Skocz do zawartości
Forum

Rozpacz po poronieniu a narodziny dziecka siostry


Rekomendowane odpowiedzi

pisze po dość długim czasie bo nie mogę sobie poradzić z utrata dziecka myślałam ze juz jest lepiej ale kilka dni temu moja siostra urodzila dziewczynkę ja jak mi wyslala zdjecie tak strasznie plakalam i tak jest do dzis. Ona dzwoni do mnie mowi zebym przyjechala do niej do szpitala ale ja jakos nie moge sie pozbierac zeby jechac. Dodam ze jest to moja jedyna siostra o bardzo bym chciala ja odwiedzic ale boje sie ze nie wytrzymam przy niej i bede plakac. Moja siostra nie wie ze poronilam poniewaz nie chcialam jej nic mowic jak byla w ciazy :( Jest mi zle z tym ze tak naprawe zostalam sama z tym wszystkim a teraz jeszcze to ze nie umiem si eprzelamac i jechac do nie:(

Odnośnik do komentarza

musisz jej powiedziec o poronieniu, to ci pomoze, ja kiedys bylam w identycznej sytuacji , poronilam a po miesiacu zona brata(mieszkalismy razem) urodzila corke, ryczala jak bobr bo to byla moja 1 ciaza, myslama ze ure a rownoczesnie sie dziwilam jak moge byc takim potworem i sie nie cieszyc, tylko tak reagowac, teraz wiem ze ten zal byl normalny, ja mieszkajac z nimi mialam kontakt caly czas, bralam mala na rece a potem u siebie ryczalam, no ale potem juz bylo coraz lepiej:)

Odnośnik do komentarza

Nic siostrze nie mówiłam ale przełamałam sie i pojechałam do niej do szpitala starała sie być silna i w szpitalu naprawdę nie pokazywałam tego jak jest mi ciężko ale w domu jak worocilam to puściły mi emocje. Jakoś sie trzymam mimo to sie siostra z mężem i malenstewm mieszka z nami w domu. Chcialam sie spotkac z ojcem mojego dzidziusia ale on twierdzi ze nie ma czasu bo ma duzo pracy a chcialam mu wygarnac wszysto co mysle bo mnie to juz meczy jeszcze zobaczylam zdjecia na fb jego z inna dzieczyna ale nie u niego na profiu wiec spytnie to zrobił

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...