Skocz do zawartości
Forum

Frustracja z powodu braku pieniędzy


Gość flyinglotus

Rekomendowane odpowiedzi

Gość flyinglotus

Podejrzewam, że mam depresje. Moja sytuacja polega na tym, że miałam jechać w te wakacje za granicę, nie pojechałam do tej pory przez 1, 2 agencje. Teraz mam jechać na rozmowę do innej agencji, nie wiadomo kiedy zorganizują wyjazd, dopiero się dowiem na miejscu. Wszystko się przedłuża, a ja mam dość już czekać w życiu, bo naczekałam się, nawet z własnej winy. Od tego wyjazdu zależy wiele, bym zamieszkała z moja dziewczyna, miała pieniądze, bo na pomoc od rodziny nie mam co liczyć i nie chcę. Od 2,5 miesiąca pracuję na produkcji, zakładałam sobie że popracuję miesiąc odłożę te pieniądze i pojadę. I tak czekam i czekam. Dobija mnie to. Szczerze mam już wszystkiego dość. Jestem zdołowana, nic mnie nie cieszy, nie lubię oglądać filmów, słuchać muzyki, robić coś ciekawego. Jestem sfrustrowana tym czekaniem i lękiem, że mogę nie odnaleźć pracy w zawodzie.

Odnośnik do komentarza
Gość flyinglotus

jestem strasznie sfrustrowana na siebie takim życiem, nie wiem jak sobie radzić z nią do czasu wyjazdu, chciałabym mieć już te pieniądze lub znaleźć pracę w zawodzie i żeby był już wrzesień, żebym zamieszkała ze swoją dziewczyną. Jestem zła na siebie.

Odnośnik do komentarza

Hejka! Agencje pracy to najgorsza rzecz jaka moze byc! Nigdy nie wiesz czy dostaniesz prace a jak juz jest to na ile czasu? Itd klamia zwodza oszukuja ze jak sie sprawdzisz to cie zatrudnia itd..straszne to;(( zreszta slyszalam ze oni teraz i wogole wola poslac do prac studentow niz takie zwykle pionki bez wyksztalcenia;(

Odnośnik do komentarza
Gość OlaManola

Nie mogę tego czytać i dlatego komentuje nienawiść ludzką. Osoba od francuskiej firmy. Na pewno dostałaś/eś dzięki znajomościom bądź po prostu miałeś/aś szczęście. Nie każdy tak ma jak Ty więc sie nie przechwalaj. Po za tym studia to nie wszystko. Trzeba mieć talent aby ktos przyjął nas do pracy. Można być po liceum a mieć lepsza pracę od nauczyciela angielskiego po praktykach w Anglii.

Odnośnik do komentarza
Gość OlaManola

Dlatego fakty są następujące.
NIE MOŻNA SIĘ ZAŁAMYWAĆ!
TRZEBA CIĘŻKO PRACOWAĆ. Bo jeśli nie ma innej możliwości to nie ma wyboru.
Z CZASEM ZŁA PASSA SIĘ ODWRÓCI. Trzeba być uczciwym ale nie naiwnym żeby nas nie wykorzystywano.

Odnośnik do komentarza
Gość ddddddddtfe

to prawda praca przez agencje to totalna tragedia. Nie dosc ze klamia, pracujeszi pracujesz, zabieraja duzo wiecej kasy a co z a tym idzie mneijsze wyplaty. Potem kolega musial sie z nimi sadzic i myslsiz ze wygral?? oczywiscie z e nie bo maja prawnikow i chody

Odnośnik do komentarza

nie można się załamywać.
Nawet jak zwalniają cię z pracy ze słowami "proszę na razie nie informować cba"i obiecują, że zadzwonią w sprawie pracy.
Kto ma władzę, może wszystko.
Ale może kiedyś też ten ktoś s[padnie dupskiem z 4stołków dyrektorskich

Odnośnik do komentarza
Gość Zły kierunek

Powodem braku pracy po studiach jest wybór nie przyszłościowego kierunku studiów a raczej nie o kierunku specjalistycznym. Czyli ktoś po bezpieczeństwie wewnętrznym jest mało użyteczny na rynku pracy ale przecież hej pomocników budowlanych też potrzeba, lepiej być specjalista w branży budowlanej bo pomocnik nosi gruz i dachówki no ale cóż. Przyszłościowych kierunek studiów to kierunek o określonej specjalizacji a za tworzenie ogólnych kierunków studiów ludzi z ministerstwa zamykałbym na dożywocie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...