisBeti

Od najmłodszych lat kocham zwierzątka ,miałam chomiczka Kajtusia, rybki, i żółwiki, oraz świnkę morską łatusię .A teraz siostrzeniec i siostrzenica mają Frodzia rasy Jack Russell Terrier ulubiona rasa to rzadka rasa ale tej rasy są bardzo mądre tylko jestem bardzo wrażliwa uczuciowa gdy je coś boli.Pozdrawiam Beti

monthly_2014_11/frodzio-rasy-jack-russell-terrier_2020.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość BeatrisBeti

Witam wszystkich moja przygoda z aparatem zaczęła się jak miałam 18 lat.Dostałam od chrzestnego. na moje 18 urodziny co to dla mnie było,robiłam zdjęcia wszędzie,wszystkim musiałam go wypróbować,na drugi dzień zaniosłam do wywołania do fotografa nie mogłam się doczekać aż zostaną wywołane i je obejrzę aż w końcu odebrałam moje pierwsze,zdjęcia od fotografa które sama,robiłam oglądałam godzinami, sama z rodziną i z przyjaciółmi.Byłam siebie dumna ale daleko mi było do profesjonalnych zdjęć ,muszę się jeszcze dużo uczyć w tym kierunku.Parę lat z twierdziłam że czas na zmianę aparatu na lepszy,nowocześniejszy z wieloma fukcjami aparat cyfrowy również kodak i tak się stało.Dostałam aparat cyfrowy na urodziny od znajomego i od tamtej pory z nim się nie rostaję wszędzie go biorę na wycieczki przede wszystkim i dlatego,mam tak wielkie zamiłowanie do fotografowania,to moja największa pasja w życiu moim.Chociaż mam jeszcze pasję do tańca,do muzyki do seriali itd. ale największą do fotografowania. Beti

monthly_2014_11/z-aparatem-przez-zycie-isc_2021.jpg

monthly_2014_11/z-aparatem-przez-zycie-isc_2022.jpg

monthly_2014_11/z-aparatem-przez-zycie-isc_2023.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość BeatrisBeti

yfNFLlfwsC4[/yt]]Tekst linka

Kochani Moi moją drugą życiową pasją,prócz fotografowania jest pisanie mojego bloga. Zaczęłam pisać 8 lat temu,aż do dnia dzisiejszego piszę o miłości o przyjaźni o życiu o wszystkim,siądę sobie w deszczowy w pochmurny dzień przed komputerem,popijając kawkę słuchając muzy zaczynam pisać wpadam, wennę twórczą i piszę piszę co czuję,od serca.Więc wszystkich serdecznie zapraszam na czytanie,i komentowanie mojego bloga jest dla wszystkich. www.beacia52.blog.onet.pl Beti

monthly_2014_11/moja-zyciowa-pasja-procz-fotografowania-jest-pisanie-bloga_2027.jpg

Odnośnik do komentarza

Nie dziwie sie ,ze ludzie kochają zwierzęta,to takie fajne istotki ktore tyle radości wnoszą do naszego życia. Sama jestem wielbicielką i nie wyobrażam sobie życia już bez zwierzęcia.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość BeatrisBeti

Droga Laretto ja sobie też nie wyobrażam życia,tylko ja jestem bardzo wrażliwa i bardzo przeżywam gdy zwierzątko choruje lub umiera, miałam i chomiczka i rybki i żółwiki wodne, i od koleżanki pieska Rafiego tylko że w bloku się męczy piesek musi się wygonić wyszaleć musi mieć ogród. Więc pozdrawiam wszystkich włacicieli piesków swoich pupili i pies to przyjaciel człowieka Beti

