Skocz do zawartości
Forum

Nerwowość, trzęsienie się rąk i wytykanie błędów przez rodzinę


Gość martyna gf

Rekomendowane odpowiedzi

Gość martyna gf

Jestem osobą nadpobudliwą i żywiołową, czasem trudno mi się skupić i jestem rozkojarzona. Miewam straszne napady śmiechu. Ale jestem strasznie nerwowa, wybuchowa, wrażliwa. Doprowadziła mnie do tego rodzina. Wypominają mi moje występki z dzieciństwa albo z nastoletniości... i ogólnie wiele by gadać bo traktują jak gówniarza a jestem dorosła. Nie widzą swoich błędów tylko to ja jestem ta winna, ta nieudana i wgl;/Ale o tym grubsza sprawa, nie chce mi się tyle pisać. najgorzej to ta nerwowość mnie dobija- ręce mi się trzęsą, jestem rozkojarzona, drażliwa, drażliwe jelita mam, chodzę często oddać mocz;( ale jak idę gdzieś z kimś to potrafię się śmiać do przesady, dużo gadać, żartować... strasznie też zabiegam o kontakty wśród osób o 20 lat starszych, które są doświadczone i lepiej mnie rozumieją. Jestem zagubiona,ciężko mi się odnaleźć i często nie wiem co chcę..;(

Odnośnik do komentarza

Depresja i nerwica?
Byłaś kiedykolwiek u lekarza z tymi problemami?
Wyobrażam sobie, że nie jest Ci łatwo w ten sposób funkcjonować.
Na pewno polecam Ci wizytę u psychologa. To co się z Tobą dzieje nie wróży niczego dobrego na przyszłość.

Gdyby ktoś, kiedyś na chwilę się zatrzymał być może wykwitłaby z tego minuta refleksji. Poszedł jednak zmierzch do poranka a temu wcale nie było do śmiechu, bo gdyby chcieć przeczytać własne wspomnienia można by je odnieść do teraźniejszości a przyszłość przestałaby być potrzebna.

Odnośnik do komentarza

Witam,
wszystko wskazuje na to, iż doświadcza Pani zaburzeń lękowych. Objawy te mają często wiele przyczyn, może to być reakcja na jakąs traumę z "tu i teraz", lub tez reakcja na doświadczenia z przeszłości. Dobrze byłoby pójść do specjalisty i porozmawiać o Pani peroblemach, razem moglibyście wyjaśnić przyczynę objawów i być może polepszyć Pani codzienne funkcjonowanie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...