Skocz do zawartości
Forum

Seks podczas miesiączki


Gość daniela4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem.Podczas okresu kochałam się z chłopakiem i przypadkowo skończył we mnie.Biorę od 6 miesięcy regularnie tabletki antykoncepcyjne i wszystko jest ok .Czy podczas okresu(przerwy od tabletek) mogło zajść do zapłodnienia ?Strasznie się dziwnie czuję i mam wrażenie ze jestem "pełna" może przez to ze sama nie wiem co myślę. Dokładnie się wymyłam dużo poczytałam ale obawy mam nadal bo to taka pierwsza i mam nadzieje ze ostatnia sytuacja. Czy mogło dojść do zapłodnienia ?

Odnośnik do komentarza

Jak moja żona była moją nową dziewczyną, mieliśmy po 20 lat, to gdy już zaczęliśmy uprawiać seks grzmociliśmy się jak króliki po kilka razy dziennie w każdym możliwym miejscu i wielokrotnie "przy czerwonej fladze". Ani ja ani ona nigdy nie mieliśmy żadnych dolegliwości, początkowo małe opory, ale wejście na TAKI poziom intymności nas jeszcze bardziej do siebie zbliżyło. Zakrwawionego Wacka się potem myje - jest XXI wiek - woda w kranach jest. :-) Po każdej takiej akcji się czułem jakbym ją na nowo rozdziewiczył. Wzajemne uczucia też na tym zyskują :-)
Po jakimś czasie się z tego wyrasta.
Wiem że to dla niektórych niesmaczne, ale nikt im nie każe tego robić, tylko piszę jak to wyglądało z naszego punktu widzenia.

Odnośnik do komentarza

Witam, Kochałam się z chłopakiem w 2 dzień miesiaczki z zabezpieczeniem prezerwatywa. Niestety ale pękła nam prezerwatywa, wcześniejszy okres miałam 1 sierpnia, a ta wcześniejsza 6 lipca. Wychodzi na to ze miałam dni niepłodne. Czy jest opcja zajścia w ciążę ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...