Skocz do zawartości
Forum

Zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne a zbliżenia z partnerem


Gość Holandiaa1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 16 lat spotykam się z chłopakiem biorę leki na stałe zoloft ponieważ moją nową obsesją jest to że mogłam uprawiać z nim sex i tego po prostu nie pamiętać miałam taką sytację miesiąc temu że nie dobrze mi było i wgl ale okresu dostałam spodkałam się z nim dokładnie w sobotę ostni raz 28:09.2013 roku ja mam tak zawsze że po spotkaniu z nim boję się że może do czegoś dojść a ja tego zwyczajnie nie pamiętam i wtedy jak ostanio się z nim spotkłam miałam jeszcze okres bo zaczął on mi się 25.09.2013 i teraz mam dostać 24.10 okres ale przed okresem mam od przedwczoraj wczoraj mocniejszy taki brązowy śluz chyba brzydko nie pachnie i jak się myłam to wylatywały mi jakby takie skrzepy brązowe jeden chyba z krwią więc wpisałam w wyszukiwarkę i od razu płacz wydzwanianie do mamy że bo tak wyczytałam że to jest ciąża że zarodek się umieszcza później że to poronienie później że to przed okresem tak może być bo moja mama mówiła że miała tak przed okresem nie bolą mnie piersi ni nic mam trochę tylko więcej wytrysków na twarz. Ta moja fobia nie daję mi już żyć leczę się a efekty są jakie są. Bo jak czytam to tu osoby co tak mają uprawiają seks czy coś a ja zwyczajnie z tych nerwów tego nie pamiętam a wydaję mi się że taką rzecz nie da się zapomnieć.Ale ta brązowa wydzielina jak przeczytałam o tym zarodoku to jestem w kompletnej panicę. Proszę o szczerą opinię. Jestem w panice bo ja na prawdę nie pamiętam żebym uprawiała z nim seks wróciłam do domu to ze względu na swoją chorą zapisałam sobie co robiiliśmy itp i napisałam że na milion procnet seku nie uprawialiśmy ale osoby które mają te chorbę wiedzą jak to jest. Naczytałam się teraz co może oznaczać ten śluz brązowy i załamanie mam biorę lekci Zoloft 2 tygodnie temu byłam chora miałam gorączkę gardło mnie bardzo bolało brałam gripex i strepsils jedynie gardło to mnie może z tydzieńtemu przestało boleć. Mam tteraz więcej wyprysków na twarzy . Już jestem w panice jeszcze dodoma że biorę hydroksyzynę doraźnie. Bardzo się boję ta moja chorba mnie wykończy żebym nie mogłam mieć jak normlna dziewczyna chłopaka. Moje koleżanki upijaą się ze swoimi że tak powiem macają i wgl nocują u siebie same mówią że w ostaniej chwili się powstrzymują i mają okres a ja co już mam jakieś ten brązowy śluz mam już dość życia żebym ja wiedziała że tak współżyłam z kimś to bym się bała a ja najgorzej że na prawdę nic mi się takiego nie przypomina że nie pamiętam (tak sie jak się ma naerwicę natręctw) proszę pomóżcie psychopatce! Mam dość tej nerwicy natręct myślałam że od zmiany leków będzie lepiej ale jakby nie ten brązowy śluz te skrzepy to może bym funkcjonowała normlanie a teraz biorę uspokajaące

