Skocz do zawartości
Forum

Data ślubu a zaręczyny


Gość Grzeszka

Rekomendowane odpowiedzi

CZęść, niedawno się zaręczyliśmy. I od razu powstał problem z datą ślubu. Mój luby powiedział że za 2 lata, moim zdaniem ślub powinien być za rok, bo dwa lata to za długo czekania, a po za tym dziwnie to wygląda. Boję się że on chce to jak najbardziej odwlec

Odnośnik do komentarza

dlaczego odwlec? może naprawdę to jest dla niego taka optymalna data. Już wyszło z obycia szybkie zamążpójście od razu po zaręczynach. Znam nawet parę, która jest zaręczona od 6 lat i jeszcze ślubu nie ma... (chociaż tego akurat nie popieram).. porozmawiaj z nim najlepiej o swoich obawach i zapytaj dlaczego chce ślub później niż Ty :)

Odnośnik do komentarza

Halszkaa
Austi 6 lat to przesada, wątpię aby kiedykolwiek wzieli ślub prędzej się rozstaną. Rok maks 2 lata to tak według mnie optymalnie. Myśmy mieli ślub po 1,5 roku od zaręczyn

też myślę Halszko, że 6 lat to przesada.. Ogólnie dłużej niż no nie wiem, jakieś 3 lata to już dla mnie za dużo, no ale to dla mnie, a jak widać są pary, które mają inne podejście do tego :)
Nas to raczej nie można brać pod uwagę, bo my mieliśmy w ogóle dwa razy zaręczyny :D więc to inna bajka :D hehe

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...