Skocz do zawartości
Forum

Wychodzenie z ciała


Rekomendowane odpowiedzi

Gość widzęzgóry

Witam ,ostatnio zaczynam się bać zasypiać , ponieważ w nocy podczas snu mam wrażenie wychodzenia z ciała .
Widzę siebie z góry , podczas gdy śpię .
Wdzięczny bym był , za każdą wypowiedz jak sobie z tym radzić ?
Czy są na to jakieś leki ? Jak temu zapobiegać ?

Odnośnik do komentarza

Witam, jako juz starej daty czlowiek od jakiegos czasu mam dziwna przypadlosc, troche o tym czytalem na internecie i nie wiem co mam myslec o tym...a mianowicie od juz 2 miesiecy mam tzw OBE. Powiedzialem o tym swojemu lekarzowi, powiedzial ze to moze byc zwiazane ze sfera psychiki i ze mam realne sny i ze mi przejdzie i przepisal mi tabletki nasenne...ale jak do tej pory cos sie dzieje dziwnego ze mna podczas gdy klade sie spac. Czy zna ktos ten temat troche z was, bardzo byloby milo dostac jakies wskazowki.

Odnośnik do komentarza
Gość Martita.89

Wieli ludzi twierdzi iż istnieje ciało astrale , które uwalnia się / odłącza od nas w momencie , gdy doświadczamy owego zjawiska .

Również niektóre osoby wierzą iż w owy stan możemy wprowadzić się świadomie bądź nie - lecz świadome wprowadzenie jest nie zwykle trudne i wymaga sporo pracy / medytacji.

Sądzę , że leki na sen pozwolą zniwelować , to zjawisko - ponieważ usypiają naszą podświadomość - i nawet jeśli owe zjawisko będzie Cie dalej męczyło po przebudzeniu nie będziesz pamiętał owego zajścia.

Dla wielu osób , doświadczających tego stanu często - zaczyna być , to uciążliwe .

Wchodzimy w ten stan kiedy zaczynamy zasypiać i przebudza nas uczucie spadania , lecz gdy nie przewiemy tego wprowadzamy się właśnie w stan OOBE .

Myślę , że u Ciebie ten mechanizm jest zaburzony , nie dochodzi do przebudzenia w odpowiednim momencie i dlatego doświadczasz tego zjawiska - które sceptycy mogą tłumaczyć jako sen na jawie , a ludzie wierzący w zjawiska paranormalne - jako stan wyższej świadomości w którym nasza dusza ulatuje z ciała.

Odnośnik do komentarza

Ponoć istnieje takie coś, ja tam nie bardzo w to wierze, myślę, że to wszystko dzieje się w naszej psychice a nie na prawdę.
Słyszałam także od osoby, która to praktykuje, że trzeba na prawdę sporo czasu na to, żeby się tego nauczyć i tylko nielicznym się to udaje. Myślę, że u Ciebie jest to właśnie na tle psychicznym , na początek spróbuj tymi lekami.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...