Odnośnik do komentarza
Gość Holandiaa1

Wiatm nazywam się Patrycja mam 16 lat choruje od 2-3 lat na zaburzenia
obsesyjno-kompulsyjne wiążą się u mnie głownie z seksualnością
ponieważ 2 razy dośwaidczyłam złego dotyku. Odkąd mam chłopaka boję
się że mogłam uprawiać z nim seks i tego nie pamiętać zapomnieć lub
po
prsotu zrobić to i chcieć zapomnieć...Byłam z nim dzisiaj na dworze
znam
go długo bo jest odemnie z jednej wsi ma samochód i byliśmy pod
świetlicą u nas w jego samochodzie gadaliśmy o jego siostrze że czytał
jej rozmowy i że jej koleżanka uciekła z domu że paliła papierosy o
tym
dlaczego chciał mnie rzucić czy mnie zdradził że ma szkic tatuażu
swojego że w jego samochodzie rozrusznik nie działa o tym że jego
siostra
jak poprawiła oceny to dopiero oddał jej telefon o tym że obiecał że
pojedzimy nad białe i pytał się czy będe miała z kim pokój zdięcia
mu
pokazywałam z imprezy czy będzie zły jak pójdę na spotkanie z kolegą
czy podda mi do siebie hasło na fb że na sprawie sądowej zwyzywa
sędziego
że czekał na kebaba 30 min na stacjii ja mówiłam mu że gadałam z jego
siotrą że on jej usunął konot z fb że mogą go ze szkoły wywalić że
jak jechał z moim bratem 3 razy do szkoły to 3 razy nie poszedł
przyjechał ze swoją dziewczyną na chwilę nasz brat pogadaliśmy ...
dał
nam płytę pojehchał o tym że miałam w szkole wykład na temat
marichuanny że dopóki on nie pójdzie do szkoły to i ja nie że mam
fajne
włosy on ja że jestem chora on też że lubię się do niego przytulać
że
czuję się bezpiecznie o 18 czy będzie taki chłopak czy nie o tym że
jego
siotra ściga go i pryśnie go perfumami i biegnie patrzył jakie są
piosenki na płycie mówił że mnie kocha i był taki moment ja
siedziałam
cały czas na miejscu pasażera wiadomo że się przytulaliśmy nie
całowaliśmy się w usta ja go pocałowałam w policzek o i że ma rankę
na
prawym polczku że gdzieś się uderzył że byłam na niego zła bo
pojechał do Poznania i się nie pożegnał on że chciał odpocząć tam
że
jakby nie to znajomy byłby na dołku mówiłam mu jak jest po niemiecku
kocham cię że nasz znajomy jest u jakieś dziewczyny wiadomo po co że
mój
brat pojechał że jeździł jakiś samochód kilka razy bez potrzeby że
taki chłopak jak jechał to mu pokazał ok jak z piskiem opon jechał że
nasz kolega grał w automaty i że dał mu 10 zł ale to jak czekali na
kebaba że mnie kocha mówił mówiłam mu że nie lubię dziewczyny która
do niego piszę zywzywałam ją przytulaliśmy się ja cały czas
siedziałam
na miejscu pasażera on kierowcy i w końcu on sobie tak swój fotel jakby
lekko położył i było tak że on leżał tak a ja się przytuliłam tak
do
niego byłam na nim tak jakby położona ale nogi czy tyłek miałam na
miejscu pasażera głaskałam go po policzku i wtedy myślałam że ( w
końcu może mi przejdzie to że wiem co robię i zaraz natłok myśli
żebym
z nim to zrobiła to przynajmniej na prawdę będę miała się czym
martwić
że chcę żyć jak normlana nastolatka ale w końcu wstaliśmy naczy no
podniosłam się z niego ktoś zadzwonił i jak tak na nim leżałam to
właśnie nie gadaliśmy piosenka leciała miziałam go po twarzy i on
powiedział żebym przyszła do niego tam na jego siiedzenia i ja że
chciałaby a on tak ale wiedziałam że jak to zrobię to będe miała
paranoję ale podniosłam się z niego siedziałam gadałam że go kocham
on
mnie że ja mam małe ręce on że jstem kobietą i że mam łądne dłonie
i
w sumie tyle pamiętam... I jak wróciłam to właśnie 07.11 dostałam
miesiączki w wtorek środa maks mi się skończyła i teraz jak wróciłam
to miałam bieliznę i wkładkę higieniczną i najpierw poszłam do
toalety
i zaraz myć i zauważyłam że mam ogromną plamę białego śluzu
przezroczystego i co jeśli to byłu u mnie ślady po seksie ? Boję się
że
mogłam z nim to zrobić i nie pamiętać tym bardziej że przeijały mi

takie myśli ... Boję się mam dość chciałabym mieć normalnego
chłopaka
i nie przejmować się etraz się boję ale wydaję mi się że
pamiętałabym swój pierwszy raz że zdejmowałam biezlinę ubranie a w
samochodzie zimno bym zapamiętała nie wiem jakie on ma biezlinę jak two
u
niego wygląda co się wtedy czuje bo ja tak jak leżałam na nim to
myślałam (miałam nawet ochotę czego się wstydzę na to może nie
konretnie na sex ale nie wiem że przynajmniej może będę się wtedy
miała
czego bać a nie jak do tej pory bez podstawnie i taki mętnik wtedy
miałam
ale w gruncie rzeczy wydaję mi się że bym się na to nie odważyła a
przyanjmniej pamiętała) Przperaszam za tak długą teść ale chciałam
wszytsko dokładnie opisać proszę o pomoc psycpoatce...

