Skocz do zawartości
Forum

Nachalne kobiety ingerujące w związek


Gość Martita89

Rekomendowane odpowiedzi

~doświadczona
Poza tym te kobiety w jakim celu chciałyby zniszczyć związek skoro jak piszesz wszyscy widzą że jesteście szczęśliwi.

Wlasnie dlatego - szczescie innych kluje w oczy i sa tacy, ktorzy lubia w takich sytuacjach zadzialac. No i jest jeszcze klusownictwo seksualne, ale o tym wiecej jest w jednym z moich poprzednich postow.

Odnośnik do komentarza
Gość Martita89

~doświadczona
Jeśli moja znajoma jest szczęśliwa w związku to ja podrywam jej faceta, przecież to nielogiczne.Po co miałabym to robić dla zysku ,czy dokuczyć znajomej musiałaby mi coś złego zrobić.

Jak już pisałam wyżej te BABY nie są moimi ZNAJOMYMI ! - one znały mego męża , zanim wszedł ze mną w związek . I chyba to je tak boli , że one szansy nie dostały mimo iż usilnie się starały , przed związkiem ze mną i w trakcie !

Odnośnik do komentarza

~doświadczona
Jeśli moja znajoma jest szczęśliwa w związku to ja podrywam jej faceta, przecież to nielogiczne.Po co miałabym to robić dla zysku ,czy dokuczyć znajomej musiałaby mi coś złego zrobić.

Doświadczona a od kiedy to kobiety działają logicznie? :D
Niektóre myślą że one też będą jeśli odbiją Ci faceta

Odnośnik do komentarza
Gość Martita89

doświadczona

Mieszkam z moim partnerem od 16 roku życia - opiekował się mną , zastąpił mi matkę oraz ojca ( w wieku kiedy dorastałam ) - więc co się dziwisz , że jestem tak pewna jego , oraz uczuć które do mnie żywi.

Odnośnik do komentarza
Gość Martita89

kwiatuszek2
Tylko pozazdrościć takim relacjom jakie są miedzy Tobą, a Twoim mężem. Nie martw się.

Każdy zasługuje na szczęście . Tobie również życzę abyś odnalazła swoje - no chyba że już masz swoją połówkę , to życzę Wam jak najlepiej .

Odnośnik do komentarza
Gość doświadczona

Nie wiem co napisać , bo kto pozwolił aby 16 letnie dziecko mogło już mieszkać z mężczyzną czy to było dobre dla dziecka które było jeszcze nie ukształtowane.Można się pokusić o stwierdzenie że uzależniłaś się od Niego i czy to miłość czy szukanie w nim ojca i matki a może dlatego tak się boisz żeby go nie stracić. Aż strach pomyśleć ile ludzi jest nieszczęśliwych przez to że ich dzieciństwo i dorastanie nie było normalne.Martita jeśli jak piszesz jesteś szczęśliwa w co ja do końca nie wierzę ale cuda się zdarzają i się cieszę że potrafiłaś wszystko sobie poukładać i dalej życzę Ci szczęścia.

Odnośnik do komentarza

Marti.. życzę ci jak najlepiej, by wszystkie twoje obawy zniknęły, by życie gładko ci się toczyło.
Ciekawi mnie jednak, jak jest różnica wieku, między wami?
Skoro to są dziewczyny z jego bujnego życia, przed związkiem z tobą, to ten pan musi być sporo starszy /wszak ty miałaś 16 lat!/
Czy to też były same młode dziewczyny?

Odnośnik do komentarza
Gość Martita89

~doświadczona
Nie wiem co napisać , bo kto pozwolił aby 16 letnie dziecko mogło już mieszkać z mężczyzną czy to było dobre dla dziecka które było jeszcze nie ukształtowane.Można się pokusić o stwierdzenie że uzależniłaś się od Niego i czy to miłość czy szukanie w nim ojca i matki a może dlatego tak się boisz żeby go nie stracić. Aż strach pomyśleć ile ludzi jest nieszczęśliwych przez to że ich dzieciństwo i dorastanie nie było normalne.Martita jeśli jak piszesz jesteś szczęśliwa w co ja do końca nie wierzę ale cuda się zdarzają i się cieszę że potrafiłaś wszystko sobie poukładać i dalej życzę Ci szczęścia.

Widzisz nie dla każdego rodzica jest ważne dziecko , wolą puścić je w świat by mieć problem z głowy , wolą by ktoś inny przejął ich obowiązki - ale dzięki temu akurat w moim przypadku zakończyło się , to dobrze .
Rodzice mojego męża mnie od razu zaakceptowali , zamieszkaliśmy razem u niego - wspierają nas jego, Matka jest bardziej mi przychylna niż moja ( jest bardzo wrażliwą osobą i chyba mój mąż ma , to po niej i przy okazji ona we mnie widzi wrażliwą istotę , patrzy na mnie w inny sposób niż moja matka ) .

Jestem szczęśliwa i wdzięczna za to że mogę zawsze na niego liczyć ,że prowadził mnie przez życie .
Przez tyle lat życia nauczyłam się jednego - TYLKO JEMU MOGĘ UFAĆ , bo nigdy mnie nie zawiódł , a inni niestety tak.

Chciałabym ,żeby każda kobieta czuła takie szczęście / dopełnienie jak ja - nie byłoby wtedy zdrad , nikt by nie rozbijał związków ..

Nie padały by głupie pytania na forum osób , które nie rozumieją co to jest MIŁOŚĆ i które nie wierzą w szczęście , podważając moje wypowiedzi ..

Odnośnik do komentarza

powiem Ci miałaś naprawdę duże szczeście, można powiedzieć że wygrałaś los na loterii. Tylko pozazdrościć takie męża (?)
Ja znam historię z nieco mniej optymistycznym zakończeniem bez happy endu. Dziewczyna miała 16 lat i rodziców którzy mieli ją gdzieś, woleli chlać niż się nią zająć. POznała dużo starszego mężczyznę, zamieszkała u niego bo chciała się wyrwać z domu. A w rezultacie chyba pogorszyła swoją sytuację. Teraz ma trójkę dzieci, męża w kryminale...Ludzie chcieli jej pomóc, nie potrafiła odejść i tak siedzi teraz sama i czeka aż jej mąż wyjdzie... Smutne. Chciała się wyrwać a trafiła jeszcze gorzej

Odnośnik do komentarza

Martita89

Widzisz nie dla każdego rodzica jest ważne dziecko , wolą puścić je w świat by mieć problem z głowy , wolą by ktoś inny przejął ich obowiązki - ale dzięki temu akurat w moim przypadku zakończyło się , to dobrze .

Smutne...:( To znaczy bardzo dobrze, że u Ciebie tak się to akurat skończyło, ale nie rozumiem takiego podejścia u rodziców. Przecież tu chodzi o ich dziecko. :(((

A w jakiej sprawie poszliście do tego psychologa, który zaczął Wam opowiadać o swoim zyciu?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...