Skocz do zawartości
Forum

Były chłopak mnie prześladuje


Gość Napastowana

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Napastowana

Witam. Mam nieciekawą sytuację. Miesiąc temu zerwałam z chłopakiem, który mnie zdradził(raz mu już wybaczyłam zdradę). Od tamtej pory nie daje mi spokoju. Codziennie pisze do mnie smsy, że mnie kocha, nie odpisuję mu na nie... chciałam zablokować jego numer, ale niestety mój telefon nie ma takiej funkcji, myślałam aby pójść z tą prośbą do operatora. Ostatnio jak poszłam ze znajomym do kawiarni, kilka minut później pojawił się tam mój były z kolegami, udawał, że mnie nie zna, bardzo mnie to cieszyło, lecz gdy wyszliśmy, on poszedł za nami, gdy mój znajomy złapał mnie za rękę(zrobił to celowo, bo wiedział, że mój eks za nami podąża), ten się zdenerwował i zrobił wielką aferę. Miałam spokój na dwa dni- żadnych smsów, telefonów, nic, kompletnie nic. Jednak mój były postanowił odwiedzić mnie w domu, powtarzając wiązankę nieciekawych słów. Następnie mnie przepraszał... Wczoraj zauważyłam, że jechał za mną samochodem(skręcał w te same uliczki i w ogóle). Zaczynam się go bać, ponieważ jest dosyć tęgim(umięśnionym) mężczyzną i wiem, że mógłby mi coś zrobić, gdy z nim byłam, zdarzyło się nawet, że uderzył mnie w twarz...

Odnośnik do komentarza

Jego zachowanie to zwykły stalking, wiesz, że on może być groźny z i tej zazdrości Cię skrzywdzić? Jak Ci pisze smsy zatrzymaj je w pamięci i napisz mu, że jeśli nie przestanie Cię przesladować zgłosisz sprawę na policję za stalking. Jeśli nie przestanie, np. będzie Ci groził w smsach lub będzie Cię śledził czy stał pod blokiem, nie wahaj się tylko dzwoń na policję że jesteś prześladowana od miesiąca dostajesz smsy takie i takie, że Cię śledzi, stoi pod domem i się boisz. To jest zaburzenie psychiczne i w zazdrości czy nerwach może Cię po prostu napaść. Niestety znam sytuację identyczną i skończyło się na pobiciu dziewczyny, więc nie mówię tego aby Cię straszyć tylko żebyś naprawdę go ostrzegła a jak nie podziała to zglosiła na policję stalking.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...