Skocz do zawartości
Forum

Brak akceptacji własnego wyglądu


Gość Savannah

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 13 lat i 165 cm i 61 kg. Wstaje rano...to normalnie grzywka powykręcana i nie chce mi się potem ułożyć. Brzuch mi na dodatek wystaje. Wszyscy mi mówią że mam piękne oczy. Ja ich nienawidzę. Cała się nienawidzę!!! Jak sobie z tym radzić?

Odnośnik do komentarza

Jesteś młoda, i za pewnie piękna.
Może ktoś Ci powiedział coś na temat Twojego wyglądu, co mogło Cie urazić. I dlatego tak się tym przejmujesz.
Z brzuszkiem możemy zawalczyć. Wyjdź z domu, na spacer, nie pij gazowanych napoi, i nie jedz pod godzinie 18. Możesz wspomóc się kremami, one nie dają ogromnych efektów, ale skóra będzie gładsza i wspomoże gdy brzuch będzie się zmniejszał
A grzywka... może czas do fryzjera, aby on coś z robił w sprawie Twojej grzywki.
A oczy..? Jak wiele osób mówi, to na pewno są piękne. Jedna osoba może kłamać, ale wiele. Spójrz s lustro, zobacz dokładny ich kolor, potem zobacz jaki kolor oczu mają Twoi znajomi, zapytaj się mamy po kim masz takie oczy... poznasz je a potem pokochasz.

Pokochaj siebie!

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Savannnah Twoje ciało przechodzi obecnie zmiany, które może nie do końca akceptujesz - Twoja sylwetka zaczyna się zaokrąglać, nabierasz kobiecych kształtów. Poczekaj - za jakiś czas zobaczysz w lustrze piękną, młodą kobietę.
Słuchaj również słów płynących od innych ludzi - skoro mówią, że masz piękne oczy, to uwierz im i podkreślaj te atuty, zamiast skupiać się na cechach, których nie lubisz.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...