Skocz do zawartości
Forum

Lęk przed operacją i narkozą


Rekomendowane odpowiedzi

~naturq
do wish, mnie nie obchodzi to , kto to jest terorik, bo u proktologa też jest mowa o fekaliach, zgodzisz się ze mną? ten lekarz zajmuje się chorobami jelit, grubego, cienkiego i odbytu. Człowieku, to chyba ty masz jakieś fobie na punkcie fekaliów. A jakby był wątek o chorobach jelita grubego to co byś do cholery napisał ? no powiedz ?

Ale jasne że jest mowa. Ale nie pod tym tematem!

Odnośnik do komentarza
Gość sekuratori

zgadzam się z naturq, to temat na forum, "lęk przed operacją i narkozą" - nie ma tu napisane o jakiej operacji się mówi, i u jakiego lekarza, mówi się o różnych operacjach, różnego typu. Widze, że na tym forum są ludzie, co się boją odważnej rozmowy. Ja się tu nie wypowiem, bo nie ma z kim porozmawiać. Tak można wywnioskować. Jedni moga pisać o pochwie i torbieli ale drudzy już nie mogą pisać o proktologu. Do tej osoby co pisze o pochwie, znajdz sobie inne forum, np: ginekologiczne. Bo mnie twoja pochwa nie interesuje ! Wolę poważne tematy a nie torbiele na pochwie.

Odnośnik do komentarza

Moja ciocia mi kiedyś opowiadała, że ma koleżankę, która miała operację pod narkozą. Niestety obudziła się w środku operacji ( tzn. mózg się obudził a ciało nie). Była bezwładna, nie umiała poruszyć ciałem, oczami, głowa, nie umiała mówić i wszystko czuła na żywca.Takie rzeczy się zdarzają, ale chyba bardzooooooooooooo rzadko.

Odnośnik do komentarza

~sekuratori
zgadzam się z naturq, to temat na forum, "lęk przed operacją i narkozą" - nie ma tu napisane o jakiej operacji się mówi, i u jakiego lekarza, mówi się o różnych operacjach, różnego typu. Widze, że na tym forum są ludzie, co się boją odważnej rozmowy. Ja się tu nie wypowiem, bo nie ma z kim porozmawiać. Tak można wywnioskować. Jedni moga pisać o pochwie i torbieli ale drudzy już nie mogą pisać o proktologu. Do tej osoby co pisze o pochwie, znajdz sobie inne forum, np: ginekologiczne. Bo mnie twoja pochwa nie interesuje ! Wolę poważne tematy a nie torbiele na pochwie.

Umiesz czytać ze zrozumieniem? Wydaje mi się że nie. "Lęk przed operacją i narkozą" - taki jest temat, a przeczytaj notkę niżej i już zobaczysz czego dotyczy i jakiej operacji jak chcesz zabłyszczeć ! Nikt Ci nie kazał tego czytać, po co wchodzisz i się wypowiadasz skoro Cię to nie interesuje? :D

Odnośnik do komentarza
Gość moderators

feel, czytając twoje wpisy można odnieść wrażenie, że sama sobie odpowiadasz z różnych nicków. To ty posługujesz się wieloma pseudonimami, po to chyba żeby zabłysnąć w otoczeniu. Wrzucasz temat na forum i sama sobie odpowiadasz, to jest nagminna praktyka. Uważasz, ze inni uczestnicy tego forum się nie domyślili? Naprawdę, jesteś śmieszna. I rzeczywiście, nawet nie ma co komentować, tych twoich wypocin o pochwie. Ludzie znają bardziej interesujące tematy, niż ten. Przenieś się do działu pod innym adresem. Tylko nie zapomnij używać tego samego pseudonimu. ;/

Odnośnik do komentarza

~Carea
Ludzie dajcie sobie już spokój, mało macie problemów?
A co do narkozy, sama też się bałam, ale nie ma czego. Gorzej było jak trzeba ja wydalić z organizmu :P

Mój wątek był założony w całkiem innym celu. Nie z mojej winy ktoś zaczął wypisywać głupkowate komentarze.
No już tez teraz wiem, że nie ma czego :) Uff, mega ulga :) Ja na szczęście całkiem dobrze to 'przezyłam' :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...