Skocz do zawartości
Forum

Jak się odkochać i być obojętną?


Gość matyldaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość matyldaaaa

Jestem od kilku lat w związku, gdzie nie czuję, by partnerowi zależało na mnie. Jestem tego pewna. Nie chcę odchodzić, bo kocham, ale nie chcę też cierpieć. Po prostu kocham za dwoje, za bardzo. Chciałabym się odkochać, być obojętną, ale pozostać w związku, by nie być sama. Mam 24 lata i czuję, że moje życie się skończyło. Włożyłam wiele miłości i pracy w związku i nie chcę zaczynać od nowa, po prostu nie widzę sensu. Prawdopodobnie mam depresję, mam też myśli samobójcze. Wolałabym skończyć ze sobą niż zaczynać nowy związek, bo wiem, że i tak nie potrafiłabym zaufać już nikomu. Jak być obojętną i jak przestać kochać?

Odnośnik do komentarza
Gość doświadczona

Wytłumaczę Ci to w prosty sposób.Musisz zrozumieć że człowiek poznaje drugiego człowieka i kiedy zauroczenie mija pozostaje albo miłość albo nic tylko przyjaźń i przyzwyczajenie.W Twoim przypadku to miłość a w przypadku Twojego chłopaka miłość się nie rozwinęła.Nie można mieć o to pretensji do chłopaka bo Cię nie zdradził nie zrobił Ci krzywdy tylko poprostu nie jesteś dla niego tą jedyną.Nie ma sensu tego utrzymywać jeszcze znajdziesz kogoś kto Cię pokocha i to szczerze a wtedy i Ty pokochasz osobę dla której będziesz wszystkim.Głowa do góry.

Odnośnik do komentarza

~matyldaaaa
Chciałabym się odkochać, być obojętną, ale pozostać w związku, by nie być sama.

Bez sensu.
Widać, jedynym celem bycia w związku jest dla Ciebie nie bycie samej. Miłość najwyraźniej nie ma tu nic do rzeczy.
Nie wiem, po co to na siłę ciągniesz, chyba jedyne co z tego wynika to to, że jesteś nieszczęśliwa i masz samobójcze myśli.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...