Odnośnik do komentarza
Gość Holandiaa1

Ja właśnie tu niby specjalnie to napisałam chodzę regularnie na terapię biorę leki ale jak byłam młoda obmaycwał mnie jakiś stary facet później brat i od tego czasu sie boję i właśnie teraz mam spory śluzu dzisiaj miałam okres miałam 07.11 sończył mi się w ten może wtorek a teraz mam taki dość mocny śluz dzisiaj wczoraj jak wróciłam też miałam sporą plamkę jest przezroczysty. Jestem teraz lekko podziębiona biorę krople gripex jeszcze i 100 mg zoloftu zwiększono mi dawkę boję się bo wiem że jak tak na nim leżałam to stwierdziłam że mogę żyć jak normalna nastolatka mieć chłopaka a później znowu natrętne myśli że może to z nim zrobię to będę miała się wtedy na prawdę czym przejmować ale pamiętałabym że nie wiem ktoś zdejmował mi spodnie nie wiem nawet może bym pamiętała boł krew nie wiem nawet jego nie wiem bieliznę co kolwiek z tych rzeczy... Przed ostanim okresem biłam się w brzuch i wgl żeby wywołaś okres tak że nawet mnie dość bolało ale to było ze 2 tygodnie temu ale nie wiem może to ma teraz swój wpływ okres miałam taki większy jakby 4 dni ze skrzepami i wgl...

Odnośnik do komentarza

w wieku 16 lat, żeby mieć tak poronione i dziwaczne problemy, to jest jakieś urojenie. Jestem starsza od ciebie (18 lat) i o czymś takim jeszcze nie słyszałam. Żadna z moich koleżanek nie miała takich przeżyć. Wydaje mi się że sama sobie to wymyśliłaś , żeby zwrócić na siebie uwagę. Albo jesteś chorobliwie zazdrosna o inne koleżanki które umawiają się z twoimi kolegami. A ci koledzy nie chcą na ciebie zwrócić uwagi. Napisałaś że nic nie pamiętasz, co się wydarzyło na danym spotkaniu, a ze szczegółami opisujesz wszystko co tam było. Sama sobie zaprzeczasz i równo zmyślasz. Nastolatki w tym wieku mają taką fantazję. A ten chłopak nie kazał ci ściągać bluzeczki w samochodzie? Mogłaś poprosić go o to samo.

Odnośnik do komentarza

moim zdaniem to co opisuje Holandiaa1, to jest tylko fantazja zwykłej nastolatki. Jak bedzie miala 20 lat , to wtedy nie będzie pamiętała tych głupot które wcześniej opisywała i będzie się z tego śmiała. Zgadzam się z Omg1, że to jest Polski margines społeczny. Bardzo trafne stwierdzenie !

Odnośnik do komentarza
Gość Holandiaa1

Noo bylismy w samochodzie bylo zimno too wydaję mi się no on nawet nie jest taki żeby kazać mi takie rzeczy zresztą pamietałabym chyba jak siedze w staniku w.samochodzie przy niskiej temperaturze chora .... pamietalabym chyba że zdejmuje kurtke bluze bluske

Odnośnik do komentarza

To okropne co przeszłaś, to molestowanie... Bardzo Ci współczuję. I pewnie przez to teraz borykasz się z tymi zaburzeniami, musi Ci być naprawdę ciężko.
Też uważam, że te Twoje obawy wynikają z Twoich problemów z psychiką. Postaraj się więc nie panikować, jakoś się od tych myśli zdystansować. Jeśli mimo leczenia tej obsesji nie widzisz poprawy, to koniecznie powiedz o tym lekarzowi Opisz mu dokładnie swoje objawy, powiedz mu o tym, o czym tu pisałaś. Być może trzeba coś w tym leczeniu zmienić, a może jeszcze trochę poczekać na jego efekty.

PS. W tym co pisałaś o wyglądzie swojego śluzu nie widzę nic nadzwyczajnego. To też pokazuje, że Twoja panika nie jest racjonalna, że wynika ona z tej obsesji.

Odnośnik do komentarza
Gość Holandiaa1

Monika skoro tu piszę to proszę o pomoc i na pewno nie zmyśliłabym sobie czegoś takiego ... i mam zdiagnozowaną nerwicę natręctw... Czyli według Was ten śluz to normalna sprawa i nie mam się czym martwić i pamiętałabym swój pierwszy raz.. Rozmawiałam dzisiaj z panią swoją psycholog i powiedziała że tak bywa że macica się oczyszcza i jedni po okresie mają biały śluz inni przejrzusty a że było go dużo to no bywa zgadzacie się z nią ?

Odnośnik do komentarza
Gość Holandiaa1

I chciałam bym dodać rzecz którą zauważyłam dopiero teraz że jak kończą się te włoski zaraz tu z przodu jak się nie wiem zaczynąją te narządy widoczne mam tam pełno chyba od skóry takich małych paproszków takie jakby zielone nie wiem płukałam wodą myję miejsce intymne ale nic nie zeszło często obecnie trochę mnie myłam ale dalej to tam jest tak na prawdę na samym początku jak się nie wiem te wargi jakieś tam nazywają mogłam to normlanie wziąść i pokazać mamie miałam taki okres że na te miejsce może nie konkretnie te lałam hekotlitry wody gorącej zimnej ciepłej barziej się skupiałam tam niżej ale nie wiem i teraz się boję czy to moze są ślady po spermie ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...