Skocz do zawartości
Forum

Zainteresowanie dziewczynami z nadwagą


Gość pan zdzisek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pan zdzisek

Pytam o to już kilka razy ale nie mogę tak sformułować pytania żeby wszystko od razu bylo jasne. Problemem jest to, że podobają mi się dziewczyny z nadwagą. Chciałbym jednak kochać dziewczynę i chcieć dla niej dobrze czyli żeby schudła ale wtedy przestanie mi się podobać. No i to jest sytuacja patowa, odpowiedzi ekspertów tutaj są niejednoznaczne.
http://forum.abczdrowie.pl/pytania-do-specjalistow/965187,dlaczego-podobaja-mi-sie-dziewczyny-z-nadwaga?utm_source=notifications&utm_medium=email&utm_campaign=Nowa+odpowiedz+na+Twoje+pytanie
"Zależy to od tego ILE? kobieta ma nadwagi. Czasami wskaźnik BMI jest w normie, kobieta posiada wagę zdrową a przez siebie czy inne osoby subiektywnie jest postrzegana za osobę z nadwagą. "

Ideałem i zarazem minimum jest taka sylwetka:
No i podejrzewam, że nie jest to zdrowa sylwetka :( Co można zrobić żeby zaczęły mi się podobać szczupłe dziewczyny? Jeśli tego nie zmienię to zostanę sam na zawsze i będę mógł tylko patrzeć na szczęście innych albo związać się z dziewczyną, która mi się podoba ale bez miłości tylko dla zaspokojenia swoich potrzeb co też nie zaspokoi potrzeby miłości.

Odnośnik do komentarza

Jak to samemu można sobie stworzyć problem,

po pierwsze ,jak się zakochasz to parę kg a w tą czy w tą nie nie będzie miało żadnego znaczenia,wiec się na tym nie skupiaj ,bo gruba może być za parę lat szczupła ,a szczupła będzie gruba i Ty nie będziesz miał na to wpływu,

po drugie,nadwaga nie oznacza choroby i z dobrym czy złym zdrowiem nie ma nic wspólnego,
dopiero o otyłości możemy mówić w kontekście potencjalnych zagrożeń.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza
Gość przeczytałam

Podobno sporo mężczyzn lubi jak kobieta ma tu i tam, a przez propagowane teraz wzorce modowe na szczupłą (czyt. zdrową) sylwetkę fakt że podobają się kobiety o krąglejszych kształtach może wydawać się dewiacją, ale nią nie jest.
Dewiacją byłoby jak podobałyby Ci się kobiety przykładowo wzrostu 160 i o wadze grubo ponad 100 kg., ale nie uważam za dewiację gdy podobają Ci się takie które przy tym wzroście zamiast ważyć 50-60 ważą 70kg.
Niepotrzebnie wynalazłeś sobie problem, bo uważam że go nie masz. A że Twój gust odbiega od gustu większości kolegów.
Ja bym się bardziej martwiła o tych mężczyzn, którzy wybierają właśnie te wyjątkowo chude kobiety bez grama tłuszczu które przypominają figurą młodych chłopców.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...