Skocz do zawartości
Forum

Samotność na zawsze


Gość login91

Rekomendowane odpowiedzi

Samotność kiedyś miałem wielu kolegów a teraz zostałem z niczym nie kiedy mam dni takie że chce popełnić samobójstwo.

Zmienia ci się świat i pogląd na niego działasz sam i nie chcesz przebywać z innymi po podświadomość mówi ci że oni się zmienili i widać to po nich.

Z samotność nie da się pogodzić kiedy przed tym stanem nie byleś samotny.

Odnośnik do komentarza

login91 a czemu jestes nieuprzejmy? My tu z sercem na dłoni :D
A tak serio to wiesz, jak Cię trafi strzała takiego małego wrednego w blond loczkach to nie będzie sie liczyło czy gruba czy chuda itd :)
Miłość jest ślepa i przygotuj się na taką możliwość. Ani sie nie spostrzeżesz jak stwierdzisz "kurde chyba się zakochałem".
Tyle jest dużych babek w super dobrych związkach, kochają i są kochane i wcale nie umierają. Czemu Ty jeden miałbyś godzić się z samotnością nadal nie rozumiem :)

Odnośnik do komentarza
Gość mariuszpdw

kuraa nie pisz chłopakowi takich głupot bo naprawdę popełni samobójstwo. Miłość nie jest ślepa i niestety żaden facet nie zakocha się w dziewczynie, która mu się nie podoba. Jedna podoba się bardziej a druga mniej ale żeby się zakochał musi mu się spodobać w jakimś stopniu. Skoro szczupłe dziewczyny go nie pociągają to na tym powinien się skupić i spróbować to leczyć. Nie wiem jakie są terapie ale ja bym to próbował leczyć.

Odnośnik do komentarza

Nie jestem nieuprzejmy, nie rozumiem o co Ci chodzi w tym momencie.

mariuszpdw - tylko, że od psychologów słyszałem, że nic się z tym nie da zrobić. jakby to było takie proste to bym już dawno był po takiej terapii. Skoro jest coś ze mną nie tak i mam zły gust to muszę być sam. Ten wątek założyłem ponieważ chciałbym się dowiedzieć jak się z tym pogodzić. Widzę, że też się chyba nie da bo to nie pierwsze miejsce gdzie o tym piszę i nikt nic nie wymyślił, włącznie z psychologami, z którymi rozmawiałem na żywo.

Odnośnik do komentarza

~login91
Chodzi o nadwagę. Gdyby chodziło o skrajną otyłość to bym napisał, że skrajną otyłość.

To JEST nieuprzejme. Nie widze nic nienormalnego w tym, ze ktos lubi kobiety z nadwaga. Potraktowales temat tak, jakby Twoje upodobania byly wielka odchylka, ze az trzeba specjalistow pytac, a potem foumowiczow, wiec stad moje pytanie. Sa ludzie, ktorzy uwielbiaja skrajnie otyle kobiety - niektorzy nawet je tucza. Niejeden reportaz byl na ten temat. Nie musisz odpowiadac w niegrzeczny, lekcewazacy sposob.

Odnośnik do komentarza

Nie widzę nic nieuprzejmego w krótkim wyjaśnieniu. Nie ma sensu się więcej na ten temat rozpisywać.

A to, że lubię takie kobiety jest nienormalne. Skoro nadwaga jest zła to jak może nie być nic złego w tym, że takie kobiety mi się podobają? No i właśnie tu mamy powód, dla którego nie chciałem pisać o sytuacji tylko dowiedzieć się jak można się pogodzić z samotnością.

Odnośnik do komentarza

~login91
Nie widzę nic nieuprzejmego w krótkim wyjaśnieniu. Nie ma sensu się więcej na ten temat rozpisywać.

A nie laska po prostu napisac nie, chodzi mi o kobiety z nadwaga, a nie otyle? TO by bylo krotkie wyjasnienie. Moze po prostu masz taki lekcewazacy styl prowadzenia rozmowy, jesli Cie on nie razi.

Odnośnik do komentarza

~mariuszpdw
kuraa nie pisz chłopakowi takich głupot bo naprawdę popełni samobójstwo. Miłość nie jest ślepa i niestety żaden facet nie zakocha się w dziewczynie, która mu się nie podoba. Jedna podoba się bardziej a druga mniej ale żeby się zakochał musi mu się spodobać w jakimś stopniu. Skoro szczupłe dziewczyny go nie pociągają to na tym powinien się skupić i spróbować to leczyć. Nie wiem jakie są terapie ale ja bym to próbował leczyć.

Mariusz to jest mój punkt widzenia napisany jak najbardziej w dobrej wierze a nie po to, by dobić. Kim zatem Ty jesteś by mi mówić co mam pisać?
Z tym leczeniem może być dobry pomysł. Login nie poddawaj się.

