Skocz do zawartości
Forum

Niekontrolowane wybuchy gniewu


Gość achaml

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 23 lata , jestem mezatka od pol roku . Ze swoim mezem jestem od 2 lat po pol roku cos sie zaczelo psuc z moja psychika. Mimo tego wzielismy slub bo kochamy sie nad zycie.
Mam niekontrolowane wybuchy gniewu, wpadam w totalny amok. Po wykrzyczeniu sie na mojego meza, odreagowuje rzucaniem rzeczy lub biciem rekami w sciany , zdarza mi sie nawet bic glowa o sciane. Pozniej wpadam w poczucie winy mysli moje kraza w okol tego ze chce umrzec by nie sprawiac wiecej bolu swoim zachowaniem swojemu mezowi . Placz .
Mialam za dziecka zdiagnozowana epilepsje ( teraz juz jest zaleczona ) oraz nerwice. I mialam z tym spokoj. Ale boje sie ze teraz ta nerwica powrocila ze zdwojona sila. I nie wiem co robic ;( nie wiem jak mam sobie sama z tym poradzic nie wiem gdzie mam szukac pomocy. Maz mi za kazdym razem wybacza mowi ze nie chce zebym kiedys zrobila sobie krzywde albo dziecku jesli kiedys je miec bedziemy. Wiem ze go to wszysyko boli bardzo. A mnie dobija to ze sprawiam mu tak wielki bol.. Blagam Was pomozcie mi !!!! :(

Odnośnik do komentarza

Dodam ze w zyciu niczego mi nie brakuje . Pieniadze sa milosc jest a ja mimo wszysko jestem ze wszystkiego nie zadowolona. Potrafie sie przyczepic do zle postawionych butow nawet , i wtedy wybuchnac . Chce moc znow cieszyc sie slonecznym dniem , radoscia ze wspolnie spedzonej nocy , chce cieszyc sie seksem. Nie umiem juz byc zadowolona z zycia. Chce to zmienic - nie wiem jak.

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Achaml, pytasz gdzie szukać pomocy. Warto zwrócić się do psychologa, który będzie w stanie określić skąd biorą się u Ciebie wybuchy gniewu. Tylko jeśli znajdziesz przyczynę, będziesz w stanie zaradzić temu problemowi.
W międzyczasie wypróbuj różne metody obniżania napięcia nerwowego, między innymi aktywność fizyczną oraz techniki relaksacyjne.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...