Skocz do zawartości
Forum

Brak sensu życia po rozstaniu z partnerką


Gość kempes

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
rozstanie jest pewnego rodzaju utratą, z którą musi się Pan skonfrontować. Naturalne jest to , że jeżeli utracił Pan relacje z kimś ważnym , kto zajmował szczególne miejsce w Pana życiu czuje Pan brak, pustkę , dezorganizacje i złość. Te uczucia i pewnie wiele innych ,które Pan aktualnie przeżywa odpowiedzialne są za stan głębokiego smutku , który Pan opisuje.
W mojej ocenie zdrowe jest to , że Pan się smuci - utrata musi być związania z procesem żałoby - proszę pozwolić sobie na odżałowanie tej straty. Niepokojące jest to , że uczucia złości kieruje Pan przeciwko sobie - myśli Pan o samobójstwie, głodzi się Pan. Proszę szukać pomocy specjalisty jeżeli uczucie głębokiego smutku utrzymywałoby się uniemożliwiając normalne życie. Myśli samobójcze są wskazaniem do kontaktu z lekarzem psychiatrą.
pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

duzo myslalem o rozmowie z psychiatra ale nie ma sensu rozmawiac z kims kto nie byl nigdy w mojej sytaucji. Nie macie pojecia co teraz czuje...ja naprawde mialem tylko ją... a teraz nie mam nikogo...bylem z nią bliżej niz z rodzcami, niz z komkolwiek innym, a ona teraz ma mnie gdzies i olewa wszystko co jej mowilem. Poprostu jestem dla niej nic nie znaczącym chwastem...

Odnośnik do komentarza

kempes ja Cię rozumiem doskonale. Chodziłem z narzeczoną 6 lat. W lipcu pojechala do Niemiec i wrocila z innym. Przy okazji zmieniła się całkowicie w stosunku do wszystkich. Zaślepiona nowym. Jestem jedynakiem, praktycznie nie mam znajomych, była dla mnie całym światem. Dodatkowo baardzo lubilem sięz jej rodziną. Oni nie wyobrazają sobie ich domu bezemnie a ja bez nich. Nowy pajac został z jej domu szybko wywalony a moja eks uciekła do niego. Też chwilami mam myśli samobójcze ale nie warto. Pochowaj wszystko co od niej masz, wyrycz sie do spodu a później znienawidź. Nie warto sie zabijać, trzeba pomścić! Od chwili kiedy rodzi się we mnie nienawiść zaczyna wracac chec do życia. Wiem, ze to zauroczenie jej przejdzie i zatęskni ale wówczas na jej oczach będe lizał się z inną ;D Nie pokazuj pannie, że cierpisz, olej ja a to da jej do myślenia, zacznie myśleć co ty tam robisz i będzie ja korcixc ciekawosc co ty tam robisz ze radzisz sobie bez niej...

Odnośnik do komentarza

Kempes mój poprzednik ma racje, trzeba pogrzebać uczucia i zawalczyć o siebie. Ja jestem w takiej samej sytuacji jak wy tylko je jestem dziewczyną i zostawił mnie chłopak, też tak brutalnie mnie potraktował. Potrzeba czasu aby się pozbierać, czas pokaże kto na tym gorzej wyszedł...nikomu nie życze zle, ale nawet rozstać trzeba się umieć w odpowiedni sposób z osobą dla której się dużo znaczy. Też miewam myśli samobójcze, ale staram się je wyprzeć z głowy...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...