Skocz do zawartości
Forum

Odchudzanie krok po kroku anonim


Gość anonim.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Mam 17.5 lat przy wzroście 175-180 ważę mniej więcej 75 kg. Moim problemem jest wygląd w fragmencie ciała zawartym między szyją a pasem. ( ręce i nogi nie wyglądają szczególnie grubo, ponieważ moje kończyny są ''długie'' ). Z wiekiem bardzo uroslem, calkiem niedawno byłem kurduplem. Uroslem... oprócz w części szyja-pas, w którym gromadzi mi się bagaż, brzuch i jego boki, oraz klatka piersiow. Ktos mi zaradzi, jak to spalić? POMOCYYY !!

Odnośnik do komentarza

Witam,
Twoja waga jest odpowiednia i nie potrzebujesz się odchudzać. Proponuję zacząć ćwiczyć w celu wymodelowania newralgicznych partii ciała. Poniżej zaproponuję kilka ćwiczeń, które możesz wykonywać w domu. Jeśli nie masz hantli możesz zastąpić je butelkami po wodzie mineralnej wypełnionymi na początku wodę a potem np piaskiem.
1. Ćwiczenia na klatkę piersiową




2. Ćwiczenia na mięśnie brzucha:




Odnośnik do komentarza
Gość autor_postu

witam ponownie.
czy ćwiczenie 21 - drugie w kolejności z podanych `Przenoszenie ciężarów za głowę ' mógłbym wykonywać na podłodze, ze zgiętymi nogami przyciągniętymi do brzucha? tak jak na filmie jest tylko skupiam się na drugiej pozycji, czy mógłbym w powyższy sposób wykonać bez ławki/stepu? pozdrawiam ! (;

Odnośnik do komentarza

~autor_postu
witam ponownie.
czy ćwiczenie 21 - drugie w kolejności z podanych `Przenoszenie ciężarów za głowę ' mógłbym wykonywać na podłodze, ze zgiętymi nogami przyciągniętymi do brzucha? tak jak na filmie jest tylko skupiam się na drugiej pozycji, czy mógłbym w powyższy sposób wykonać bez ławki/stepu? pozdrawiam ! (;

Witam,
Może wykonywać Pan tak to ćwiczenie, proszę pamiętać tylko o nieodrywaniu odcinka lędźwiowego od podłoża.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...