Skocz do zawartości
Forum

Podejrzewanie narzeczonej o prostytucję


Gość JKiller

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że mój problem jest nietypowy. Od jakiś dwóch- trzech tygodni podejrzewam swoją kobietę o prostytucję. Znamy się pewien czas, od czasów liceum. Oboje jesteśmy na 3 roku studiów. Ola była skromną dziewczyną, wyglądała naturalnie, ale miała coś w sobie, przez co przyciągała wielu mężczyzn, może to przez tę skromność. Ufam jej, a raczej ufałem, zmieniło się to od pewnego czasu. Zaczęła się odchudzać, praktycznie głodzić, jest chuda, żeby nie powiedzieć iż wychudzona. Zawsze miała piękny umięśniony płaski brzuszek, troszkę grubsze nogi. Teraz wyglądają jak patyki, a na jej górnej partii można policzyć wszystkie żebra. Miała również długie, kręcone włosy (ciemne, do pasa), ścięła do ramion oraz zrobiła na blond. Nosi ostrzejszy makijaż oraz bardzo krótko się ubiera. Myślałem, że to tylko dla mnie. Po domu chodzi jedynie w spodenkach, zakrywających ledwo co dupę oraz jakiś gorsetopodobnych bluzkach. Ewentualnie gdy ktoś do nas przyjdzie, zakłada jakąś koszulę na wierzch. Wkurza mnie to, dalej świeci tyłkiem. Jak gdzieś wychodzi to zazwyczaj ma odkryty brzuch. Może to idiotyczne, podobna mi się to jak chodzi ubrana, lecz gdy tylko ja to widzę. Często znika wieczorami, ma jedynie na sobie jakieś krótkie sukienki. Raz przyszła nawet z siniakiem na policzku, próbuję się dowiedzieć co sie stało. jak mam do niej dotrzeć. Powiedzieć jej o moich podejrzeniach?

Odnośnik do komentarza
Gość przeczytałam

Może zapytaj, co ją tak motywuje do zmian, bo je zauważyłeś i troche Cie niepokoją.

Czy nie ma przypadkiem ostatnio nowej koleżanki, która ubiera się podobnie? Kobiety zwłaszcza młode mają tak, że zdarza im się naśladować strój i styl koleżanki, która im imponuje.

Jak robi to co podejrzewasz, to raczej sie nie przyzna, ale może mieć np. więcej nowych ciuchów, bielizny i może ją być stać na droższe kosmetyki itp.
Możesz ją podpytać gdzie się wybiera wieczorem i jak powie, że na impreze, to zaproponuj że pójdziesz z nią. Gdy się obruszy i nie będzie chciała, lub będzie starała się Ciebie zniechęcić, to może wskazywać, że coś ukrywa. Nie koniecznie prostytucje.

Odnośnik do komentarza

Na razie to nie jest takie oczywiste, więc może jej nie mów, że ją o to podejrzewasz. Jeśli zauważysz coś z tych rzeczy:

~przeczytałam
może mieć np. więcej nowych ciuchów, bielizny i może ją być stać na droższe kosmetyki itp.

to wtedy będzie to bardziej prawdopodobne.
Niepokojące są tu przede wszystkim dwie rzeczy:
Pierwsza, to ten siniak na policzku. Koniecznie zrób wszystko, żeby się dowiedzieć, skąd to się wzięło. Powiedz, że się o nią martwisz.
Druga, to jej gwałtowne schudnięcie. Najwyraźniej nie zostało to spowodowane zdrowym trybem życia, skoro nagle zaszły duże zmiany, i to raczej na niekorzyść, z tego co opisujesz. Może mieć jakieś zaburzenia odżywiania.
Mogła też wpaść w jakieś dziwne towarzystwo, które wpłynęło na jej zmianę zachowania.

Odnośnik do komentarza

Niestety ale w tym przypadku prawdy dowiesz sie tylko podstepem. Zostaje Ci sledztwo, zastrzezony telefon od kolegi. Wez pod uwage, ze ona napewno idealnie sie zabezpieczyla i ukrywa wyjawienie tego (nie tylko przed Toba). Bardzo to przykre ale innej metody nie ma. Zadna kobieta majac faceta nie przyzna mu sie do takiej prawdy.

Wez tez pod uwage, ze jesli podejrzenia beda bezpodstawne, a ona dowie sie o Twoim sledzeniu to caly zwiazek legnie w gruzach. Ale robisz to w koncu bo matrwisz sie o wasza przyszlosc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...