Odnośnik do komentarza
Gość BeatrisBeti

Kochani moja historia zapewne,poruszy wasze serca,będzie bardzo smutna. 3 lata temu kupiłam 3 mieś świnkę morską,o imieniu Łatka kupiłam ją jak mój chłopak chciał ze mną zerwać byłam w rosypce,nie wiedziałam co mam robić, łatka była lekarstwem dla mnie bym nie była sama,i miała koło siebie łatusia była dla mnie wszystkim tylko wcześniej nie wiedziałam że była chora jak ją kupywałam żyła tylko 3 latka miała kłopoty ząbkami i z brzuszkiem jeszcze był taki okres co były piekielne upały męczyła się,już od progu mieszkania mnie witała ciesząc się i piszcząc bawiąc się na swych łapkach skakała z radości że mniwe widzi spała u mnie na kolanach miała ze mną same przygody lecz gdy osiągła 3 latka w lipcu zaczeła się źle czuć nic nie jadła nie piła leżała tylko,myślałam że przez te upały źle się czuje bo za gorąco,ale nie to przez ząbki mama z siostrzenicą koniec lipca 213 r wzieły ją do weterynarza bo ja nie dałam rady okazało się zrobili wcześniej usg brzuszka okazało się że od początku była chora brzuszek ją bolał miała raka musiała zostać uspana.Gdy mama z moją siostrzenicą przyjechali bez niej potok łez ryczałam jak wół nie mogłam się z tym pogodzić że jej nie ma że jej już nie zobacze nigdy pytałam dlaczego łatusia dlaczego ona po nocach nie spałam z 2 mieś bardzo to przeżyłam po łatusi mi pozostały zdjęcia i filmiki po niej.Nic więcej nie mogłam się z tego długo otrząsnąć.Rano wstawałam by jej dać jeść a tu już jej nie ma świat się dla mnie zawalił kompletnie i jeszcze chłopak chciał ze mną zerwać nie wiedziałam co mam robić ale rodzina pomogła mi wyjść z tego wszystkiego z chłopakiem się wszystko,dobrze ułożyło ale do dnia dzisiejszego mojej łatusi mi brakuje gdy oglądam filmiki zdjęcia płacze gdyby była zdrowa żyła by była by tu teraz ze mną.Sorrki rozkleiłam się wspomnienia wróciły odżyły. Postanowiłam nigdy więcej nie mieć żadnego zwierzątka bo to bardzo przeżywam.Gdy sobie pomyślę łzy mi same z oczu lecą.Beti

monthly_2014_11/moja-kochana-latusia_2030.jpg

monthly_2014_11/moja-kochana-latusia_2031.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość BeatrisBeti

Kochani od najmłodszych,lat mam zamiłowanie do zwierzątek małych i dużych ,bo pies jest wiernym przyjacielem.mówią że zwierzątka nie rozumieją nie czują nie myślą jak my,na pewno większym stopniu wiedzą niż my tylko trzeba zwierzątka kochać one też potrzebują jak my by ich przytulano,kochano one są bardzo mądre .Kocham wszystkie zwierzątka bo one też od nas potrzebują trochę ciepła i miłości jak my.Tylko żeby zwierzątka nie chorowały nigdy były zdrowe i długo żyły jak my ale my chorujemy jak zwierzątka.Nie wyobrażam sobie życia bez zwierzątek a wy.Też proszę o odpowiedzi i komentarze czekam a wy jakie macie swoje kochane pupilki kochacie je Pozdrawiam .Beti

monthly_2014_11/zamilowanie-do-zwierzatek_2039.jpg

monthly_2014_11/zamilowanie-do-zwierzatek_2040.jpg

monthly_2014_11/zamilowanie-do-zwierzatek_2041.jpg

monthly_2014_11/zamilowanie-do-zwierzatek_2042.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość BeatrisBeti

http://beacia52.blog.onet.pl/

Hejka moje życiową pasją jest pisanie,bloga poznawanie nowych ciekawych ludzi o tych samych zainteresowaniach,co ja.Czyli muzyka,zwierzęta,podróżowanie, sport,taniec,fotografowanie, opiekowanie się dziećmi,pisanie wierszy i inne każdy ma jakieś tam swoje hobby i pasję w życiu. Kocham pisać kocham się spełniać życiowo
. Buziaki Beti

monthly_2014_11/moje-pasje-zyciowe_2043.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość BeatrisBeti

Kochani Frodzio z rodzinką swoją jak wiecie te pieski to rasa Jack Russell Terrier to rzadka rasa tych piesków,one są bardzo mądre,lubią się bawić i przytulać być kochane poczuć ciepło są bardzo słodkie to moja ukochana rasa i psiaki trzeba je kochać darzyć miłością,poświęcać im dużo czasu odwdzięczą się..Mój siostrzeniec i siostrzenica mają takiego pieska,wabi się frodzio nie wyobrażam sobie dnia aniżycia bez tych piesków bez frodzia jak odwiedzam moją rodzinkę bawię się z frodziem na dworze lub w domu do wspaniałe madre psiaki,lubią leżeć zasypiać na kolanach u mnie szczególnie froduś grzeczny jest świat i życie bez zwierzątek niczm nie było by warte a wy jak myślicie.Kochajmy wszystkie zwierzątka te małe i te duże nie tylko pieski,potrzebują dużo ciepła i miłości od nas.Pozdro Beti

monthly_2014_11/frodo-ze-swoja-rodzinka_2046.jpg

monthly_2014_11/frodo-ze-swoja-rodzinka_2047.jpg

monthly_2014_11/frodo-ze-swoja-rodzinka_2048.jpg

monthly_2014_11/frodo-ze-swoja-rodzinka_2049.jpg

monthly_2014_11/frodo-ze-swoja-rodzinka_2050.jpg

monthly_2014_11/frodo-ze-swoja-rodzinka_2051.jpg

monthly_2014_11/frodo-ze-swoja-rodzinka_2052.jpg

monthly_2014_11/frodo-ze-swoja-rodzinka_2053.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość BeatrisBeti