Odnośnik do komentarza
Gość mariuszpdw

Są ludzie, którzy uwielbiają otyłe kobiety tak jak są ludzie uwielbiający jeść gówno ale to nie znaczy, że to jest dobre :)))) Lepiej pomyślmy jak chłopakowi pomóc zamiast pisać, że nie ma w tym nic złego. Może podobają ci się takie kobiety bo ładne i szczupłe są dla ciebie niedostępne? Prosta piłka:

1. poziom trudności - najładniejsze kobiety ---- są dla najlepszych facetów więc bardzo trudno jest je zdobyć

2. poziom trudności - kobiety z defektami czyli brzydsze twarze lub twarze z pierwszej półki ale brzydsze ciało

3. poziom trudności - kobiety i brzydkie i niezgrabne

Do poziomu 1 aspirują ci najlepsi faceci a Ty pewnie aspirujesz do poziomu 2. Trafiłem?

Odnośnik do komentarza

O basta, Mariusz, ale pojechales stereotypami. Redukujesz kobiety do wygladu. Nie ma brzydkich kobiet, bo piekno lezy w oku obserwatora. To, co dla Ciebie jest brzydkie, dla innego jest number one. Mozna oczarowac kogos swoja osobowoscia, a wtedy powierzchownosc wygladu schodzi na dziesiaty plan.

Odnośnik do komentarza

Elbii - problem jest bo nadwaga jest szkodliwa dla zdrowia, jest zła sama w sobie. Ludzki organizm nie utrzymuje nadwagi ot tak sobie tylko musi mieć jakiś powód. To jakieś problemy w psychice, które trzeba rozwiązać. Nadwaga to tylko sygnał, że coś jest źle. Jak więc takie kobiety mogą mi się podobać bardziej niż szczupłe? A w zasadzie to tylko takie mi się podobają :( Nie mogę być z dziewczyną wiedząc, że ona jest wyborem złego gustu.

Mariusz - Twój problem to niska samoocena. Jak ją zwiększysz to dziewczyny z najtrudniejszego dla Ciebie poziomu będą dostępne. Ja od takich biorę numery telefonu jak jestem z kumplami ale potem się nie umawiam. Po co skoro mnie nie kręcą? Dla mnie po prostu one nie są tak ładne i w mojej prywatnej hierarchii to one są na tym drugim poziomie.

Odnośnik do komentarza

Login, nie przesadzaj. Nadwaga (w odroznieniu od otylosci) jest niewielkim przekroczeniem optymalnej wagi ciala. Jej przyczyny sa rozne. I przewaznie wcale nie sa podyktowane wlasnym wyborem. Czesto wolniejszym metabolizmem, ktory jest niezalezny od czlowieka (kazdy czlowiek ma przeciez inny). Czesto taka a nie inna budowa ciala. Nie chodzi tu o wlasny wybor czy zly gust.

Odnośnik do komentarza

Nieprawda zawsze da się schudnąć a jeśli nie to oznacza to zły metabolizm. Tutaj specjaliści kazali schudnąć dziewczynie, która pisała, że ma 2 kg nadwagi bynajmniej nie dlatego, że to zdrowe. A dla mnie 2 kg nadwagi to jeszcze szczupła dziewczyna.

Mariusz - wygląd nie jest taki ważny jak samoocena, śmiałość i dobra gadka.

Odnośnik do komentarza

~mariuszpdw
Moja samoocena nie jest niska tylko adekwatna. Niestety mam twarz złodzieja i nawet jak ubieram garnitur to wyglądam jak oskarżony :(((((

MAriusz ale to nie staje na przeszkodzie by aspirować do tych dziewczyn, które najbardziej Ci się podobają. Patrzysz przez pryzmat wyglądu i to jest normalne dla faceta. to idzie w parze z naturą i ewolucją że mężczyźni oceniają kobiety po wyglądzie, kiedyś oceniali w ten sposób czy kobieta jest zdolna do rodzenia dzieci itd.
Ale kobiety patrzą inaczej. Wygląd nadrabia się pewnością siebie i innymi cechami, które są dla kobiet ważne. Czyli zgodnie z naturą - cechy pozwalające zapewnić byt i bezpieczeństwo kobiecie i potomstwu - odpowiedzialność, troskliwość, zaradność, pracowitość itd.
To, że uważasz swoją urodę za adekwatną do rzeczywistości, nie pozwala Ci starać się o te dziewczyny, które Ci się podobają. Jako kobieta mówię Ci, że dla nas nie to się liczy. Kiedy staniesz się bardziej pewny siebie i zadbasz o rozwój innych cech będziesz "lepszą partią" niż młodzi bogowie.

Odnośnik do komentarza
Gość mariuszpdw

Nie zgadzam się przecież to wiadomo że najlepsze laski mogą wybierać wśród tych facetów z których nie mogą wybierać te z poziomu 2 i 3 więc wybiorą najlepszego. Kasy też nie mam dużo i nie potrafie ciekawie rozmawiać. Bo niby o czym może rozmawiać mechanik samochodowy z dziewczyną?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...