Skocz do zawartości
Forum

Wyniki próbnej matury a dostanie się na studia


Rekomendowane odpowiedzi

Gość malinkaa1

Masz przelicznik, wystarczy, że zliczysz punkty. Sprawdź też progi z zeszłego roku i sprzed dwóch lat, łatwiej będzie Ci oszacować ile punków jest potrzebnych.
Postaraj się napisać maturę jak najlepiej potrafisz, progi mogą się podwyższyć. :)

Odnośnik do komentarza
Gość malinkaa1

Napisałaś, że przelicznik do polskiego wynosi 0.3. Sprawdź jeszcze raz, czy nie jest on tylko do podstawy, bo do rozszerzenia powinien być inny, np. na UG dla jakiegoś rozszerzonego przedmiotu liczysz: punkty w % * przelicznik podstawy * przelicznik rozszerzenie

Z mojej matury wiem, że próbna ma niewielki odnośnik do tego, jak napisze się tą w maju. Ja próbne pisałam słabo, a majowa poszła pozytywnie. :)

Odnośnik do komentarza
Gość malinkaa1

skoro tak to wygląda, to musisz bardziej się postarać, np. z matmy. matematyka podstawowa nie jest trudna, poćwicz robienie zadań, obeznaj się z kartą wzorów - tam lecą głównie schematy, wiele zadań się powtarza.

Odnośnik do komentarza

Sandi22
Wiem, macie rację. Uczę się ile mogę.

i dobrze, oczywiście pamiętaj o odpoczynku bo on też jest ważne. Zaplanuj sobie co masz robić i kiedy. Ja np jak się uczyłam do matury to robiłam sobie takie ,,plakaty" z najważniejszymi rzeczami, i co wieczór sobie powtarzałam to siedząc na łóżku... :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...