Moi Kochani

Od dzisiaj będę prowadziła,swój kącik Beti będę tu się znajdować,wątki oraz historie piórem pisane, tu będę pisała historie życia wzięte,prawdziwe o przyjaźni miłości, będą zdjęcia i obrazki oraz muzyka, na pewno wam wszystkim się spodoba mój kącik Beti będę go prowadziła starannie pięknie byście codziennie czytali odwiedzali mnie i komentowali,bo życie pisze scenariusz jak u mnie już poznaliście moją historię przyjaźni Przyjaźń ponad wszystko po grób. Kocham dla was pisać. Pisanie do moje życie rodzina i chłopak i wy. Na pewno wam się spodoba i będziecie tu częściej zaglądać.
Zapraszam serdecznie i cieplutko wszystkich do czytania mojego kącika Beti. Buziaki Beti

monthly_2014_11/moj-kacik-beti_2061.jpg

monthly_2014_11/moj-kacik-beti_2062.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość BeatrisBeti

Witam wszystkich,wieczorkiem bo za oknem,ciemno,zimno,ponuro,i deszczowo, moja przygoda zaczęła się z pisaniem od naj młodszych lat szkolnych,prowadziłam wtedy jak wszyscy z was pamiętacie te czasy szkolne,swój osobisty pamiętnik prowadziliście pisany piórem czy długopisem.A teraz ja i setki ludzi prowadzi bloga tak zwany pamiętnik internetowy gdzie już wszyscy mogą czytać i nie ma tajemnic przed nikim,jak mają adres bloga.Ja 8 lat temu długo się zastanawiałam czy założyć,bloga pamiętnik internetowy,gdzie mogą wszyscy czytać i komentować co napisaliscie o czym o kim itd internet nie ma tejemnic, ja się zastanawiałam długo czy założyć po co kto ma czytać co piszę ale zaryzykowałam spróbowałam i tak zostało i nie żałuję bo piszę 8 lat już dla siebie dla rodziny dla chłopaka,dla was dzielę się przeżyciami ,problemami,szczęściem itd piszę o miłości przyjaźni itd wstąpcie na mój blog czytajcie komentujcie jest otwarty dla wszystkich
Adres bloga
mojego
www.beacia52.blog.onet.pl
na pewno wam się z podoba koleżanka mnie zaraziła bakcylem to pisania,mówi pisz co ci zależy zaryzykuj i zaryzykowałam i opłaciło się aż do dnia dzisiejszego piszę,a teraz przelewam z papieru na ekran monitora pisząc do was dla was. Pisanie do życie jak narkotyk wciąga uzależnia jak narkotyk ale pozytywny.Więc będę zawsze pisała o kimś o czymś.
Pisanie jak magnez przyciąga.jak bumerang wraca do nas spowrotem.Kocham taniec Sport Naturę Zwierzęta jak zauważyliście lubię muzę kocham dzieci przyrodę,dobry film dobrą książkę i kuchnię piszę wiersze kocham marzyć śnić,, podróżować,poznawać nowych ludzi z moją pasją i hobby.Jestem romantyczką dla mojego ukochanego.

PO PROSTU JESTEM SOBĄ
KOCHAM ŻYCIE A ŻYCIE KOCHA MNIE
BETI.

monthly_2014_11/zycie-pisze-nam-same-scenariusze_2065.jpg

monthly_2014_11/zycie-pisze-nam-same-scenariusze_2066.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość BeatrisBeti

Dziękuję Pani Milenko ale ja piszę tylko w jednym miejscu na forum psychologicznym nowe wątki tylko jak napiszę nowy wątek z nowym tytułem i opublikuję to podobno zmieniają nazwę w tytule co napisałam i mój wątek na forum psychologicznym to podobno redakcja przenosi nowe tematy przez nas przeze mnie pisane do poszczególnych forum np pisze o zwierzętach we forum,psychologicznym,a wpada moje opowiadanie do forum hobby czy to prawda że tak jest ja już piszę tylko na forum psychologicznym tak jest mam rację.Dziękuję za odpowiedź Beti proszę odpisać mam rację czy nie

Odnośnik do komentarza
Gość Hydra z Bagien

empiryczna
Hydra z bagien: nie atakuj Beti tylko zadaj sobie proszę trochę trudu aby na jej bloga wejść.

empiryczna
a ty co ? ..... adwokat ..... nie atakuję, bo z Beti jest sympatyczna osoba tyle tylko, że robi straszny bałagan

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...