Skocz do zawartości
Forum

Chłopak, który bije i kopie kobietę


Gość Kanade

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam problem. Rok czasu byłam z chłopakiem - biedna rodzina, alkohol, ale pokochałam go i uważałam, że to wszystko nie ma znaczenia. Był po prostu cudowny, po jakimś czasie zaczęło się to zmieniać. Krzyczał, wyzywał mnie od k***, chociaż z nim straciłam dziewictwo. Później okazało się, że na wyzwiskach się nie kończy. Zaczął mnie szarpać, popychać, aż w końcu bić. Kiedy upadłam na ziemię, wtedy mnie kopał. 2 dni temu poczuł się zbyt pewnie i zrobił to przy mojej rodzinie. Wyszło wszystko co ukrywałam, ponieważ się wstydziłam. Odeszłam w końcu. Teraz szantażuje mnie samobójstwem, płacze, przeprasza, cała jego rodzina mnie prosi o to, a ja nie mogę wrócić, ale nie chcę żeby też on cierpiał.

Nie wiem czy zerwać kontakt całkowicie, czy wciąż rozmawiać i tłumaczyć, żeby jakoś sobie z tym radził? Pomocy :(

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyno!O czym Ty myślisz jeszcze?Dzisiaj nie zawachał się postawić na Ciebie a "jutro -,czy tam w przyszłości" nie zawacha się znowu na Ciebie i Wasze dzieci....,a to już dużo bardziej BOLI!!!!.Patrz zawsze na siebie ,i wierz mi że wiem co mówię.Ja też się zlitowałam nad biednym chłopakiem- jakieś 20 lat temu,i dzisiaj wiem że zrobiłam źle,i wiem że on zmarnował mi i dziaciakom życie i dużo nerwów.Stale obiecywał poprawę i wyrażał skruchę (niestety na jakiś czas)a ja chciałam wierzyć że w końcu będzie jakoś tam w miarę dobrze,ale nigdy nie było i dziś już wiem że nie będzie .Poczekj na takiego na którego będziesz mogła zawsze liczyć i oszczędź sobie nerwów i jakiś tam dziwnych ludzi,bo i tak mu nie pomożesz.Takie jest życie,życzę Tobie powodzenia i siły.

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim powinnaś zgłosić na policję to, że Cię uderzył, albo że kopnął. Takiego zachowania nie powinnaś tolerować. powinnas urwać z nim kontakt i za każdym razem, gdy będzie Cię nachodził, albo nawet popchnie, zgłoś to na policję. dodatkowo, nie ma prawa Cię szantażować i to też możesz zgłosić na policję, że chłopak Cię szantażuje samobójstwem i się boisz. Powinni go zabrać  na badania psychologiczne, chociaż szczerze mówiąc, sądzę, że on tylko straszy, chce Cię wziąć na litość, abyś wróciła i uwierzyła,  że bez Ciebie się zabija, ale to nie prawda. Nie wierz w to i powiedz o tym policji. Nie pozwól się tak traktować!

Odnośnik do komentarza

Kobieto facet który raz cie uderzy będzie to robił non stop. Nie wierz w żadne słowo jego. Niech przeprasza, niech się kaja ale nie wierz mu. skoro podniósł na ciebie rękę to znaczy że ma cię za nic i myśli że mo że z tobą zrobić wszystko. nie pozwól mu na to. Nikogo nie można bić a facet który leje kobietę jest tchórzem i damskim bokserem, którym należy pogardzać. Nie bój się nie popełni samobójstwa on chce żebyś wróciła i żeby znów miał nad tobą władzę. pokarz mu że nie beðziesz na jego usługach i nie pozwolisz się tak traktować. Nie wracaj do niego choćby nie wiem jak skomlał.

Kto walczy, może przegrać. Kto nie walczy, już przegrał. Bertold Brecht

Odnośnik do komentarza

Nie powinnaś w ogóle utrzymywac z nim kontaktu. Powinnas sie odciąć. On nie ma do Ciebie szacunku i obawiam się, że to się nie zmieni. Ten chłopak ma problemy z agresja i powinien się leczyć, ale raczej nie z Tobą przy swoim boku. Jesli będziesz chciała z nim byc, gdy upora się ze swoim gniewem to możesz to rozważyć, ale dopiero PO tym jak zakończy zapewne długą terapię.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...