Skocz do zawartości
Forum

Jak przyciągnąć chłopaka do siebie?


laska5

Rekomendowane odpowiedzi

Na połowinkach poznałam chłopaka (dj) bardzo mi się podoba. Poprosiłam go do tańca, a na koniec wzięłam od niego numer. Nie wiem, ale ciągle o nim myślę. Pisaliśmy ze sobą, ale chcę teraz, aby to on napisał do mnie. Nie wiem jak mam go do siebie przyciągnąć. Jest młodszy o rok, a na tej imprezie, cały czas się śmiał do mnie i jak coś mówił do mikrofonu to wydawało mi się, że to przenośnia dla mnie! Ma śliczny uśmiech. Zawsze się zakochuję w chłopakach ze ślicznym uśmiechem, to na mnie działa! Proszę o poradę jak go przekonać do mnie i sprawić, żeby oszalał na moim punkcie!?? Dodam, że nie jest z mojej miejscowości, lecz kilka km dalej.
Jak mam z nim pisać, co pisać?

Odnośnik do komentarza
Gość Orzech laskowy

po pierwsze nie nastawiaj się jakoś specjalnie i nie dorabiaj do tego historii. Bo to że on się do ciebie uśmiechał jeszcze nic nie znaczy. Spokojnie z nim gadaj, spróbuj go wybadać ale delikatnie i najważniejsze nie bądź nachalna. Jeśli tylko Ty do niego piszesz to przestań i poczekaj na jego reakcję. Zobacz czy odpisze coś czy też nie.

Odnośnik do komentarza

Ja napisałam 2 razy. Też uważam, że nie mogę się narzucać i dlatego nie piszę do niego, bo myślę, że to facet powinien wyciągnąć pierwszy krok i podrywać. Ale myślę, że sytuacja jest kiepska, bo on ma dziewczyne ( na fb go znalazłam ). Muszę po prostu zapomnieć o tej sytuacji i żyć dalej. Bo nie wiem co innego zrobić, bo skoro on nie pisze ( tu uważam, że jest porządny i dba o swoją laske) nie będę jej go odbijać.
Już miałam tyle prób podrywania facetow.. ciagle albo zajęci albo niezainteresowani. Zniechęcam sie i nie wierzę w miłość. Wiem też, że każdy teraz co to czyta moze pomyslec, ze szukam na sile, ale tak nie jest. Ja po prostu staram sie na maksa wykorzystac okazje, kiedy moglabym go miec, ale wszystko staje sie mylne i zawodne. Chciałabym sie też poprzez zdibycie chlopaka zapomniec o palancie, ktory sie mna bawil jak chcial isc na impreze..!
Jak mam sie zachowywac w stosunku do chlopakow? Jaki ich podrywac?

Odnośnik do komentarza

nie podrywaj.... skoro Ci to nie wychodzi. Jak chłopak będzie chciał to znajdzie sposób i na kontakt i na podryw. Możesz podtrzymywać kontakty z chłopakami, pisać do nich pierwsza pod warunkiem że oni zabiegają o ciebie... wiesz on raz wyśle sms, raz ty, to on zadzwoni itp.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...